1472
1411
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1882501 بازدید | 243372 پست
اره بخدا خیلی دلم گرفت پیامها شو پاک نکردم قربونت بشم فاطمه جونم برام دعا کن😔

بهش فک نکن عزیزم..قرارنیس همه مثل هم باشن بدناباهم فرق میکنه...نیش بدونم جقدجداساری واست انجام دادن

...........

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

تو مه خدا كنارته ازش برا منم بخواه 

ان شاالله که خدا مراد دلتو حاصل کنه عزیزم امشب برا حاجتت حتما صدتا صلوات میفرستم 

دلم روشنه خدا نگاه قشنگی بهت میکنه به زودی😘

هواتو از سرم بیرون نکردم،تو تنها حسرتم روی زمینی😔
1475
عزیزم اگه دارو استفاده میکنی برا تیروییدت مشکلی نداره من از اشناهام چندنفرباتیرویید باردارشدن و بسلا ...

آره قرص لووتیروکسین شده شریک عمرم 

ان شاالله که همه منتظرا مامان بشن و منم همینطور و شادیمونو باهم قسمت کنیم

بهش فک نکن عزیزم..قرارنیس همه مثل هم باشن بدناباهم فرق میکنه...نیش بدونم جقدجداساری واست انجام دادن

نه پرسیدم با بد اخلاقی گفت نه معلوم نیس😰

به خدا اعتماد کن ؛خدا راه هایی دارد که تو را حیران خواهد کرد.....و من اکنون آرام هستم وتمام خواسته ها و آرزوهایم را به خدا می سپارم خدایااااااااشکرت😍😍😍

میگم قبل موعد تو احساس سنگینی  تو معده داشتی یا ربطی نداشت؟

به خدا اعتماد کن ؛خدا راه هایی دارد که تو را حیران خواهد کرد.....و من اکنون آرام هستم وتمام خواسته ها و آرزوهایم را به خدا می سپارم خدایااااااااشکرت😍😍😍
راستی دخترا تکرر ادرار برای هفته ی چندم بارداریه؟

من یکی از علایمی بود که قبل فهمیدن بارداری و چندروز بعد اقدام داشتم تا الانم ادامه داشته

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1444
من یکی از علایمی بود که قبل فهمیدن بارداری و چندروز بعد اقدام داشتم تا الانم ادامه داشته

از دیشب تکرر ادرار شدید گرفتم حالم گرفته شده یه پام تو توالته یکی تو هال😥

1474
وااا مگ برگه بهت ندادن؟

نه اصلاهیچی بهم ندادن گفت بروبعد چهارده روز دیگه ازمایش بده معلوم میشه بارداری یا نه 

آره عزیزم داشتم....انشالله ک برابارداریه

عه چه خوب😍

1331