1472
1459
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1884535 بازدید | 243603 پست

سلام خانوما من امشب تو سایت دیوار سبزوار یه اگهی کمک به پسر که بیماری اس ام ای داره برخوردم خیلی طلب کمک کرده بود مادرش نمیدونم چرا به فکرم رسید اینجا بذارم شاید بتونیم با کمک هم یه باری از دوش مادر و پدرش برداریم من خود عکس و اطلاعات رو میذارم اگه دوست دارید یه نگاه بندازید شاید خدا براشون لطفی کنه 

خدایا خودت میدونی نمیتونم به زور ازت بگیرم ازت میخوام نه به خاطر من به حرمت غصه دل مادرم که میدونم پیشت عزیزه یه کاری بکن

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

خانوما منو ببخشید بدون اجازه گذاشتم امیدوارم باعث رنجش کسی نشم فقط قصدم کمکه به خدا 

خدایا خودت میدونی نمیتونم به زور ازت بگیرم ازت میخوام نه به خاطر من به حرمت غصه دل مادرم که میدونم پیشت عزیزه یه کاری بکن

اگه مایل بودید بگید تا بقیه اطلاعاتش رو اسکرین بگیرم بفرستم براتون اگرم نه ببخشید منو.

1436
سلام واییییی فاطمه جان بعد از کلی وقت الان اومدم یه سر بزنم دیدم تیکر داری خدارو هزار مرتبه شکر ان ...

سلامممممم عززززززیزم کجایی خانم

امروز صبح داشتم اسم بجه های منتظر مینوشتم یه دفعه اومدی تو ذهنم بعد گفتم احتمال زیاد بارداره که نیست تو تاپیک 

واقعااااا راسته دل به دل راه داره

خوبی چرا یه مدته نیستی

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ازت ممنونم که در اوج ناامیدی و دل شکستگی درحقم معجزه کردی،، خدایا ازت ممنونم که کار منو به کلینیک ناباروری نکشوندی،، خدایا همینطور که دل منو شاد کردی دل دوستای منتظر منم شاد کن براشون معجزه کن،،،خدایا میدونی که محمدحسین ارزوی ۲۲ ساله ی من هست ، میدونی که وجود یه محمد میتونه دل شکسته و داغ دیده مادرم شاد کنه،، اما من انقدر روزهای تلخی کشیدم از انتظار و‌ناامیدی که هرچی تو برام صلاح بدونی راضیم ،، فقط بچه م سالم بزار بغلم ،، خدایا دوستت دارم❤️
سلام عزیزم ببخشید با تاخیر جوابت رو ميدم در صورتی که کیت خط پایینی پررنگتر از بالایی بشه احتمال زیاد ...

ممنون عزیزم من ماه پیش همون ساعت 7بعدظهرکیتم خط تست پر رنگترشدومن فرداصبح ساعت 8 اقدام داشتم  ساعت 11 صبح هنوز پررنگ بود ولی ساعت 2بعدظهر کمرنگ شد ویک اقدام هم 8شب رفتم که نگرفت وپریودم هم ساعت 12ظهر اومد یعنی تخمکگذاریم ساعت 12 ظهر بوده؟؟وحالا باتوجه به این اطلاعات چه ساعاتی باید اقدام میکردم؟؟

مامان آیهان جون ذکرهارو به نیتت فرستادم انشاءالله این آخرین پریودت باشه تا ۹ ماه آینده ازخدا میخوام ...

ممنون عزیزدلم خیلی لطف کردی انشالله از خدا هر چی میخوای بهت بده عزیزم

فقط 35 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
       میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستید
سلام اعظم جان من فهمیدم چرا ازمایش شوهرم چسبندگی داشت 😞😞 به خاطر کپسول موتیلیتی مکس بود تو ی تاپیک ...

این دارو و دکتر داده یا خودت سرخود گرفتی؟؟به نظرم ویتامین خالی خیلی بهتر جواب میده تا مولتی ها ...عوارض کمتری هم داره....اب انار براش عالیه..اب زرشک هم خوبه...ولی میتونی ۱ قاشق گلسرخ و ۱ قاشق زرشک و چند پر زعفرون بزاری تو قوری اب جوش ۱ لیوان بریز روش بعد بزار رو کتری دم بکشه ترکیب ۳ تا با هم عالیه برا خودتم خیلی خوبه...اب پرتقال یا لیمو شیرین هم خوبه براش ویتامین سی دارن همه شون باعث میشن چسبندگی ها درست بشه.تحرک و هم بالا  تر میبره

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای  سلامتی نی نیم یه صلوات می فرستین؟الهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم
دلم کباب شد خواهری😭😭😭😭😭😭😭.امیدوارم خدا به خاطر دل مهربونت این انتظارو پایان بده.ممنونم ازدعای ...

خیلی لطف داری عزیزدلم خدا دل توروهم شاد کنه و تاسال دیگه یه نی نی خوشگل و صالح و سالم توبغلت باشه.شاید باورت نشه ولی من امسال باداداش6ماهم رفتم شیرخوارگان. کلی گریه کردم کلی التماس خداروکردم.دوساله روز شیرخوارگان برای بچه ها شیر میخرم و پخش میکنم از ته دلم التماس خدارو کردم سال دیگه بابچم برای نی نی ها روز علی اصغر شیر پخش کنم.نمیدونم واقعا انشالله هرچی صلاحه همون پیش میاد

فقط 35 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
       میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستید
1444
عزیزم سلام تبریک خداروشکر که باردارید ان شاالله بارداری راحتی داشته باشید وجنسیت بچه هم دل خواهتون ب ...

ممنون عزیزم لطف دارین انشالله قسمت همه منتطرها🙏🙏🙏🙏🙏

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای  سلامتی نی نیم یه صلوات می فرستین؟الهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم
امروز برا ۳نفرباید بخونیم ذکرو؟؟؟؟؟؟؟؟؟🦚🦚🦚🦚🦚🦚🦚🦚🦚🦚🦚🦚

سوال منم همینه؟؟اول صبح پرسیدم کسی جواب نداد 

سه تا باید بخونیم ؟

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا دیگه کم آوردم اگه تو باز دستمو نگیری من چیکار کنم ؟پسرم هدیه توست خودش مواظبش باش و من با سلامتی اون امتحان نکن که من میمیرم 
سوال منم همینه؟؟اول صبح پرسیدم کسی جواب نداد  سه تا باید بخونیم ؟

اره گلم سه نفر بودند من تو لیست دیدم ولی اسمشون یادم نموند

مهتاب چرازودتر بیبی زدی تو😠😠😠😠

باور کن همش خواهرم بهم اصرار میکرد میگفت من سر بچه هام سه روز مونده به موعد دو خط انداخته من هم وسوسه شدم بعد پیام داد گفتم منفیه گفت اهان هیچی دیگه رفت ماه اینده !!!چون الان باید یه هاله میشد اونقد نا امیدم کرد😔 هیچکی نمیدونه جز این خواهرم

به خدا اعتماد کن ؛خدا راه هایی دارد که تو را حیران خواهد کرد.....و من اکنون آرام هستم وتمام خواسته ها و آرزوهایم را به خدا می سپارم خدایااااااااشکرت😍😍😍
باور کن همش خواهرم بهم اصرار میکرد میگفت من سر بچه هام سه روز مونده به موعد دو خط انداخته من هم وسوس ...

واااااا عجب خاهری درعوض امیدواری😒ناامیدنباش عزیزم    هنو فرداموعدته تازه لقاحم نمدونی کی هیت..انشالله ب حق همین اربعین الان پسرت تودلته

...........
1474
وایی خداکنه یعنی منم میشه بچم پسرباشه. واقعا تهوعم نسبت به بارداری دخترم ناچیز

ان شاءالله که میشه عزیزم این میتونه یه نشونه باشه 😍

حَسْبِیَ اللهُ لا اِلهَ اِلّا هُوَ عَلَیْهِ تَوَکَّلْتُ....... 
واااااا عجب خاهری درعوض امیدواری😒ناامیدنباش عزیزم    هنو فرداموعدته تازه لقاحم نمدونی کی ...

اره بخدا خیلی دلم گرفت پیامها شو پاک نکردم

قربونت بشم فاطمه جونم برام دعا کن😔

به خدا اعتماد کن ؛خدا راه هایی دارد که تو را حیران خواهد کرد.....و من اکنون آرام هستم وتمام خواسته ها و آرزوهایم را به خدا می سپارم خدایااااااااشکرت😍😍😍
عزیزای من میشا سوال منم ج ردین.من ماه پیش ۳۱ پری شدم و این ماه۲۶.چند روزه میشه پری من؟من ماه پیش ۲۹ ...

بنظرم باید 26روزه بشه 

حَسْبِیَ اللهُ لا اِلهَ اِلّا هُوَ عَلَیْهِ تَوَکَّلْتُ....... 
1457