1472
1411
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1886280 بازدید | 243957 پست
برای جنسیت دختر چه روزی باید اقدام کرد؟...وقتی با کیت پی گیری می کنیم

بعد و قبل تخمک گذاری بنفع دختره و روزتخلیه شم کمترباش روزشم کارسنگین بکنه تاحسابی خسته باش و اسپرمش ضعیف باش

...........
مثلا خواستم سنگ تموم بذارم اینطوری شد!😔به نظرت درست میشه؟

آره درست میش..گفتم ماه دوم آی یوآی منم دقیقا این بلاسرم اومد..فک کن بدون دارو50میلیون بود بادارو هاشد39میلیون😞بهش زمان بده فقط چن روزگذشت کم کم بهش بده تویه روز حتمن نباید همه چی روبخوره..براداروهمونی ک دکترگفته بخوره کافیه

...........

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

نمدونم 2روز تاثیرشوداره یانه...ن چراضررداست باش عزیزم اتفاقا میلت میره بالاتر وحتمن ارضامیشی و این ب ...

میگم این قرصا شاید دو روزه جواب نده .

حالا هر چی بود قرص یا مایع که تقویت جنسی بود ضرر نداره برای بچه یا پسر? 

1475
عجیب مطمئنم بچت پسره نمیدونم چرا.ایشالله که سلامت بغلش کنی عزیزم.برای منم خواهشا دعا کن😔

فدای توعزیزم..والا نمدونم چراخودمم آرومم ونکران جنسیت نیستم خداکنه همینی ک میگی باش..خدایادهمه هستم اگ قبال باشم..توهم حرص نخور استرس براتون خوب نیست اصلا فعلا بذارراحت باش دیگ کم کم شروع کن و صفت وسخت بگیر

...........
1432
ن عزیزم گفتم ضررنداره قبل اقدام بعداقدام دیگ نخوری

خوب آخه سه روز اقدام کنم قبلش باید بخورم این مایع هارو گفت چند ساعت قبل اقداما.  داروخونه ای معرفی کرده .بگیرم به نظرت آخه اقداما پشت همن خسته کنندس

آره...تحرکش بادارو رفع میش میخای نظرمنوبدونی یه دوره بهش فرتیل ایدبده ..بخدا خیلی عالیه هم رو تحرک ت ...

اره باید یه فکر اساسی کنم براش اتفاقا فرتیل اید یادداشت کرده بودم ک تونستم بخرم 

راجب خرنوب و کاسنی و اینا بشدت مخالفه عسل بزور میریزم تو آبمیوه و چایی و آب‌جوش و این چیزا بهش میدم 

یه اورولوژی براش نوبت گرفتم از شهریور گفتم برا آذر نوبت داده تو استانمون حرف اول میزنه فقط خدا خدا میکنم ن ب اون دکتره برسیم نه به عمل

تا آذر باردار شم فقط

از پیامت اسکرین شات گرفتم مرسی از راهنماییت 

🧿
1474
خوب آخه سه روز اقدام کنم قبلش باید بخورم این مایع هارو گفت چند ساعت قبل اقداما.  داروخونه ای مع ...

ن فقط قبل اقدام اولی بخور اگ بهت پیشنهادداده....ولی بنظرمن این ماه نخورعزیزم 

...........
اره باید یه فکر اساسی کنم براش اتفاقا فرتیل اید یادداشت کرده بودم ک تونستم بخرم  راجب خرنوب و ...

فدای تو..انشالله ک دکترو...نمیرسه وتااون موقع بارداری🙏🙏😍اگ یادت باش بخاطرشرایط کاری شوهرم منم میخاستم دیگ اقدام نکنم تاعید ب بعد ک خداروشکر خدا بهم لطف کرد..انشالله ک توهم همبنجوریه

...........
عزیزم انشاالله به هر موفقیتی میخوای برسی و پیروز باشی 😘😘😘😘😘

ممنونم عزیزدلم قربونت برم😘😘😘😘❤❤❤❤🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

خدا جونم شکرت بابت کل زندگیم بابت اینکه هرزمان ازت کمک خواستم تنهام نزاشتی وبرام معجزه کردی بارها وبارها....هزاران مرتبه شکرت خداجونم🙏❤الان هم یه خواسته ای ازت دارم کلی دوستهای چشم انتظار دارم که منتظر یه معجزه از طرف توهستن خیلی هم خسته ودرمونده شدن رز..مامان ستایش..مامان هدیه.باران.ماهور.محیا.نازگلی.جیگرشوشو.هلن.شیدا.امیدوار.امیرعلی۹۹.مهربووون.تبسم.روووووز.ادریناتی.دلکم.سنیوریتا.پانیذ.۱۱۹ .زر زری.همسرمممممم.مامان آیهان جون.maryamooo.Gunash.marzi71وبقیه بچه ها ی منتظر تاپیک بانو....خدایا توروقسمت میدم به ناامیدی حضرت ابوالفضل العباس این ماه ناامیدشون نکن.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.....میشه هرکس امضام رو خوند یه صلوات برای حاجت روایی دوستام بفرسته تا اسمشون یکی یکی از امضام بیان بیرون .ممنونم انشاءالله خودتون حاجت روابشید‌.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤   خدایا صدهزار مرتبه شکرت باکمک تو ودعای دوستان دریا ویوکابدو mahmudiوآیداوhastidar وفاطمه ومامان مهرسا وفاطمه (شجره ی طوبی).صبا .طلا .از لیست انتظار خارج شدن هورا 😍😍😍 به امید خارج شدن همه ی منتظر ها از لیست انتظار  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏
فدای تو..انشالله ک دکترو...نمیرسه وتااون موقع بارداری🙏🙏😍اگ یادت باش بخاطرشرایط کاری شوهرم منم میخ ...

شوهر منم مثل شوهر شما رانندس امشبم رفته سرویس

ولی خودش ترسیده باهام همکاری میکنه خدا کنه ماهم قاطی مرغا شیم😕 جوجه میخام😅

🧿
عزیزم از بس که خودت خوبی و در حق همه دعاهای از صمیم قلب میکنی نتیجش به خودت برگشته.دیگه هر چی باشه ز ...

ممنونم نازنینم سنیوریتا عزیزم من وشرمنده لطف ومحبت خودت کردی گلم ممنونم ازلطفت ❤❤❤❤😘😘😘😘🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

خدا جونم شکرت بابت کل زندگیم بابت اینکه هرزمان ازت کمک خواستم تنهام نزاشتی وبرام معجزه کردی بارها وبارها....هزاران مرتبه شکرت خداجونم🙏❤الان هم یه خواسته ای ازت دارم کلی دوستهای چشم انتظار دارم که منتظر یه معجزه از طرف توهستن خیلی هم خسته ودرمونده شدن رز..مامان ستایش..مامان هدیه.باران.ماهور.محیا.نازگلی.جیگرشوشو.هلن.شیدا.امیدوار.امیرعلی۹۹.مهربووون.تبسم.روووووز.ادریناتی.دلکم.سنیوریتا.پانیذ.۱۱۹ .زر زری.همسرمممممم.مامان آیهان جون.maryamooo.Gunash.marzi71وبقیه بچه ها ی منتظر تاپیک بانو....خدایا توروقسمت میدم به ناامیدی حضرت ابوالفضل العباس این ماه ناامیدشون نکن.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.....میشه هرکس امضام رو خوند یه صلوات برای حاجت روایی دوستام بفرسته تا اسمشون یکی یکی از امضام بیان بیرون .ممنونم انشاءالله خودتون حاجت روابشید‌.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤   خدایا صدهزار مرتبه شکرت باکمک تو ودعای دوستان دریا ویوکابدو mahmudiوآیداوhastidar وفاطمه ومامان مهرسا وفاطمه (شجره ی طوبی).صبا .طلا .از لیست انتظار خارج شدن هورا 😍😍😍 به امید خارج شدن همه ی منتظر ها از لیست انتظار  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏
1450