1472
1411
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1877439 بازدید | 242758 پست
افسانه جووونم عزیییزم، والا درگیری من با دلدردشه وقتی درد میگیره قشنگ مشخصه پاهاشو جمع میکنه و گریه ...

واقعا هر کدوم درگیر یه داستان هستیم 

اینی ک میگمو امتحان کن شاید جواب داد چند روزی چیزای طبع سرد نخور سعی کن چیزایی بخوری ک طبع گرم وتر داره ببین دل دردش بهتر میشه حتما حتما هم آروغ شو بعد هر بار شیر دادن بگیر

والا من شده بعد ده دیقه ام شیرش دادم یعنی هر بار ک خواسته نشده ک بهش ندم بعضی شبا هم 5ساعتم شده ک شیرش ندادم نشنیده بودم ک بگن کمتر از دوساعت به بچه شیر ندین معمولا هر دکتری ک رفتم فقط تاکید کردن ک هر دو ساعت حتما شیرش بدین

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید نی نیم بدجور سرماخورده 10روزه خوب نمیشه دکتر میگ باید بستری شه تحمل درد کشیدناشو ندارم لطفا دعا کنید به بیمارستان نکشه و خودش خوب بشه

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

سلام عزیزم چی میخوای مگه؟؟؟؟ 

اعظم جون میگه واسهiuiمراکز ناباوری خوبه میگم نداره مجبورم برم مطب شخصی.

خدایابه خداوندی خودت قسم نذارکارم به جایی برسه،که ازخبرمامان شدنکسی ناراحت😢😳وحسود😠😵😨شم.خدایامنوحسودزندگی وبچه مردم نکن.خدایامبادابچه کسی بانگاه حسرت بارمن طوریش بشه.😭😭😭😭خدایامنومامان وهمسرم روباباکن👪👶👧👩👦دوست مجازی📱من اگه خواستی پستمولایک❤کنی یاچشمت به امضام خورد یه صلوات مهمونم کن شایددعای شمااثر کرد.💕💖💕💖💕💖💕
1473
امیر علی99 موعد ۲۴ مهر  elijoon89 موعد ۲۶ مهر همسرممممممم موعد ۲۷ مهر rooz97 موعد ۲۷ مهر ma ...

عزیزم اگه راه داره منو بذار10 آبان آخه نامرتبه خودمم آواره ام🙈🙈🙈🙈

خدایابه خداوندی خودت قسم نذارکارم به جایی برسه،که ازخبرمامان شدنکسی ناراحت😢😳وحسود😠😵😨شم.خدایامنوحسودزندگی وبچه مردم نکن.خدایامبادابچه کسی بانگاه حسرت بارمن طوریش بشه.😭😭😭😭خدایامنومامان وهمسرم روباباکن👪👶👧👩👦دوست مجازی📱من اگه خواستی پستمولایک❤کنی یاچشمت به امضام خورد یه صلوات مهمونم کن شایددعای شمااثر کرد.💕💖💕💖💕💖💕
1432
فدات شم مهربانم😘😍😍😍 ان شاالله به دعای شما و بقیه ابجیای گلم ....

خدانکنه خواهرم 😘😘😘

انشاءالله🤲🤲🤲

خدا جونم شکرت بابت کل زندگیم بابت اینکه هرزمان ازت کمک خواستم تنهام نزاشتی وبرام معجزه کردی بارها وبارها....هزاران مرتبه شکرت خداجونم🙏❤الان هم یه خواسته ای ازت دارم کلی دوستهای چشم انتظار دارم که منتظر یه معجزه از طرف توهستن خیلی هم خسته ودرمونده شدن رز..مامان ستایش..مامان هدیه.باران.ماهور.محیا.نازگلی.جیگرشوشو.هلن.شیدا.امیدوار.امیرعلی۹۹.مهربووون.تبسم.روووووز.ادریناتی.دلکم.سنیوریتا.پانیذ.۱۱۹ .زر زری.همسرمممممم.مامان آیهان جون.maryamooo.Gunash.marzi71وبقیه بچه ها ی منتظر تاپیک بانو....خدایا توروقسمت میدم به ناامیدی حضرت ابوالفضل العباس این ماه ناامیدشون نکن.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.....میشه هرکس امضام رو خوند یه صلوات برای حاجت روایی دوستام بفرسته تا اسمشون یکی یکی از امضام بیان بیرون .ممنونم انشاءالله خودتون حاجت روابشید‌.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤   خدایا صدهزار مرتبه شکرت باکمک تو ودعای دوستان دریا ویوکابدو mahmudiوآیداوhastidar وفاطمه ومامان مهرسا وفاطمه (شجره ی طوبی).صبا .طلا .از لیست انتظار خارج شدن هورا 😍😍😍 به امید خارج شدن همه ی منتظر ها از لیست انتظار  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏
خب آره مراکز ناباروری تو شهرهای بزرگه همه شهرها نیست مثل تهران و زشت این دوتا عالین

مشکل شما چیه عزیزم خودقزوین هستین دکترتون کیه

قربونت برم انشالله  اوووووهه پس بسلامتی انشالله سال بعد گلپسری تازه میخواد بیاد تو دل مامانش ❤ ...

ممنونم نازنینم بله با کمک خدا ودعای شما خواهرهای گلم انشاءالله سال آینده اقدام میکنم برای بچه دوم😊

ازت ممنونم آبی جونم بابت دعای خوبت 😘😘😘❤❤❤

انشاءالله باقی راه رو بسلامتی بگذرونی وبهترین زایمان رو داشته باشی وگل پسری رو سالم وسلامت بگیری بغلت واشک شوق بریزی

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خدا جونم شکرت بابت کل زندگیم بابت اینکه هرزمان ازت کمک خواستم تنهام نزاشتی وبرام معجزه کردی بارها وبارها....هزاران مرتبه شکرت خداجونم🙏❤الان هم یه خواسته ای ازت دارم کلی دوستهای چشم انتظار دارم که منتظر یه معجزه از طرف توهستن خیلی هم خسته ودرمونده شدن رز..مامان ستایش..مامان هدیه.باران.ماهور.محیا.نازگلی.جیگرشوشو.هلن.شیدا.امیدوار.امیرعلی۹۹.مهربووون.تبسم.روووووز.ادریناتی.دلکم.سنیوریتا.پانیذ.۱۱۹ .زر زری.همسرمممممم.مامان آیهان جون.maryamooo.Gunash.marzi71وبقیه بچه ها ی منتظر تاپیک بانو....خدایا توروقسمت میدم به ناامیدی حضرت ابوالفضل العباس این ماه ناامیدشون نکن.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.....میشه هرکس امضام رو خوند یه صلوات برای حاجت روایی دوستام بفرسته تا اسمشون یکی یکی از امضام بیان بیرون .ممنونم انشاءالله خودتون حاجت روابشید‌.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤   خدایا صدهزار مرتبه شکرت باکمک تو ودعای دوستان دریا ویوکابدو mahmudiوآیداوhastidar وفاطمه ومامان مهرسا وفاطمه (شجره ی طوبی).صبا .طلا .از لیست انتظار خارج شدن هورا 😍😍😍 به امید خارج شدن همه ی منتظر ها از لیست انتظار  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏
ممنونم نازنینم بله با کمک خدا ودعای شما خواهرهای گلم انشاءالله سال آینده اقدام میکنم برای بچه دوم😊 ...

سلام عزیزم یه تاپیک زدم برای نظریه رمزی عکس سونوم اونجا هست گلم برو ببین❤

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران هزار بار شکرت❤❤توکلت علی الله
1474

دوستان امیدوارم همتون به خواسته هاتون برسید و حاجت روا بشید

برای همتون دعا میکنم شمام منه حقیر رو تو دعاهاتون فراموش نکنید❤

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران هزار بار شکرت❤❤توکلت علی الله
واقعا هر کدوم درگیر یه داستان هستیم  اینی ک میگمو امتحان کن شاید جواب داد چند روزی چیزای طبع س ...

افسانه جان من الان یه هفتست رژیم سفت و سخت دارم

رازیانه زیره ، اویشن، چایی نبات ، عرق نعنا و غذا اونم یه سری غذا ها فقط

فقط همینارو می خورم 

اصلا سردی نمی خورم ولی دلدرد داره، اخه می دونی دکترش گفت بیشتر دلدرش مال اینکه زیاد بهش شیر دادی  

چه می دونم والا

يا امام رضا...بطلب❤️

بچه ها من توی کتاب رو نگاه کردم نوشته میشه این ختم رو ۱۲۰ مرتبه هم خوند پس همگی نفری ۱۲۰ مرتبه به نیت هر کسی که موعدش همون روز هست بخونیم اینجوری اگر کسی نتونست بخونه تو ختم اشکال وارد نمیشه

1457