1421
1411
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1798454 بازدید | 231061 پست
چیشده خواهری😊

هوووچی 😐

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن درمن و دل رابتکان....این هم نفسی چ حس و حالی دارد.......درپیکرمن دوقلب داردضربان💓💓
خدا نصیب هیچ کس نکنه دور از جون بجه های این تاپیک سقط خیلی عذاب آوره سیستم بدن بهم میخوره و طول میکش ...

😭😭😭وحشتناکه ،مخصوصا اون لحظه که کاملا احساس سبک بودن و خالی شدن بهت دست میده ،خدایا چی بگم بعد این همه انتظار عاقبتم این شد ،دخترم تازگیا خیلی از نینی حرف میزنه ،همش میگه اگه من خواهر برادر داشتم اینجوری اون جوری با یه غمی میگه که دلم آتیش میگیره😔😭😭 

خدایا خستم از انتظار 😭😔😔

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

من قبل ممنوع شدنش رفتم دیدم.خ باحال بود😅

باحال بود😒😒😒کجاش آخه 

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن درمن و دل رابتکان....این هم نفسی چ حس و حالی دارد.......درپیکرمن دوقلب داردضربان💓💓
1436
قحطی موضوع بود؟ من که ندیدم فیلمو الان از شما ماجراشو شنیدم اصلا خوشم نیومد  اینهمه موضوع بدبخ ...

ن بابا جنبه طنز داشت.تو جامعه زیاد شنیدیم میگن فلانی دخترزاس.تو فیلم میگ شوهره دلش پسر میخواسته هی بچه دار میشده دختر بوده.طنزه آخرشم میگ اونک دستش رو ی جا گذاشته ک معلوم نیس پسره باحیا بوده جلو خواهراش😆

سلام زینب جان خوبی عزیزم؟ آره رفتم گفت باید خودت تا میتونی مایعات بخوری دیگه نمیتونیم سرم‌بزنیم&nbs ...

ممنون عزیزم. دستشویی رفتن که رو شاخشه😅 نصف بیشتر عمرمون اونجا تلف شد😞😆توکل ب خدا دیگه چیزی نمونده 

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مواظب بچم باش. بند بند دلم به بند بند وجودش بستست .. خداجونم هدیه قشنگت وسالم و سلامت به دستم برسون.. قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم ... 
آخه مامان ستایش جون میدونی هزینه فیلم ب این مزخرفی چقدربوده😐جوردیگ میشد نشون داد ن اینک بادخترادارا ...

ببین فاطمه جون مشکل ما ایرانیا اینه زود بخودمون میگیریم باهرچی شوخی کنن میگیم چرا با ما پلیسا.پرستارا.دکترا.مکانیکا.دختردارا شوخی میکنن

منک خ خندیدم

1432
به محض اینکه حالم رو به راه بشه میام بهتون سر میزنم. دعا کنید فقط واسم خیلی اذیت نشم. من آستانه تحمل ...

ان شاالله که زایمان خوب وراحتی داشته باشی . واسه منم دعاکن .. 

چندروز پیش رفتم دکتر از روی ضربان قلبش گفت چرخیده ! دیگه نمیدونم میشه به حرفش اعتماد کنم یا نه ! ولی واسه ی اول آبان سونو نوشت . فعلا وضعیتم معلوم نیست ... معلقم 😞

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مواظب بچم باش. بند بند دلم به بند بند وجودش بستست .. خداجونم هدیه قشنگت وسالم و سلامت به دستم برسون.. قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم ... 
سلام قربونت برم دیروز یا پریروز بود صدات کردم ولی فک کنم ابی نشد ندیدی دلم برات تنگ شده بود خیلییی ...

فدااااات 😙آره ندیدم ،  این روزا مشغول خرید و انجام دادن کارامم وقت نمیکنم پستهارو بخونم . نصف شبا میام یه سرک میکشم و میرم 😅. خداروشکر که نی نیت تو بغلته عزیزم . 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خانوما اقدام برای  بارداری تو ماه صفر اشکالی ندارع؟

فقط 37 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از ی سقط و با وجود رحم دوشاخ مهرماه  میرم واسه اقدام دعاکنید خدابهم ی جفت دوقلو پسر و دختر سالم بده قول میدم قدرشونو بدونم میشه واسه حاجت دلم ی صلوات مهمونم کنی؟❤💋دعا کنید این ماه تیکرم واقعی بشه خداجونم میدونم ک ناامیدم نمیکنی🙏
ببین فاطمه جون مشکل ما ایرانیا اینه زود بخودمون میگیریم باهرچی شوخی کنن میگیم چرا با ما پلیسا.پرستار ...

منم تیکه هایی ازش رو توی اینستا دیدم

واقعا خندیدم

این درد جامعه ماست

البته انسان این طوری خلق شده که هرچیزی نداره دنبال اونه

خود ما اکثرا توی این گروه با هزار سختی و مشقت و رژیم و سونو .... دنبال پسر دار شدنیم 

پس خود ما هم جزئی از این کلونی هستیم

هر موقع تونستیم قبول کنید که فقط دختر داشته باشید حتی اگه ده بار بچه دار بشید اون وقت می تونید به این فیلم خرده بگیرید

من خودم زیاد اهل فیلم و سریال نیستم اصلا وقت اش رو ندارم چون سر کار میرم ولی به خاطر شغلی که دارم می دونم که این فیلم و‌خیلی از فیلم های دیگه واقعا درد جامعه هست در غالب طنز

به درد اش زیاد کاری ندارم 

ولی طنز اش با مزه است 

باید از طنز اش لذت برد

به هزینه ها و ..... فکر نکنید جیب من و شما رو که نزدن بیت المال هم که نیست ، تهیه کننده هم پول اش رو یک جوری از من و‌ شما درمیاره 😉

1418

سلام بچه عا من بعد از اين همه مدت اقدام قاطي كردم خُل شدم تازه سوالاي در سطح مبتدي مياد تو ذهنم

خو چيكار كنم ديگه واقعا گيج ميشم مجبورم بپرسم

ميگم اخه من خير سرم لترزول خوردم اونم شبي سه تا، از شب سه تا هفت، الانم روز ١٠ هستم حالا ن درد تخمدان نه ترشحات، اين يعني چي؟ فوليكول نيس؟ ازاد نميشه؟ هنوز زوده؟ اگه زوده اخه چرا ماه قبل كه لترو و دگزا رو باهم داشتم همش از روز ٩ درد شديد تخمدان داشتم؟ و موقع اقدام تخمدان رو احساس ميكردم چيزي توشه؟ حالا يعني اين ماه دگزا رو نداشتم و لترو رو خالي داشتم ايا اثر نداشته؟ يعد از اقدام ميشه رفت سونو؟ اس هاي داخل بدن از بين نميره بر اثر حرارت سونو؟

...
سلام بچه عا من بعد از اين همه مدت اقدام قاطي كردم خُل شدم تازه سوالاي در سطح مبتدي مياد تو ذهنم خو ...

عزیزم همین امروز یا فردا برو سونو ببین اوتو چخبره. مطمنم فولی داری. خشک شدن که یکی از عوارض این قرصاست . نبود ترشحات هم دال بر نبود تخمک نیست. شاید هنوز وقت داری تا آزاد شدن. بری سونو خیلی خوبه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
1331