1861
1823
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2556416 بازدید | 331278 پست
نه اصلا این درست نیست شوهرم از دکترش پرسید گفت بستگی به تحرک داره از ۱۲ ساعت تا ۳۶ ساعت بعضی شرایط ب ...

یعنی دکترش گفته کمترین عمرش 12 ساعته?

آدم گیج میشه از بس نظریه مختلف هست ..انشاالله خدا کمک من کنه و همچنین بچه های تاپیک و خواهره خوبم اعظم که هر زمانی سوال پرسیدم جواب داده ممنون ازت

قربونت برم عزیزم،حالا فردا که جلسه دارم نمیتونم پس فردا اگر پریود نشدم میرم ازمایش

انشالله ک نمیشی عشقم منتظر خبرای خوشت هستم

گل های زیبای من...دخترانم👶👭....روزی بانویی🙅خواهید شد خیلی  شبیه من.. ومن چقد ب  شماافتخارخواهم کرد...جان مادر یادتان بماندبرای بانو شدنتان جوانیم راداده ام..ثمره جوانیم ازشماانتظاری ندارم جزاینک باشین و باشین و باشین🙏🌹
بچه ها من تپش قلب شديد دارم چيكار كنم؟ حالم خوب نيست خيلي هم بيحالم

عزیزم صورتتویه آب بزن ...بابادبزن صورتتو بادبزن تایکم.خنک شه..کاریش نمیش کرد..من موقع بارداریم تپش قلب زیادمیگرفتم.حتی رفتم.متخصص قلب اکوانجام دادگف بخاطراسترسه و اینک شاید نی نی داره رشد میکنه و فشار ب اعضای بدنت میاره..نگران نباش

گل های زیبای من...دخترانم👶👭....روزی بانویی🙅خواهید شد خیلی  شبیه من.. ومن چقد ب  شماافتخارخواهم کرد...جان مادر یادتان بماندبرای بانو شدنتان جوانیم راداده ام..ثمره جوانیم ازشماانتظاری ندارم جزاینک باشین و باشین و باشین🙏🌹

سوال پزشکی داری؟

همین الان از بیش از 500 پزشک متخصص آنلاین سوالت رو بپرس

نام مستعار جلوش ویرایش نداره خودت برو نگاه کن

عزیزم اسمتونمتونی تغییر بدی 

1825
یعنی دکترش گفته کمترین عمرش 12 ساعته? آدم گیج میشه از بس نظریه مختلف هست ..انشاالله خدا کمک من کنه ...

اره عزیزم کمترینش گفت ۱۲ ساعته منم چند ساله رو همین ۱۲ ساعت حساب  باز کردم 😁 تا ۲۴ ساعت هم ممکنه فعال باشه اگه رحمت عفونت نداشته باشه گرم باشه شرایط ش خوب باشه عمر شون بیشتر ۱۲ ساعت میشه..😘😘😘

الهم صل علی محمد و ال محمد
نه تداخل که نداره اتفاقا محرک رشد و زیاد میکنه کنارش مولتی ویتامین بخوری کیفیت ش و هم بالا میبره&nbs ...

سلام اعظم جون خوبی عزیزم؟؟ میگم این داروها یعنی سلنیوم و کیوتن رو چه ساعتهایی میشه خورد روز شب بعد از غذا یا قبل غذا؟؟ و اینکه مولتی ویتامین چی خوبه؟؟ من پریگنا کر میخورم مختاریان گفت منیزیم داره نخور سه روزی یهبار بخور

ممنون عزیزم کاری نمیکنم قربونت😍😘😘😘😘❤❤❤

ابجی الان یه 🙈رفتیم عیب نداره به نظرت بد موقع نبوده نکنه نباید انجام میدادم دیر نبود آخه میگن چند ساعت بعد آزاد شدن تخمک ضخیم میشه و اسپرم پسر نمیتونه وارد بشه و ایکس ها میتونن وارد بشن نظرت چیه بد موقع نبود?. 

یه ساعت پیش یه کوچولو تیر تخمدون میکشیدیه کم ترشح بود دیگه نمیدونم چی بود ترشح بود یا منی 🙈شوشو

خونه جدیدمبارک...عه پ تامیتونی افدام.کنین خونه روبی خیال بلخره هروقت بیکارشدی و حسشوداشتی جاب جاکن ب ...

ممنون عزیزم، اره کم کم دارم میچینم فقط اشپزخونه تموم بشه دیگه حله ،اره اقدام میرم از امشب توکل ب خدا🤗

🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷
1856
ای وای عزیزم سقط داستی😔...زعفرون غلیظ و عسل شربت درست کن بخور مرتب ...کاچی هم صبحونه ت باشه..عصرونه ...

اره گلم ۲۰ روزی میشه سقط کردم.مرسی عزیزم بابت راهنمایت میخوام طناب بازی هم انجام بدم بلکه دفع شه.

شکمم خیلی سفت شده بخاطر پریودی مخواد بیاد صورتمم جوش زده ولی نمیدونم چرا پریودی خر نمیاد خیلی اذیت میشم.

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر قشنگم تمام دنیای من و باباتی برای به آغوش کشیدنت لحظه شماری میکنیم.
اره عزیزم کمترینش گفت ۱۲ ساعته منم چند ساله رو همین ۱۲ ساعت حساب  باز کردم 😁 تا ۲۴ ساعت هم ممک ...

انشاالله خدا خودش کمکمون بکنه .ببخشید زیاد سوال پرسیدم شرمنده بخدا هیچکس نمیتونه بفهمه تو دل آدم چی میگذره  خیلی چیزا دیدم که دلم آتیش گرفته خیلی حرفا شنیدم که دوس داشتم بمیرم .خدا خیرت بده 

سلام ممنون عزیزم شما خوبین؟؟پریود شدی؟؟ به نظرم همین کارها بکن ..مشکل خاصی ندادی اخه...این سیکلت چند ...

عزیزدل هنوز پریود نشدم

امروز۲۹سیکلم

مشکلی ندارم فقط حامله نمیشم😢

سلام اعظم جون خوبی عزیزم؟؟ میگم این داروها یعنی سلنیوم و کیوتن رو چه ساعتهایی میشه خورد روز شب بعد ا ...

داروها مکمل همه باید همراه غذا مصرف بشن تا جذب اون کیتامین و بالا ببرن...با ناهار ک بهتربن موقع س..منم ویتاکین ها تکی میخورم تا مولتی ویتامین‌ اینجوری ویتامین ک نیاز داری فقط به بدن میرسونی..ولی برا کسی ک جنسیت فرق نداره. همه مولتی میتونه بخوره...چون هیچ مولتی نیست ک کلسیم منیزیم نداشته باشه 

1794
ماهور جان به نظرم دختره  ولی عکس کل بدت نی نی زیاد واضح نیست   ایدا جان که ۵ هفتشه؟ این ...

مهسا جون لطف میکنی نی نی دوست منم بگی چیه😘

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
ابجی الان یه 🙈رفتیم عیب نداره به نظرت بد موقع نبوده نکنه نباید انجام میدادم دیر نبود آخه میگن چند س ...

۹۰ درصد مایع منی ..چون استراحت داری بعدش خالی نمیشه تا ۲۴ ساعت گاهی طول میکشه ک کامل از رحم خارج بشه...اقدام الان ک به نظرم برا فولیکول اا دیگه خوبه اون یکی مطمعنم فرداشب امپول ازاد شده..انشالله که باردار بشی .خوب اقدام داشتی اااا حتما مامانی..😁😁

نام مستعار جلوش ویرایش نداره خودت برو نگاه کن

نه جلوش که نداره شما برو یکم پایین تر 

قرمز رنگه زده تنظیمات پروفایل جلوشم ویرایش 

که ویرایش بزنی میتونی هر کدوم از اطلاعاتت مثل همین نام مستعار رو تغییر بدی فقط اخرش پایین صفحه ثبت اطلاعات جدید بزن که تغییر کنه 

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
اره گلم ۲۰ روزی میشه سقط کردم.مرسی عزیزم بابت راهنمایت میخوام طناب بازی هم انجام بدم بلکه دفع شه. ش ...

میاد انشالله...شکمت گرم بگیر خودت و خوب بپوشون گرم باشه بدنت سردی رحم نمیذاره خوب تخلیه بشه ا..از الان اویشن دم کن بخور زود باز میشی .جوشونده گل بابونه هم زود باز میکنه..فقط شکمت خوب گرم بگیر

1839