1428
1389
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1777705 بازدید | 227295 پست
اعظم جان فرق پنتوکسی سیلین با اپوپنتوکسی چیه؟؟ میگن پیدا نمیشه،همسرت میخوره معدش اذیت نمیشه؟؟

نه والا خیلی خوبه ..چند ماه میخوره تموم ک شد ی چند ماخ استراحت بعد میخوره ۱۰۰ تا داخله اپو شو خیلی سخت پیدا کرد

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم اصلا دوبار تا حالا اقدام داشتم من دوروز پیش اومدم خونه جدید الانم خونمو هنوز نچیدم داغونم ...

خونه جدیدمبارک...عه پ تامیتونی افدام.کنین خونه روبی خیال بلخره هروقت بیکارشدی و حسشوداشتی جاب جاکن ب خودت فشارنیار

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن درمن و دل رابتکان....این هم نفسی چ حس و حالی دارد.......درپیکرمن دوقلب داردضربان💓💓
من میتونم فلوکلونازول بخورم؟واسه عفونته میگم میترسم عفونت مانع بارداریم بشه

الان که اقدام کردی اصلا نخور به نظرم چون اثرش تا ی مدت هست رو جنین اثری خوبی نداره...الان ک اقدام هم رفتی .نگران نباش عفونت ت ک زیاد نبوده.

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

کسی نمیدونه این 119 میخوام تغییر بدم چجوری تغییر بدم

ببین رو پروفایلت که عکس نداره بزن دو گزینه بالا میاد یکیش زده نی نی سایت من که روش میزنی 

بالای صفحه ات ۳ تا خط روهم هست رو اون بزن زیرش زده  .....(اطلاعات کاربری) که اونجا میتونی تغییر بدی

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا مواظب پسرم👶 باش❤
گاهی تا ۳۶ ساعت هم زنده میمونن تو نی نی سایت خودمون هم کم مثال نقض ندیدم

یعنی چی مثال نقض ? بهترین عمر مفیدی که خیلی فعاله چقدره?چرا دکتر من گفت 4 یا 6 ساعت عمر میدشه

1390
قربونت عزیزم انشالله  بخدا دوران بارداری خیلی شیرینه ولی استرساس بیش از شیرینیاشه

انشاالله پسره نازت میاد بغلت یادت میره با وجودش همه این دوران یادت میره

اعظم جون خوبی عزیزم میگم یه سانت از بقایا از سقطی که داشتم هنوز مونده به نظرت چیکار کنم😔😔

ای وای عزیزم سقط داستی😔...زعفرون غلیظ و عسل شربت درست کن بخور مرتب ...کاچی هم صبحونه ت باشه..عصرونه هم بخور(کاچی زعفرونی)   گیاه پنیرک صحرایی هم برا سقط خیلی خوبه عرق بومادران هم برا پاکسازی رحم خیلی خوبه فقط مرتب بخور انشالله دفع میشه یکم فعالیت هم داشته باش به امید خدا دفع میشه..چند هفته بودی؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این نمونه کیت خوبه؟ فقط همینو داشت من گرفتم 

عالیه عزیزم بهترین مارک تست تخمک کذاریه

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن درمن و دل رابتکان....این هم نفسی چ حس و حالی دارد.......درپیکرمن دوقلب داردضربان💓💓
یعنی چی مثال نقض ? بهترین عمر مفیدی که خیلی فعاله چقدره?چرا دکتر من گفت 4 یا 6 ساعت عمر میدشه

نه اصلا این درست نیست شوهرم از دکترش پرسید گفت بستگی به تحرک داره از ۱۲ ساعت تا ۳۶ ساعت بعضی شرایط بیشتر هم عمر میکنه...مامان مریا ۳۰ ساعت قبل ازاد شدن نزدیکی داشته ۳ بار سنو رفت تا فهمید ازاد شده با همون یبار پسر باردار شده بود..خیلی ها هم مثه حنانه جون و خود بانو لحظه ازاد شد اقدام کردن و دختر شد ..اینا احتماله خوب اول و اخر خواست خداست...البته نزدیک تخنک گداری شانس و بیشتر میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سه ماه لتروزول میخورم  روزی دو تا جواب نگیرم میشه ماه چهارم بخورم یا باید قطع بشه

😊😊😊😊😊😊😊😊                                   بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود رد نشو صلوات بفرست بگو               ان شاءالله     أللّهمَّ ارزُقني ولدأ سالمأ صالحأ عالماً متقياً و لا سَميهِ باسمِ نبيک مُحمَّداً (ص)
1376
فدای تو که اینقدر صادقانه با دل پاکت جواب همرو میدی قول میدم بهت خدا جواب این مهربونیات و کاره خیرتو ...

ممنون عزیزم کاری نمیکنم قربونت😍😘😘😘😘❤❤❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سه ماه لتروزول میخورم  روزی دو تا جواب نگیرم میشه ماه چهارم بخورم یا باید قطع بشه

استراحت بده به بدنت اینجوری تخمدان ها فشار بشون میاد ‌..بعد ۳ ماه محرک خوردن باید چک بشه لوله هات ک باز بودنش مطمعن بشی از هورمونی هم مشکل نداشت شوهرتم سالم بود. بعد ۱ ماه استراحت دوباره اقدام برو

1
5
10
15
20
25
30
35
40

همه سالمه فقط مشکلم تنبلی تخمدان

😊😊😊😊😊😊😊😊                                   بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود رد نشو صلوات بفرست بگو               ان شاءالله     أللّهمَّ ارزُقني ولدأ سالمأ صالحأ عالماً متقياً و لا سَميهِ باسمِ نبيک مُحمَّداً (ص)
استراحت بده به بدنت اینجوری تخمدان ها فشار بشون میاد ‌..بعد ۳ ماه محرک خوردن باید چک بشه لوله هات ک ...

همه سالمه فقط مشکل ام تنبلی تخمدان

1427
همه سالمه فقط مشکلم تنبلی تخمدان

۱ ماه استراحت بده با هر ۳ دوره دارو خوردن...وقتی قرص میخوری از شب ۵ تا ۹ یه شب درمیون نزدیکی کن ورزش و پیاده رویی کن مولتی ویتانین بخور کیفیت تخمکت بالا بره..به شوهرتم ویتامین بده.

1
5
10
15
20
25
30
35
40

@حنانه92    

سلام حنانه جان .خوبی عزیزم ؟ بهتر شدی ؟

حنانه جان دکترت بت گفته آمپولارو تاکی باید بزنی ؟  بی زحمت رفتی پیشش ازش بپرس تا کی باید اینارو بزنیم ؟ دکتر من میگه 2هفته دیگه قطعشون کن و دوباره بعداز زایمان بزن ولی من میترسم قطعشون کنم. من انوکساپارین میزنم 

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مواظب بچم باش. بند بند دلم به بند بند وجودش بستست .. خداجونم هدیه قشنگت وسالم و سلامت به دستم برسون.. قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم ... 
همه سالمه فقط مشکل ام تنبلی تخمدان

گیاهی هم امتهان کن ویتاگنوس خیلی عالی جواب میده برا تخمدان میتونی ۱ ماه ک استراحت میدی امتهانش کنی اگ جواب نگرفتی دوباره لتروزول بخور

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱ ماه استراحت بده با هر ۳ دوره دارو خوردن...وقتی قرص میخوری از شب ۵ تا ۹ یه شب درمیون نزدیکی کن ورزش ...

سلام عزیزم خوبی؟

من ماه پیش رفتم دکتر فقط دوفازستون داد برای تنظیم بارداری که تنظیمم نشد

یه سونو رفتم که گفت شب۱۳و۱۵ اقدام

کن

حالا بنظرت این ماه برم پیشش یا همین کارهارو خودم بکنم؟؟

1424