1421
1389
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1763411 بازدید | 224728 پست
از ترس نبوده. سونوش یه شهر دیگه بوده مسافت رفت و برگشت و معطلی که اونجا داشته باعث لکه بینیش شده بود ...

بله بخاطر مسافت طولانی بوده.

بدترین پستی ک نی نی سایت دیدم همین پست روژان بود خ سخته

ای داد بیداد ای کاش بعد این همه مدت نمیومدم تایپیک

روژان جان خواهر گلم بمیرم برات بمیرم براا دلت عزیزدلم

ب خدا نمیدونم چی بگم خدا خودش بهت آرامش بده زود جاشو برات پر کنه ب حق امام هشتم

😢😢😢😢😢😢😢

من ب معجزه خدا ایمان دارم...هذا من فضل ربی...

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

ب ۱۲ و دی هر دو ویتامین عالی برا باروری ن..حداقل ماهی ۱  ۲ بار امپول ب۱۲ بزن خیلی عالیه..یا ب ک ...

چند ساعت بعد کیت اقدام باید کرد .من امروز خودم و شوهرم چه آمپولی بزنیم خوبه 

بله بخاطر مسافت طولانی بوده. بدترین پستی ک نی نی سایت دیدم همین پست روژان بود خ سخته

اخه چرا چ ربطی به مسافت طولانی داره حتما یه مشکل جدییی داره نگفتین هفته ی چندم بارداری بوده؟

در اوج ناامیدی ،امیدم تویی  
1390
سلام دوستان من دیشب ساعت ده تقریبا خون ریزیم زیاد شد رفتم بیمارستان توی راهرو کیسه آبم پاره شد  ...

وای واقعا از ته دل ناراحت شدم خیلی سخته فقط میتونم بگم خدا بهت صبر بده و زودی دلتو با یه گل پسر دیگه شاد کنه.

خدایا همه چیو دست خودت می سپارم خودت آرزومو براورده کن. 
1376
چند ساعت بعد کیت اقدام باید کرد .من امروز خودم و شوهرم چه آمپولی بزنیم خوبه 

خوراکی قلیایی زیاد بخور

مثل:برگه زرد الو،انگور،انبه،کشمش،توت فرنگی،لیمو ترش

جوش شیرین هم بخور هم تزریق کن

موز هم خودت هم همسرت

اسطوخودوس

چای زعفران ونبات

شام خودت سیب زمینی آپز

همسرت بچه ها میگن دنبلان گوسفند دکتر من میگفت فسنجون

قربون تک تک تون برم ک این همه بهم لطف داشتید ببخشید ک جواب تک تک تونو ندادم 😭😭😭

اولین بار این همه اعلان دارم و جواب ندادم مطمن باشید میخونم ولی فرصتی ندارم ک جواب بدم ان شاء الله بعدا میام جبران میکنم

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم
1396
اینم عکس پسرم همین الان یهویی  خواب بود یه دفعه چشماشو بازکرد 😍😍😍 به نظرتون ماشاء ا ...

واااای عزیزم چقدر موهاش و چشماش مشکیه براش اسفند دود کن هزار ماشاالله  .انشاالله زیر سایه پدرو مادر بزرگ بشه.افسانه جان منو دعا کن فردا پس فردا اقدام دارم

قربونت برم مامان هدیه ی عزیزم به ابروی بی بی دوعالم فاطمه زهرا س قسم میدم خدارو که به زودی شما و مام ...

ممنون عزیزم ان شاءالله توکل بر خدا

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
اینم عکس پسرم همین الان یهویی  خواب بود یه دفعه چشماشو بازکرد 😍😍😍 به نظرتون ماشاء ا ...

پس چی که داره یکی که نه هزار تا ماشاالله داره😍😍😍😍😍 خدا بهت ببخشه عزیزم....قدمش پر خیرو برکت....

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا....من در کلبه ی فقیرانه ی خود چیزی رادارم که تو در عرش کبریایی خود نداری....                              من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.................              

هزار ماشاءالله 💋💋💋💋💋💋❤💋❤ خدا حفظش کنه عزیزم ان شاءالله مایه ی افتخار دودنیات بشه براش حتما اسفند دود کن

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
1391