1421
1363
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1777701 بازدید | 227295 پست
منم حس میکنم علایم زایمانه چون درد کمرم بیشتر میشه ولی اون که انقباضات بگیره و ول کنه نیست از وقتی ش ...

عزیزم 

بهتری؟؟؟نگرانتم 

انشالله هرچی خیره واست پیش بیاد دوستم❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1401
عزیزم واریکاسل داره...حتما نشون ارولوژی بده گرید ۱ و ۲ هم هست ...من شوهرم ۲ و ۳ بود عمل کرد..چون رو ...

سلام عریزم دیروز رفتیم پیش اورلوژی بخاطر وایکاسل ۱و۲ همسرم گفت عمل فعلن نمیخاد دارو بخورهه دوتاامپول هم داد که هرماه یکیشو بزنه بعدازدوماه باز سونو بدهه.گفتم اقادکتر توی دوماه نباید نزدیکی کنم گفت نه حتما نزدیکی کن 

بنظرت عزیزم بااین داروها خوب میشه میشه باردار شد؟توروخدا برام دعاکنید نتیجه بدهه ۹۰۰تومن فقط شدهه داروهاش 

سامی جان من بعد کلی تحقیقات و‌تجربه به یه جمع بندی رسیدم اول خداست دوم اسپرم اقا باید قوی باشه و‌ک ...

ممنونم خواهرم که تحقیقاتت رو به ماهم ارائه میدی 

انشاءالله بهترین ها برات اتفاق بیوفته🙏❤😘

خدا جونم شکرت بابت کل زندگیم بابت اینکه هرزمان ازت کمک خواستم تنهام نزاشتی وبرام معجزه کردی بارها وبارها....هزاران مرتبه شکرت خداجونم🙏❤الان هم یه خواسته ای ازت دارم کلی دوستهای چشم انتظار دارم که منتظر یه معجزه از طرف توهستن خیلی هم خسته ودرمونده شدن رز..مامان ستایش..مامان هدیه.باران.ماهور.محیا.نازگلی.جیگرشوشو.هلن.تلا.شیدا.امیدوار.امیرعلی۹۹.مهربووون.تبسم.روووووز.ادریناتی.دلکم.سنیوریتا.پانیذ.۱۱۹ .زر زری.همسرمممممم.مامان آیهان جون.maryamooo.Gunash.marzi71وبقیه بچه ها ی منتظر تاپیک بانو....خدایا توروقسمت میدم به ناامیدی حضرت ابوالفضل العباس این ماه ناامیدشون نکن.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.....میشه هرکس امضام رو خوند یه صلوات برای حاجت روایی دوستام بفرسته تا اسمشون یکی یکی از امضام بیان بیرون .ممنونم انشاءالله خودتون حاجت روابشید‌.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤   خدایا صدهزار مرتبه شکرت باکمک تو ودعای دوستان دریا ویوکابدو mahmudiوآیداوhastidar وفاطمه ومامان مهرسا وفاطمه (شجره ی طوبی).صبا .از لیست انتظار خارج شدن هورا 😍😍😍 به امید خارج شدن همه ی منتظر ها از لیست انتظار  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏
ادرس تاپیکش هم بذار سامیار جونم

توامضاش هست عزیزدلم ....منم امروز اتفاقی تویه تاپیک امضاش رو دیدم رفتم تو تاپیکش.

خدا جونم شکرت بابت کل زندگیم بابت اینکه هرزمان ازت کمک خواستم تنهام نزاشتی وبرام معجزه کردی بارها وبارها....هزاران مرتبه شکرت خداجونم🙏❤الان هم یه خواسته ای ازت دارم کلی دوستهای چشم انتظار دارم که منتظر یه معجزه از طرف توهستن خیلی هم خسته ودرمونده شدن رز..مامان ستایش..مامان هدیه.باران.ماهور.محیا.نازگلی.جیگرشوشو.هلن.تلا.شیدا.امیدوار.امیرعلی۹۹.مهربووون.تبسم.روووووز.ادریناتی.دلکم.سنیوریتا.پانیذ.۱۱۹ .زر زری.همسرمممممم.مامان آیهان جون.maryamooo.Gunash.marzi71وبقیه بچه ها ی منتظر تاپیک بانو....خدایا توروقسمت میدم به ناامیدی حضرت ابوالفضل العباس این ماه ناامیدشون نکن.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.....میشه هرکس امضام رو خوند یه صلوات برای حاجت روایی دوستام بفرسته تا اسمشون یکی یکی از امضام بیان بیرون .ممنونم انشاءالله خودتون حاجت روابشید‌.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤   خدایا صدهزار مرتبه شکرت باکمک تو ودعای دوستان دریا ویوکابدو mahmudiوآیداوhastidar وفاطمه ومامان مهرسا وفاطمه (شجره ی طوبی).صبا .از لیست انتظار خارج شدن هورا 😍😍😍 به امید خارج شدن همه ی منتظر ها از لیست انتظار  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏
1376
وای راست میگی ،فدات شم من عزیززززم😘😘😘 نذرت قبول ،صحیح و سالم زایمان کنی و گل پسرتو بغل کنی

اره عزیزم خدانکنه عزیزم ان شالله شما هم حاجت روا بشی 😘😘ممنون گلم  ان شالله🙏🙏😘😘

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های عزیز میشه یه صلوات واسه سالم وسلامت به دنیا اومدن گل پسرم بفرستین 🥰😘👩‍👧‍👦
افسانه جون عزیزم , منم اینطورم . مخصوصا وقتی که دستشویی دارم زیر دلم شدید درد میگیره ,  حتما ط ...

ممنون ک جواب دادی یه کم خیالم راحت شد 

تیکرم براساس پریود ولی سونو ان تیم شش روز از پریود کمتر ک دکترمم براساس سونو ان تی حساب میکنه.. طبق ان تی تیکرم 39هفته و دوروز 

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم
تیر کشیدن طرف راستت به نظرم مثانه ت پر میشه به رحمت فشار میاد به خاطر اونه من خدا رو شکر کمر درد ند ...

کی تموم شه راحت شیم 

چ اسم قشنگی خوش نام باشه خدا جفت دختراتو برات حفظ کنه

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم
1427
تازه افتادم ماه ۹  هفته ۳۶ هستم

خب خداروشکر ماه هشت خطر که ردش کردی بسلامتی اگه هم دنیا بیاد کوچولوت سالم سالم نگران نباش. 

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دوستان ی سوال یک ساله زایمان کردم ولی هنوز پریود نشدم شیر میدم....چند روزه همه بدنم درد میکنه جلوگیری طبیعی داریم ولی شوهرم زیاد اهمیت نمیده امکان داره علائم بارداری باشه

فقط 38 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترمه.🙋‍دعا کنین تا سال دیگه این موقع ی خونه بخریم💞💞۹۸/۵/۱۶
دوستان ی سوال یک ساله زایمان کردم ولی هنوز پریود نشدم شیر میدم....چند روزه همه بدنم درد میکنه جلوگیر ...

من خیلی هارو دیدم با وجودی که پریود نمیشدن باردار شدن نمونش هم چند روز قبل فهمیدم یکی از اقوام سه تا بچه داره اصلا هم توی شیردهی پریود نمیشده و الانم بچش 9 ماهشهست چند روز قبل میبینه حس میکنه یه چیزی تو شکمش تکون میخوره میره دکتر میگه خانم شش ماهه هستی و بچت هم پسره ......پس چک کن خانمی 

من خیلی هارو دیدم با وجودی که پریود نمیشدن باردار شدن نمونش هم چند روز قبل فهمیدم یکی از اقوام سه تا ...

وای دلم نمیاد برم بی بی چک بزنم سختهههه

فقط 38 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترمه.🙋‍دعا کنین تا سال دیگه این موقع ی خونه بخریم💞💞۹۸/۵/۱۶
1331