1822
1823
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2600036 بازدید | 335726 پست
عزیزم من دوماه پشت هم رفتم سونو سایز فولیکولام ریز بود دمتر دارو نوشت اگه سونو ننیرفتم شاید اصلا متو ...

چرا نمیری من ی بار رفتم بد نیس

ممنون جواب دادی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙    کیانمهر جانم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اتنا جون ببخش گلم من یه سوالی برام پیش اومده  پوزیشن هردوتا اقدامت که منجر به بارداری شد طبیعی ...

خواهش میکنم عزیزم 😘😘سجده 🤦‍♀️

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

نفهمیدم اول جمله ات چی نوشتی

😁😁

میگم اولین بار ک رفتم دکتر واسه خودمو شوهرم آزمایش نوشت بعد ک جوابا رو بردم گفت میتونی اقدام کنی کیت بزار سنو هم نوشت ک حالا میخوام برم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙    کیانمهر جانم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
😁😁 میگم اولین بار ک رفتم دکتر واسه خودمو شوهرم آزمایش نوشت بعد ک جوابا رو بردم گفت میتونی اقدام ک ...

اره منم اولین بار روز 10رفتم سونو فولیهام ریز بود. نگران نباش تخمکگذاریت ایشاله تا شنبه طول بکشه بری سونو با خیال راحت بری اقدام

1883
ببخشید قرص آهن کدوم موقع از روز  بخورم تاثیر بیشتری داشته باشه  بعد غذا بخورم یا قبل غذا ...

قرص آهن بعد غذا بخور , برا تیروییدت هم زیر نظر یه دکتر خوب باشی تنظیم میشه . منم تیروییدم کم کار بود , 7 بود 

هر چی قرص میخوردم تاثیر نداشت , رفتم زیرنظر دکتری که کارش خوب بود الان تیروییدم تا 1.5 اومده 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
سامیارجونم  به خوب نکته ای اشاره کردی😍😍😍

قربونت خواهرم 😘❤😁

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاءالله درتاریخ ۱۳۹۹/۹/۹به امید وکمک خدای خوبم  به بزرگترین آرزوی زندگیم میرسم 🥰❤🤲🏻)امروز ۱۳۹۹/۵/۲۸...😍🥰❤خدا جونم شکرت بابت کل زندگیم بابت اینکه هرزمان ازت کمک خواستم تنهام نزاشتی وبرام معجزه کردی بارها وبارها....هزاران مرتبه شکرت خداجونم🙏❤الان هم یه خواسته ای ازت دارم کلی دوستهای چشم انتظار دارم که منتظر یه معجزه از طرف توهستن خیلی هم خسته ودرمونده شدن رز.مامان ستایش.نسرین .باران..امیرعلی۹۹.مهربووون.دلکم.۱۱۹ .تبسم . پانیذ.79sanazy.تلا.یلدا خانم¡¡¡.فرشته ۱۳۷۵.دلوین رادوین.Saraaaay.آرشیدامممممم.و بقیه بچه ها ی منتظر تاپیک بانو....خدایا توروقسمت میدم به ناامیدی حضرت ابوالفضل العباس این ماه ناامیدشون نکن.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.....میشه هرکس امضام رو خوند یه صلوات برای حاجت روایی دوستام بفرسته تا اسمشون یکی یکی از امضام بیان بیرون .ممنونم انشاءالله خودتون حاجت روابشید‌.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤   خدایا صدهزار مرتبه شکرت باکمک تو ودعای دوستان دریا ویوکابدو mahmudiوآیداو ومامان مهرسا وفاطمه (شجره ی طوبی).صبا .امیدوار .آوا ۷۷۷۵ . daryaa61 .جیگرشوشو.همسرمممممم .هلن ۲۰۲۰. روژا۹۴.ماهورeli_n ،لیانا .فاطمه سبزواری. نازگلی.eliiijon89.Marzi7۱.maryamoo.فرانمهر.عشقم .سامیار۱۴۰۲.هلن ۹۹.nargesiiiy.از لیست انتظار خارج شدن هورا 😍😍😍 به امید خارج شدن همه ی منتظر ها از لیست انتظار  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏
خواهش میکنم عزیزم 😘😘سجده 🤦‍♀️

قربونت برم ممنون که جواب دادی عزیزدلم 😘😘😘😘🙏🙏🙏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاءالله درتاریخ ۱۳۹۹/۹/۹به امید وکمک خدای خوبم  به بزرگترین آرزوی زندگیم میرسم 🥰❤🤲🏻)امروز ۱۳۹۹/۵/۲۸...😍🥰❤خدا جونم شکرت بابت کل زندگیم بابت اینکه هرزمان ازت کمک خواستم تنهام نزاشتی وبرام معجزه کردی بارها وبارها....هزاران مرتبه شکرت خداجونم🙏❤الان هم یه خواسته ای ازت دارم کلی دوستهای چشم انتظار دارم که منتظر یه معجزه از طرف توهستن خیلی هم خسته ودرمونده شدن رز.مامان ستایش.نسرین .باران..امیرعلی۹۹.مهربووون.دلکم.۱۱۹ .تبسم . پانیذ.79sanazy.تلا.یلدا خانم¡¡¡.فرشته ۱۳۷۵.دلوین رادوین.Saraaaay.آرشیدامممممم.و بقیه بچه ها ی منتظر تاپیک بانو....خدایا توروقسمت میدم به ناامیدی حضرت ابوالفضل العباس این ماه ناامیدشون نکن.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.....میشه هرکس امضام رو خوند یه صلوات برای حاجت روایی دوستام بفرسته تا اسمشون یکی یکی از امضام بیان بیرون .ممنونم انشاءالله خودتون حاجت روابشید‌.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤   خدایا صدهزار مرتبه شکرت باکمک تو ودعای دوستان دریا ویوکابدو mahmudiوآیداو ومامان مهرسا وفاطمه (شجره ی طوبی).صبا .امیدوار .آوا ۷۷۷۵ . daryaa61 .جیگرشوشو.همسرمممممم .هلن ۲۰۲۰. روژا۹۴.ماهورeli_n ،لیانا .فاطمه سبزواری. نازگلی.eliiijon89.Marzi7۱.maryamoo.فرانمهر.عشقم .سامیار۱۴۰۲.هلن ۹۹.nargesiiiy.از لیست انتظار خارج شدن هورا 😍😍😍 به امید خارج شدن همه ی منتظر ها از لیست انتظار  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1856
ببخشید عزیزم من یه سوال بپرسم؟ چطور خودت رو به دیوارمیرسونی آخه من تکون میخورم میریزه وقت اقدامم خب ...

خودمم این مشکل داشتم   

همون اول پاهامو نزدم دیوار , اول بالش زیر ب ا س ن م گذاشتم و پاهامو بالا نگه داشتم و بعدش همون جور آروم آروم رفتم پای دیوار     

این روهم ازیکی ازخانم های نی نی سایت که اتفاقی امروز امضاش رو خوندم رفتم سوال کردم واین بود جوابش 

ولی درکل بازم من همون اول واخر خدا رو قبول دارم .

چون ستاره جون که الان پسر گلش بغلشه پوزیشن زن رو ومرد زیر روداشت.

خیلی از بچه های دیگه هم پوزیشن عادی وطبیعی مرد رو بودن وبچشون پسر بود...

ولی خوب دوست داشتم یه جمع بندی بکنم تو ذهنم .😁🙈

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی صبح ک میرم سونو عصر جوابو ببرم دکتر ببینه؟ وقتی دیدم فولیکول بالغ دارم نباید اقدام کنم؟دکتر با ...

همون موقع نشون دکتر بدی که خیلی بهتره , چون اگه فولیکول بالغ داشته باشی خودت که دقیق نمیدونی کی اقدام کنی . 

من اون موقع چون خیلی حساس بودم برا جنسیت بعد سونو میرفتم دکترم ببینه و بگه که اقدامم کی باشه

من دکترم عید دارو داد گفت سنو نرو فقط کیت بزن...ک شانسم کیست میشدن

عزیزم دارو چی بهت میده مگه ک کیست میشه ؟؟چرا زودتر نمیری سونو؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
همون موقع نشون دکتر بدی که خیلی بهتره , چون اگه فولیکول بالغ داشته باشی خودت که دقیق نمیدونی کی اقدا ...

عشقم  نظر دگترت برا جنسیت چی بود معمولا؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
1893
این روهم ازیکی ازخانم های نی نی سایت که اتفاقی امروز امضاش رو خوندم رفتم سوال کردم واین بود جوابش&nb ...

سامی جان من بعد کلی تحقیقات و‌تجربه به یه جمع بندی رسیدم

اول خداست

دوم اسپرم اقا باید قوی باشه و‌کامل 

سوم رعایت تخمک گذاری

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
بچه ها من همین الان کارم تموم شد.خدارو شکر همه چی خوب بود .نی نی هم دختره این همه دعا بی اثر موند ...

مباركههههههههه عشقم 😍😍

ايشالله تنش سالم باشه واستون عشق و بركت بياره تو زندگي😍

حاله حنانه يه خواهر داره يه همدم♥️

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️

من بعد دوماه اقدام باردار نشدم باید چکار کنم؟؟جاریم کوچکتر از منه داره بچش به دنیا میاد خیلی نگرانم چون سنمونم داره میره بالا و اینکه خیلی  دلم بچه میخاد ،برام دعا کنید

یا عماد من لا عماد له,,,,
1718