1421
1411
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1801906 بازدید | 231650 پست
این ماه میخوای اقدام کنی ? کاش یه ماه امتحانی کیت میذاشتی و بعد ماه بعدی اقدام میکردی , چون که کیت ...

بله.ماه پیش مدیکور گیر نیوردم فقط مکس زدم.کاش امروز رفته بودم سونو دیروز مدیکور حالش خ کمرنگ بود گفتم شنبه میرم ولی امروز مدیکور یکم پررنگ تر شد

اصلا خوبه این ماه اقدام نکنم😔

بله.ببین این پررنگه بود روزای دیگ خ کم رنگ تر بود یا اصلا رنگ نداشت.ماه قبل ترشح نداشتم انگار ممکنه ...

نه مدیکور هم خیلی پر رنگ نبود باید مثه کیت رز۶۳ نگاه کن پایین پر رنگ تر بشه.فردا احتمالا پر رنگ تر میشه .روز ۱۱ احتمالش زیادتره

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای  سلامتی نی نیم یه صلوات می فرستین؟الهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم
استرس نداشته باش ...کیت ها هنوز جا دارن تا رنگ بگیرن...فردا یا پس فردا حتما پر رنگ میشه..اگه خیلی اس ...

میگم خوبه اقدام نکنم آخه اگ فردا پررنگ بشه نمیخوام سونو نرفته اقدام کنم.خ پشیمونم ک صبح سونو نرفتم

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

@حنانه92   نرگس جونم کجایی خوبی عزیزم بیا بهمون سر بزن دلتنگتیم 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
1436
میگم خوبه اقدام نکنم آخه اگ فردا پررنگ بشه نمیخوام سونو نرفته اقدام کنم.خ پشیمونم ک صبح سونو نرفتم

چرا اخه ..اگه پر رنگ شه اقدام کن سنورو میرن ک بدونن کی تخمک گذاریه...یه کاری کن اگه فردا پر رنگ شد شتبه اول صبح سنو برو اگه ازاد نشده بود اقدام کن..چون فردا اگه رنگ بگیره اخر شب یا صبح روز بعد ازاد میشه..نگران نباش سنو واحب نیست .وقتی همه جی خوبه..تخمک گداری به موقع داری 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فردا ک سونوها تعطیلن😢😢

پس فردا صبح سنو برو ..مدیکور چند روز حاله داره تا پر رنگ میشه.باید ببینی فردا رنگ میگیره یا نه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1394
نمیخوام ریسک کنم.یعنی قبل آزاد شدن باید اقدام کنم؟

بهترین زمان اقدام ۱۲ ساعت قبل ازاد شدن تا لحظه ازاد شدنه...نهایت ۶ ساعت بعد ازاد شدن ..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سونو ک برم بهم میگ آزاد شده یا ن؟

اره اگه ازاد شده باشه میگه مایع ازاد دیده شده اگه ازاد نشده هم میگه ازاد نشده..فقط فولیکول ...ببین لز صبا هم بپرس بهتر بهت میگه مدیکور چند روز رنگ داره تا ازاد بشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم ختم امروز به نیت شما بود الهی از خدا هر چی میخوای بهت بده انشالله

خیلی ممنون عزیزم 

انشالا 

همچنین شما وبقیه بچه ها دیگه انتظارمون تموم شه و نتیجه بگیریم یکی ی نی نی سالم خدا بهمون بده بحق حضرت عباس 

@**_شجره_ى_طوبى_**    

جان دلم

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ازت ممنونم که در اوج ناامیدی و دل شکستگی درحقم معجزه کردی،، خدایا ازت ممنونم که کار منو به کلینیک ناباروری نکشوندی،، خدایا همینطور که دل منو شاد کردی دل دوستای منتظر منم شاد کن براشون معجزه کن،،،خدایا میدونی که محمدحسین ارزوی ۲۲ ساله ی من هست ، میدونی که وجود یه محمد میتونه دل شکسته و داغ دیده مادرم شاد کنه،، اما من انقدر روزهای تلخی کشیدم از انتظار و‌ناامیدی که هرچی تو برام صلاح بدونی راضیم ،، فقط بچه م سالم بزار بغلم ،، خدایا دوستت دارم❤️
1391
متوجه نشدم یعنی چی؟

عزیزم منم چهارم پری با درد شدید تخمدان راست از خواب پریدم وحشتناک بود دردش گفتم شاید بخاطر دوتا لتروزولی باشه که شب قبل خوردم اما دیگه تکرار نشد

شما محرک مصرف کردید این ماه؟

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ازت ممنونم که در اوج ناامیدی و دل شکستگی درحقم معجزه کردی،، خدایا ازت ممنونم که کار منو به کلینیک ناباروری نکشوندی،، خدایا همینطور که دل منو شاد کردی دل دوستای منتظر منم شاد کن براشون معجزه کن،،،خدایا میدونی که محمدحسین ارزوی ۲۲ ساله ی من هست ، میدونی که وجود یه محمد میتونه دل شکسته و داغ دیده مادرم شاد کنه،، اما من انقدر روزهای تلخی کشیدم از انتظار و‌ناامیدی که هرچی تو برام صلاح بدونی راضیم ،، فقط بچه م سالم بزار بغلم ،، خدایا دوستت دارم❤️
عزیزم منم چهارم پری با درد شدید تخمدان راست از خواب پریدم وحشتناک بود دردش گفتم شاید بخاطر دوتا لترو ...

نه عزیزم فقط گلوکوفاژ میخورم.اونم چند ماهی میشه.تا حالا همچین تجربه ای نداشتم.شما این ماه اتفاق براتون افتاده؟

@حنانه92 ‍ نرگس جون تبریک میگم بابت سلامتی دختر گلت  دیشب پست تو خوندم ولی حرفی نداشتم برای گ ...

عشقممم موقع زایمانت منو یادت نره دعا کنی گلممم

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
سلام عزیزم  من بعضی وقتا کمردرد میشم خیلی بد یهو تیر میکشه و خیلی ببخشید بعضی وقتا هم چندساعت ...

افسانه جون عزیزم , منم اینطورم . مخصوصا وقتی که دستشویی دارم زیر دلم شدید درد میگیره , 

حتما طبیعیه . انشاا... که بری دکتر و هیچ مشکلی نیست .

دیگه چیزی نمونده عزیزم . 

فقط یه سوال , اگه سزارینی هستی پس دو هفته زودتر باید زایمان کنی , تیکرت رو حساب آخرین پری گذاشتی ?

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
1442