1421
1411
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1771842 بازدید | 226069 پست

@حنانه92

نرگس جون تبریک میگم بابت سلامتی دختر گلت 

دیشب پست تو خوندم ولی حرفی نداشتم برای گفتن خودمم شوکه شدم خیلی دوست داشتم هم نی نی تو و هم نی نی اولدوز پسر بود ولی نشد هر چی برای دلداری بگم کلیشه ایی ولی خب همه مون میدونیم صلاح خداوند و ما جز تسلیم شدن کاری ازمون بر نمیاد ان شاء الله روزی برسه که دخترت باعث سربلندی و افتخارت بشه...چند سال دیگ هم ناخواسته باردار بشی و خدا یه پسر صالح و سالم بهت ببخشه برات بهترین ها رو آرزو میکنم💚🤲🤲

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم
آره عزیزم قربون محبتت‌‌. من کلا در حال امپول زدنم😅😅😅 واسه تشکیل ریه امپول زدی تو؟؟؟  تو خوب ...

نه آمپول ریه نزدم ! دکترم ب راحتی دارو نمیده . مگه تو زدی ؟! ماهم خوبیم شکرخدا  . من احتمالا آخر شهریور تو 34 هفته میرم سونو 

دختر دینا، فاطمه جان میگه هنوز تو دستگاهه 😔 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مواظب بچم باش. بند بند دلم به بند بند وجودش بستست .. خداجونم هدیه قشنگت وسالم و سلامت به دستم برسون.. قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم ... 

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

@**_شجره_ى_طوبى_**    

دوستمو صدا زدم.جوابتو بده عزیزم

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن درمن و دل رابتکان....این هم نفسی چ حس و حالی دارد.......درپیکرمن دوقلب داردضربان💓💓
1390
مکس دارم

این ماه میخوای اقدام کنی ?

کاش یه ماه امتحانی کیت میذاشتی و بعد ماه بعدی اقدام میکردی , چون که کیت یه جورایی آدمو گیج میکنه . به نظرم سونو هم برو . 

کیت مدیکور خیلی بهتر از مکس هست . 

استرس هم نداشته باش خودش مانع تخمک گذاری میشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
قراره امروز بری سونو؟ چی شد هنوز کیت هات رنگ نداره که. رفتی خبرشو بیا بگو ببینم فولیهذت درچه حالن

ن دیگ نرفتم.بعدازظهرم ک سونو نبود ک برم

کیت مدیکور رنگ گرفت الان مکس گذاشتم هیچ رنگی نگرفت

نازگلی جان امروز به نیت شما ختم  و خوندم انشالله ک خدا حاجت دلتو بده

اعظم جون مکس اصلا رنگ نگرفت حاله هم ننداخت

چیکار کنم .اون ماه روز۱۱مکس ی حاله انداخت بعدازظهرشم ک زدم کم رنگ تر از صبح شد

1376
اعظم جون مکس اصلا رنگ نگرفت حاله هم ننداخت چیکار کنم .اون ماه روز۱۱مکس ی حاله انداخت بعدازظهرشم ک ز ...

ترشح هم داری؟؟مدیکور  هم اخه هنوز پر رنگ نشده بود جا داشت هنوز ...بزار فردا صبح یبار دیگه مدیکور بزن. 

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من دفعه اوله دارم اقدام میکنم برای باداری هیچ علامتی ندارم،نمیدونم اصلا علامت های بارداری از کی شرو ...

علایم ازبعدتشکیل قلب شروع میشه حدودهفته هفتوهشت

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستمو صدا زدم.جوابتو بده عزیزم

فاطمه جان میگم عکس رنگی که گرفتی بعدش ترشح داشتی؟؟ معدرت میخوام اخه بعد عکس ترشحات شبیه تخمک گداری با خونابه دارم ولی کیت منفیه احساس میکنمبه خاطر مایع حاجبه..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1427
ترشح هم داری؟؟مدیکور  هم اخه هنوز پر رنگ نشده بود جا داشت هنوز ...بزار فردا صبح یبار دیگه مدیکو ...

نگا کن اینا مال ماه پیشه

روز ۱۱ بالایه صبح پایینی بعدازظهر

کاش صبح رفته بودم سونو.نمیخوام فردا باشه

کیت مال ماه قبله؟؟بالایی پر رنگ بود  ولی کامل رنگ نگرفته بود...

بله.ببین این پررنگه بود روزای دیگ خ کم رنگ تر بود یا اصلا رنگ نداشت.ماه قبل ترشح نداشتم انگار

ممکنه فردا ازاد بشه؟

نگا کن اینا مال ماه پیشه روز ۱۱ بالایه صبح پایینی بعدازظهر کاش صبح رفته بودم سونو.نمیخوام فردا باش ...

استرس نداشته باش ...کیت ها هنوز جا دارن تا رنگ بگیرن...فردا یا پس فردا حتما پر رنگ میشه..اگه خیلی استرس داری شب ی مدیکور بزن ببین پر رنگ تر میشه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1339