1428
1411
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1777709 بازدید | 227297 پست
بنظرمنم دوتاشو بذار. صبای عزیز میگن مدیکوربهتره؟ 

من خودم دو تا رو میذارم..اول مدیکور چون زودتر رنگ میگیره حاله ش...تا حاله ش شروع ب رنگ گرفتن کرد مکس کنارش میزنم...چون مکس دیر رنگ میگیره ..برا من فقط ۱ روز رنگ داره بعدش باز رنگ نداره...ولی مدیکور بعد ازاد شدن هم یه حاله ای داره گیجم میکنه

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

عزيزم اين مال ٨هفته سونو قلب هست قبلشو نرفته سونو ببينه

تو این سونو ۸ هفتش تموم شده عزیزم مطمئنن چون نی نی کوچولومون بزرگ شده قشنگ اومده وسط ساک بارداری ان شاالله که جنسیتدلخواهش باشه 

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
سیکلم دقیق نبود ولی روز۱۲پری فولی ۲۰داشتم که دکترم گفت نهایتا تا صبح۱۴آزاد میشه،بعدشم دوفازستون خورد ...

پس شنبه ان شاالله خوش خبری

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
1390
اینماه که بیخیال دکتر شدم قبل هدیه هم که میگم عکس گرفتم بعد دوسال بعدش باردار شدم چون اونموقه مشکلی ...

سلام عزیزم چرا همه برای نرگس ناراحتن ؟ نرگس همون مامان حنانه خودمونه؟

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
1376

سلام..بله منطورشون مامان حنانه س دیروز سنو انامالی رفتن جنسیت بچه دختر شد..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام..بله منطورشون مامان حنانه س دیروز سنو انامالی رفتن جنسیت بچه دختر شد..

خب به سلامتی و خوشی اینکه ناراحتی نداره در این مورد براش ترحم نکنید عزیزانم که بدتره و بیشتر اسیب میبینه. یکی از فامیلای ما هم بچه چهارمشم پسر شد اوایلش دپرس بود بعد بگو بخند میکرد که قراره چهارتا عروس پدرمو در بیارن   ببین باید نیمه پر لیوانو دید بلاخره لذت پسر داشتن فقط تا 6 سالگیشه بعدش دیگه هرچی بزرگتر میشه به لحظات ملکوتی زن گرفتن نزدیک میشه   که این پدیده در بین مادرشوهرا پدیده ای رقت انگیز محسوب میشه  

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
خب به سلامتی و خوشی اینکه ناراحتی نداره در این مورد براش ترحم نکنید عزیزانم که بدتره و بیشتر اسیب می ...

دقیقا مامانم زیاد پسر دوست نداشت الان همش میگه ۴ تا عروس خدا رحم کنه....😁😁😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1387
صبا میگ همون ی دونه کافیه

قراره امروز بری سونو؟ چی شد هنوز کیت هات رنگ نداره که. رفتی خبرشو بیا بگو ببینم فولیهذت درچه حالن

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام عزیزم آره مامان حنانه است .ناراحت نیستیم دیروز رفته آنومالی نینیش گل دختره شکر خدا سالمه . اگرم ناراحت باشن دوستان به خاطر اینه که به خواسته ی دلش نرسید

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
تو این سونو ۸ هفتش تموم شده عزیزم مطمئنن چون نی نی کوچولومون بزرگ شده قشنگ اومده وسط ساک بارداری ان ...

ممنون از محبتت .ان شالله روزي بشه مال خودمو بزارم بگي 

خدايا ؛ بابت هرشبي ك بي شكر سر بر بالين گذاشتم؛بابت هر صبحي ك بي سلام به تو آغاز كردم ؛بابت لحظات شادي ك به يادت نبودم؛بابت هر گره ك به دست تو باز شد و من ب شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره كه به دستم كور شد و مقصر تو را دانستم؛مرا ببخش .
والا عزیزم من اونقدر این مدت استرس کشیدم که میگم زود تموم بشه و بچمو سالم بغل بگیرم ولی خب روزا ا صل ...

آره واقعا خیلی سخته استرس کشیدن اونم تو بارداری 

سزارین هستم , دکترم گفت 20 شهریور زایمانت هست 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40