1507
1482
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1942953 بازدید | 252320 پست
 ان شاءالله این فسقلی ها بسلامت بدنیا بیان ما راحت بشیم بخدا جون به لب شدم از دست این مشکلات و ...

انشالله عزيزم 

آره بخدا روز به روز شكمم بزرگ ميشه احساس ميكنم الان ميفته پايين 

روزي هزار بار ميگم خدايا خودت مواظبش باش 

دوران بارداري درسته شيرينه ولي خيلي خيلي سخته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نازنین پسرم! یار و یارم! وقتی که تو دنیا آمدی، انگار همین که تو را دارم، بهترین هدیۀ دنیا را دارم، دیگر در بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم در بین گلها به دنبال زیباترین گل نیستم. تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها
@mahiiikhanoom45     سلام مهتاب جون. خوبی ؟ رفتم دکتر ، سونو رو گفت از هفته ی 32 تا 34 ا ...

به سلامتی باشه عزیزم منم ۱۱ شهریور وقت سونو دارن

۳۲ هفته و ۱ روز میشم. الان بهمون تاریخ زایمان میدن دیگه؟؟؟؟

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

آیدا دکترت در مورد روزای تخلیه نشدن اسپرم چی گفته؟ چند روز قبل اقدام تخلیه نشن؟

گفت نزدیکی داشته باش تا وقتی بری سونو. بعدش خودش میگه. 

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
@mahiiikhanoom45    مهتاب جان کجایی دختر ؟! حالت خوبه ؟ نی نیت خوبه ؟؟

آره عزیزم قربون محبتت‌‌. من کلا در حال امپول زدنم😅😅😅 واسه تشکیل ریه امپول زدی تو؟؟؟

تو خوبی گل پسر خوبه؟؟؟؟ راستی از دختر دینا خبری شده؟؟؟؟

1436
نبینم ناراحتیت وخواهرم نسرین دیروز گفتی قبل دخترگلت عکس رنگی گرفتی  من میگم دیگه دارو ومحرک ر ...

اینماه که بیخیال دکتر شدم قبل هدیه هم که میگم عکس گرفتم بعد دوسال بعدش باردار شدم چون اونموقه مشکلی نداشتم . ماه آخری که واسه هدیه باردار شدم عسل و نبات دو واژینال میکردم و چندین بار حجامت گرفتم . اینماه طبیعی اقدام میکنم اگه قسمت نباشه بازم میرم دوباره سراغ طب سنتی.

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
فدات دعا کن راست باشه

ان شاءالله عزیزم ان شاءالله بارداری

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
پریود شده عزیزم

ای وای 

منو باش خوشحال بودم میگفتم نسرین حامله هست 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران مرتبه شکرت بخاطر نعمت هایی که بهم دادی خودت مراقبشون باش منم با جون و دل مواظبشونم 
1432
لک بینیت قطع شده الان؟؟؟؟ بهتری راستی بچه طاهره پسره!!!😀😀😀😀چند هفته اس؟؟؟

اره الان قطع شده خداروشکر 

آره دیگه پسره 

اون دو هفته از من جلوتره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران مرتبه شکرت بخاطر نعمت هایی که بهم دادی خودت مراقبشون باش منم با جون و دل مواظبشونم 
اینماه که بیخیال دکتر شدم قبل هدیه هم که میگم عکس گرفتم بعد دوسال بعدش باردار شدم چون اونموقه مشکلی ...

خوب نسرین جون پس همین کارو بکن حتما 

امیدوارم خیلی زود نتیجه بگیری وباردار بشی عزیزدلم❤🙏

خدا جونم شکرت بابت کل زندگیم بابت اینکه هرزمان ازت کمک خواستم تنهام نزاشتی وبرام معجزه کردی بارها وبارها....هزاران مرتبه شکرت خداجونم🙏❤الان هم یه خواسته ای ازت دارم کلی دوستهای چشم انتظار دارم که منتظر یه معجزه از طرف توهستن خیلی هم خسته ودرمونده شدن رز.فاطمه سبزواری.مامان ستایش..مامان هدیه.باران.ماهور.محیا.نازگلی.جیگرشوشو.هلن.شیدا.امیدوار.امیرعلی۹۹.مهربووون.تبسم.روووووز.ادریناتی.دلکم.سنیوریتا.پانیذ.۱۱۹ .زر زری.همسرمممممم.مامان آیهان جون.maryamooo.marzi71و daryaa61 بقیه بچه ها ی منتظر تاپیک بانو....خدایا توروقسمت میدم به ناامیدی حضرت ابوالفضل العباس این ماه ناامیدشون نکن.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.....میشه هرکس امضام رو خوند یه صلوات برای حاجت روایی دوستام بفرسته تا اسمشون یکی یکی از امضام بیان بیرون .ممنونم انشاءالله خودتون حاجت روابشید‌.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤   خدایا صدهزار مرتبه شکرت باکمک تو ودعای دوستان دریا ویوکابدو mahmudiوآیداو ومامان مهرسا وفاطمه (شجره ی طوبی).صبا .Gunashاز لیست انتظار خارج شدن هورا 😍😍😍 به امید خارج شدن همه ی منتظر ها از لیست انتظار  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏
ان شاالله نفست حقه عزیزم🌺🌹🌺

منطر خبرهای خوبم بی خبر نذاری 

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای  سلامتی نی نیم یه صلوات می فرستین؟الهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم
1476
اعظم جون من محرک نمیخورم طوری نیس؟ ب عسلام شک دارم فکر نکنم طبیعی باشه با سیاهدانه بخورم یا دون فلف ...

نه چه اشکالی‌.خدا رو شکر که بدون دارو فولیکول عالی داری..عزیزم تو طبیعی نه من که دارو باید بخورم....منم عسل میخوردم با اینکه اشنا بود میگفت طبیعیه ولی قند خونم شدید بالا رفت دیگه نخوردم نامرد ها بعضی ها شکر میریزن پول عسل طبیعی میگیرن...اگه شک داری به شکر داشتنش مصرفش کم کن.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسپرم شوهرم کهنه شده.چیکار کنم امروز۸روز میشه خوبه تخلیش کنم هان؟؟؟؟

راستش نمیدونم..اگه کیت گذاشتی حاله ش کمرنگ بود که ۳ ۴ روز دیگه رنگ نمیگیره نزدیکی کن ولی اگه فکر میکنی تا شنبه رنگ میگیره به نظرم صبر کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه عشقم من از نه سیکل که ترشح کمی  داشتم کیت گذاشتم فکر نکنم اون موقع کیست شده بود کلن رنگ نگر ...

اه جواب نداد؟ولی وقتی محرک میخوردم من همیشه میذاشتم دو خط میشد فقط ماه های ک کیست میشد .روزی ۳ میل تا ۴ میل لامصب رشد میکرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزززززززیزدلم اعظم جانم انشالله این ماه که عکس رنگی انداختی خدا بهت یه پسر ناز و‌تپلی بذه  من ...

انشالله که دیگه همه جواب بگیریم راحت شیم از این وضعیت انتطار😟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دقیقا من دوره هام ۲۶-۲۷ روزه اما روز ۱۵-۱۶ ازاد میکنم

اره به خاطر دوره لوتعال که برا هر کسی فرق میکنه میانگینش ۱۴ روزه گاهی ۱۲ تا ۱۶ روزه .

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1508