1600
1541
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2080431 بازدید | 271577 پست
ممنونم خواهرم که بفکرم هستی واقعاخوشحالم که شماهارودارم. ولی بعد خبر نرگس خبر نسرین داغونم کرد خیلی ...

مگه نسرین چی شده ؟

خدایا هزاران مرتبه شکرت بخاطر نعمت هایی که بهم دادی خودت مراقبشون باش منم با جون و دل مواظبشونم 
منكه ندادم  الكي يه ليوان شكرو بخوردت ميدن

واقعا آزمایش مزخرفی هست ولی خب واجبه .

حالا برو امتحان کن شاید تونستی بهار 

خدایا هزاران مرتبه شکرت بخاطر نعمت هایی که بهم دادی خودت مراقبشون باش منم با جون و دل مواظبشونم 
سونو ۱۳ آذر زده ولی خب سز دو هفته زودتر میشه من بنا رو گذاشتم آخرای آبان 

منم آخر آبان گذاشتم 😂

سونو ان تي زده بود ٩ آذر 

نازنین پسرم! یار و یارم! وقتی که تو دنیا آمدی، انگار همین که تو را دارم، بهترین هدیۀ دنیا را دارم، دیگر در بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم در بین گلها به دنبال زیباترین گل نیستم. تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها

تمام آنچه درباره‌ی هل و عرق هل باید بدانیم

کلیک کنید

واقعا آزمایش مزخرفی هست ولی خب واجبه . حالا برو امتحان کن شاید تونستی بهار 

نه نه خدا خيرت بده نميخوام 

با تصورشم حالت تهوع ميگيرم

نازنین پسرم! یار و یارم! وقتی که تو دنیا آمدی، انگار همین که تو را دارم، بهترین هدیۀ دنیا را دارم، دیگر در بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم در بین گلها به دنبال زیباترین گل نیستم. تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها
😔😔😔😔😔

نبینم ناراحتیت وخواهرم

نسرین دیروز گفتی قبل دخترگلت عکس رنگی گرفتی 

من میگم دیگه دارو ومحرک رو بی خیال شو

برو یه عکس رنگی بگیر چون قبل دخترت هم ۵ سال منتظر بودی 

به نظرم برو شاید گرفتگی یاچسبندگی لوله داری که نمیشه

آخه هم اسپرم سالم هم تخمک سالم خوب وبه موقع هم که پریود میشی یعنی مشکل ازادسازی هم نداری پس دوتا فرضیه میمونه 

یا زمان تخمک گذاریت اقدام نداری که این ماه دیدم داشتی .

یا لوله هات گرفتگی داره فکرکنم ازهمین باشه خواهر.

برو خودت رو راحت کن بزار هرماه اینطوری اذیت نشی لااقل میگی همه راه هارو رفتم ...

امیدوارم خیلی خیلی زود خدا یه فرزند صحیح وسالم بهت عطا کنه تا هم خودت دلشاد بشی هم ماروخوشحال کنی 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خدا جونم شکرت بابت کل زندگیم بابت اینکه هرزمان ازت کمک خواستم تنهام نزاشتی وبرام معجزه کردی بارها وبارها....هزاران مرتبه شکرت خداجونم🙏❤الان هم یه خواسته ای ازت دارم کلی دوستهای چشم انتظار دارم که منتظر یه معجزه از طرف توهستن خیلی هم خسته ودرمونده شدن رز.فاطمه سبزواری.مامان ستایش..مامان هدیه.باران.ماهور.محیا.نازگلی.جیگرشوشو.هلن.شیدا.امیرعلی۹۹.مهربووون.تبسم.روووووز.ادریناتی.دلکم.سنیوریتا.پانیذ.۱۱۹ .زر زری.همسرمممممم.مامان آیهان جون.maryamooo.marzi71 و بقیه بچه ها ی منتظر تاپیک بانو....خدایا توروقسمت میدم به ناامیدی حضرت ابوالفضل العباس این ماه ناامیدشون نکن.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.....میشه هرکس امضام رو خوند یه صلوات برای حاجت روایی دوستام بفرسته تا اسمشون یکی یکی از امضام بیان بیرون .ممنونم انشاءالله خودتون حاجت روابشید‌.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤   خدایا صدهزار مرتبه شکرت باکمک تو ودعای دوستان دریا ویوکابدو mahmudiوآیداو ومامان مهرسا وفاطمه (شجره ی طوبی).صبا .امیدوار .آوا ۷۷۷۵ . daryaa61 از لیست انتظار خارج شدن هورا 😍😍😍 به امید خارج شدن همه ی منتظر ها از لیست انتظار  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏
1546
هر روز اون صلواتارو میفرستم و دعاش میکنم . ان شاالله ب سلامت میره کنار خانواده ش 

انشالله اون صدتا ذخیره بشه واسه سلامتی پسر خودت زینب عزیزم

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا دل دوستان منتظر منو شاد کن🤲🏻
ممنونم خواهرم که بفکرم هستی واقعاخوشحالم که شماهارودارم. ولی بعد خبر نرگس خبر نسرین داغونم کرد خیلی ...

فدای تو مهربونم با این همه نیت خیر برای دوستانت همش ذخیره بشه برای خودت عزیزدلم❤️❤️❤️

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا دل دوستان منتظر منو شاد کن🤲🏻
8
بیخود کرده این دکتره ! ب فکر پوله احتمالا ... اصلا ب حرفاش اهمیت نده ماهور جان این ماه اقدام کن ان ش ...

حالم خیلی خیلی بده زینب جان ..دعام کن این سری بگیره 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
منم آخر آبان گذاشتم 😂 سونو ان تي زده بود ٩ آذر

ان شاءالله این فسقلی ها بسلامت بدنیا بیان ما راحت بشیم بخدا جون به لب شدم از دست این مشکلات و استرس ها 

اتفاقا دکتر مختاریان و. نجاتیان یه طب سنتی هم به من گفتن تا روز اقدام نزدیکی نداشته باشیم

اخه مدتش زیاد میشه ..13روز میشه تقریبا ..خودمن این سری 20روز میشه تقزیبا شوهرم نبود بخامم اقدام کنم زمانش کم میشه موندم چکار کنم 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
1403
مگه نسرین چی شده ؟

پریود شده عزیزم

خدا جونم شکرت بابت کل زندگیم بابت اینکه هرزمان ازت کمک خواستم تنهام نزاشتی وبرام معجزه کردی بارها وبارها....هزاران مرتبه شکرت خداجونم🙏❤الان هم یه خواسته ای ازت دارم کلی دوستهای چشم انتظار دارم که منتظر یه معجزه از طرف توهستن خیلی هم خسته ودرمونده شدن رز.فاطمه سبزواری.مامان ستایش..مامان هدیه.باران.ماهور.محیا.نازگلی.جیگرشوشو.هلن.شیدا.امیرعلی۹۹.مهربووون.تبسم.روووووز.ادریناتی.دلکم.سنیوریتا.پانیذ.۱۱۹ .زر زری.همسرمممممم.مامان آیهان جون.maryamooo.marzi71 و بقیه بچه ها ی منتظر تاپیک بانو....خدایا توروقسمت میدم به ناامیدی حضرت ابوالفضل العباس این ماه ناامیدشون نکن.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.....میشه هرکس امضام رو خوند یه صلوات برای حاجت روایی دوستام بفرسته تا اسمشون یکی یکی از امضام بیان بیرون .ممنونم انشاءالله خودتون حاجت روابشید‌.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤   خدایا صدهزار مرتبه شکرت باکمک تو ودعای دوستان دریا ویوکابدو mahmudiوآیداو ومامان مهرسا وفاطمه (شجره ی طوبی).صبا .امیدوار .آوا ۷۷۷۵ . daryaa61 از لیست انتظار خارج شدن هورا 😍😍😍 به امید خارج شدن همه ی منتظر ها از لیست انتظار  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏
نه عزیزدلم چون شهرخودمون نیستم برم خونه شنبه برم دکتر برام بنویسه بعدش آز میدم

هلن جون یه عکس دیگه نداری از بی بی چکت ؟این پشتش نور افتاده بود البته یه هاله ضعیف دیدم .اگه یه عکس داری که روزمین گذاشتی بفرست 

1547