1608
1609
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2098638 بازدید | 274079 پست
اعظم بهتر شد کمردردت ؟

والا صبح رفتم اداره نتونستم بشینم مرخصی گرفتم اومدم 

تا یکشنبه بخوابم ببینم چطور میشه 

نسیت به دیروز البته بهترم 

این شنبه آزمایش قند دارم چن ساعت هم الاف اون میشم 

خدایا هزاران مرتبه شکرت بخاطر نعمت هایی که بهم دادی خودت مراقبشون باش منم با جون و دل مواظبشونم 
والا صبح رفتم اداره نتونستم بشینم مرخصی گرفتم اومدم  تا یکشنبه بخوابم ببینم چطور میشه  ن ...

خوب کاری کردی استراحت کنی بهتر میشی انشالله 

اره ازمایش قند خیلی معطلی داره ولی انشالله همه چی عالیه 

الانم برو دراز بکش تا کامل رفع بشه❤️❤️❤️❤️

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا دل دوستان منتظر منو شاد کن🤲🏻

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

منم از دیشب همش دلم پیش حنانه ست 😳 تیکرشو دیدم خیلی غصه م گرفت بیشتر چون خواست دلش چیز دیگه بود 😖& ...

دقیقا منم با تغییر رنگ تیکرش دلم ریخت😔

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا دل دوستان منتظر منو شاد کن🤲🏻
1613
اولین کسی که بهم بچم دختر شد کنایه زد از نزدیکترین ها بودکه مرد هم هست  انقد دلم میخواد پسربیار ...

ان شالله پسر میشه عزیزم خدا روی اونم کم میکنه منم حرف زیاد شنیدم واگذار کن به خدا خدا خودش جوابشون میده 

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های عزیز میشه یه صلوات واسه سالم وسلامت به دنیا اومدن گل پسرم بفرستین 🥰😘👩‍👧‍👦
عزیزمم اسم قرصتو ک واسه ضخامت اندومترت داده بود دکتر رو میگی لطفا مرسی  

قرص نبود همون آمپول پیورگان رو داد فقط ،که گفتم درجه داشته ،، 

دوست داشتن،،،، ،همون لبخندیه که موقع دیدنش،میشینه رو لبت 💋❤️
اننا جون لیستت کامل شده؟؟منم بزار تو لیستت

عزیزم هستی هنوز به اسمت نرسیدم 😘

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های عزیز میشه یه صلوات واسه سالم وسلامت به دنیا اومدن گل پسرم بفرستین 🥰😘👩‍👧‍👦
قربونت برم عزیزم از دیروز کمردرد و دل درد دارم دیشب باز لک بینی داشتم خیلی استرس کشیدم  خدا خ ...

سلام اعظم جون. ان شاالله بلادور باشه عزیزم. کسی هست کارای خونتو انجام بده؟  تا میتونی استراحت کن و ریلکس باش

خدا جونم مواظب بچم باش. بند بند دلم به بند بند وجودش بستست .. خداجونم هدیه قشنگت وسالم و سلامت به دستم برسون.. قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم ... 
دقیقا منم با تغییر رنگ تیکرش دلم ریخت😔

فاطمه جان از دختر دینا چه خبر ؟ کی مرخص میشه ؟ 

خدا جونم مواظب بچم باش. بند بند دلم به بند بند وجودش بستست .. خداجونم هدیه قشنگت وسالم و سلامت به دستم برسون.. قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم ... 
1432
ای کاش تحت نظر دکتر اقدام کنی ماهور جان . بذار دکترت تصمیم بگیره  البته دکتر خوب

اعظم جان دکترم بدتر ناراحتم میکنه میگه وضعیتت خوب نیست استری میده بهم حالا این ماه طبیعی اقدام کنم خدا بزرگه ..عزیزم خیلی برام دعا کن به مامان عزیزت سلام منو برسون بگو دعا کنه برام خیلی 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
والا صبح رفتم اداره نتونستم بشینم مرخصی گرفتم اومدم  تا یکشنبه بخوابم ببینم چطور میشه  ن ...

راستی اعظم از طاهره چه خبر حالش خوبه ؟نی نیش خوبه ؟ جنسیتش مشخص شد ؟ چرا نمیاد تاپیک ؟!

قربونت برم عزیزم از دیروز کمردرد و دل درد دارم دیشب باز لک بینی داشتم خیلی استرس کشیدم  خدا خ ...

از الان ک کارتون تموم میشه تا فردا فقط استراحت مطلق باشین زیاد راه نرین خدا خودش کمک کنه 

آب و مایعات فراوون هم بخورین یادتون نره چ روزایی پشت سر گذاشتین چقد استرس کشیدین

تیکرتون تک رقمی بشه خیالمون کلی راحت میشه

🧿
اعظم جان دکترم بدتر ناراحتم میکنه میگه وضعیتت خوب نیست استری میده بهم حالا این ماه طبیعی اقدام کنم خ ...

بیخود کرده این دکتره ! ب فکر پوله احتمالا ... اصلا ب حرفاش اهمیت نده ماهور جان این ماه اقدام کن ان شاالله ب کوری چشمش باردار میشی عزیزم 😍فقط دلتو صاف کن و استرس و وسواس نداشته باش 

1563
هنوز تو دستگاه عشقم دعا کنید زود مرخص بشه انشالله

هر روز اون صلواتارو میفرستم و دعاش میکنم . ان شاالله ب سلامت میره کنار خانواده ش 

عزیزم تو این ماه سونو هم داری؟بهار گفت ۲ شهریور سونو داره شما هم داری

من ۱۷ شهریور وقت دکتر دارم اون میگه 

البته هنوز ۱۰ روز نشده که سونو دادم نمیدونم دکتر باز بفرسته یا نه 

خدایا هزاران مرتبه شکرت بخاطر نعمت هایی که بهم دادی خودت مراقبشون باش منم با جون و دل مواظبشونم 

@mahiiikhanoom45    مهتاب جان کجایی دختر ؟! حالت خوبه ؟ نی نیت خوبه ؟؟

سلام خانوما صبحتون بخیر،این بی بی چک منه همون اول هاله خیلی صعیف انداخت،البته تو عکس مشخص نیست خیل ...

مبارکه عزیزم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
1578