1428
1389
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1764904 بازدید | 224868 پست
آره ماه قبل گفت اگه باردار نشدم این ماه برم واسه آی یو آی چون هیچ مشکلی نداریم ماه قبل گفت شاید پروژ ...

عزززززیزدلم واقعا نمیدونم چی بگم

خدا میدونه چقدر برای تو خوشحال بودم این ماه

فقط میدونم که نتیجه اینهمه انتظار و صبوری و ایمان تو یه اجر عظیم هست عشقم

دلم گرفته خیلی😢😢 محمدحسین مامان،ارزوی قلبی مادر من ۲۲ سال پیش خوابت رو دیدم ،کی میایی😭😭 

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

عزززززیزدلم واقعا نمیدونم چی بگم خدا میدونه چقدر برای تو خوشحال بودم این ماه فقط میدونم که نتیجه ا ...

منم مطمنم و به پاداش خدا ایمان دارم .ان شاءالله همین ماه باردار بشی و گل پسرت بیاد تو دلت

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
1401
جدی حست در مورد من چی میگ؟

نمیدونم ولی همش منتظر بودم بیاد بگه دختره انگار از قبل بهم گفته بودن. 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
تا جایی که یادمه نرگس یه شب درمیان اقدام داشت 🤔

منم یادمه میگفت اولین بار اقدام شده یا اولین ماهش شده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
منم یادمه میگفت اولین بار اقدام شده یا اولین ماهش شده

نه اقدام کرد بعد دو روز رفت سونو گفت مایع آزاد دیده شد اومد خونه اقدام کرد و باردار شد

منم مطمنم و به پاداش خدا ایمان دارم .ان شاءالله همین ماه باردار بشی و گل پسرت بیاد تو دلت

خوش به سعادتت نسرینم چقدر پاک و صبوری

چقدر قوی هستی تو ، این ماه بدون هیچ دارویی با توسل به علی اصغر طبیعی برو بدون هیچ دارویی حتی امپول اگر خدای نکرده نشد توکل کن بخدا و ای یو ای کن انشالله که خیره

دعام کن نسرینم میدونم دعاهای فرشته هایی مثل تو در حق دیگزان مستجاب میشه😔😔😔

دلم گرفته خیلی😢😢 محمدحسین مامان،ارزوی قلبی مادر من ۲۲ سال پیش خوابت رو دیدم ،کی میایی😭😭 
1376
خوش به سعادتت نسرینم چقدر پاک و صبوری چقدر قوی هستی تو ، این ماه بدون هیچ دارویی با توسل به علی اصغ ...

از ته دلم از خدا میخوام خواسته ی دلتون با حکمت خدا یکی بشه و به آرزوهاتون برسید . چاره ای جز صبر ندارم تنها کاری که میتونم دعا کردن هم برای دوستام هم خودم

از ته دلم از خدا میخوام خواسته ی دلتون با حکمت خدا یکی بشه و به آرزوهاتون برسید . چاره ای جز صبر ندا ...

انشالله به زودی زود به ارزوت میرسی 

منم اگر قابل باشم همیشه دعاگوت هستم❤️

انشالله به زودی زود به ارزوت میرسی  منم اگر قابل باشم همیشه دعاگوت هستم❤️

ممنون عزیزم

من ی اقدامی که دلم خیلی نی نی میخواد تورو خدا دعام کنید .

ان شاءالله بزودی مامان میشی عزیزم

1403

عزیزای دلم میشه بگید جنسیت این نی نی چیه

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های عزیز میشه یه صلوات واسه سالم وسلامت به دنیا اومدن گل پسرم بفرستین 🥰😘👩‍👧‍👦
چله چجوری میگیرین؟ با کدوم گروه

عزیزم من نذر کردم برم سونو جنسیت دلخواهم باشه برای بچه های این تاپیک چله بگیرم الان تا چهل روز روزی برای یه نفر زیارت عاشورا میخونم

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های عزیز میشه یه صلوات واسه سالم وسلامت به دنیا اومدن گل پسرم بفرستین 🥰😘👩‍👧‍👦
1391