1363
1389
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1759211 بازدید | 223928 پست
سلام نرگسسسسسسس جونم خوبي؟؟؟😍😍 همش منتظر روز سونوت هستم ايشالله ميري و با لب خندون مياي خبرشو بهم ...

قربونت برم الهی .خوبم شکر خداا

وااای عزییزم همش به این فک میکنم فردا  قراره چی بشنوم.هم استرس دارم هم هیجان اصلاا حاالم معلوم نیست😓😓

الهی فداات بشم درکت میکنم خدا ان شاااله پدر مادرت رو حفظ کنه و تا صدسال دیگه سایشون بالای سرت باشه.منم وقتی یکی یه چیزی میگه با خودم میگم اگه پدر مادرم بودن حداقل این موقع ها که دلم میگیره میرفتم پیششون و اروم میشدم .ولی حیف 

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دریا جان نوشته که بعصی شربت های ضد سرفه به بارداری کمک میکنن و ترشحات و رقیق میکنن بعضی ها بدتر ادم و خشک میکنن..

فقط 35 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنون برای سوپرایز قشنگت... الهم صل علی محمد وال محمد

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

دریا جان این شربت خس خس سینه برا کیه؟؟

خدا نکشدت😁😁😁😁

این شربت خس خس سینه رو گزاشتم که ترکیباتشو ببینین....نوشته تو ترکیباتش گایافنازین هست....میگم به نظرتون برای قلیای بدن بخورم یا نه

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا....من در کلبه ی فقیرانه ی خود چیزی رادارم که تو در عرش کبریایی خود نداری....                              من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.................              
قربونت برم الهی .خوبم شکر خداا وااای عزییزم همش به این فک میکنم فردا  قراره چی بشنوم.هم استرس ...

به امید خدا با لب خندونو دل خوش میای تاپیکو مارو هم خوشحال میکنیو اشک شوق میریزیم از شاد شدن دلت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا....من در کلبه ی فقیرانه ی خود چیزی رادارم که تو در عرش کبریایی خود نداری....                              من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.................              
1401
خدا نکشدت😁😁😁😁 این شربت خس خس سینه رو گزاشتم که ترکیباتشو ببینین....نوشته تو ترکیباتش گایافنازین ...

راستش پست اول و نخوندم دیدم شربت فکر کردم خدایی نکرده سرما خوردی😁😁😁 من هرچی تو نت گشتم گایافنزین فقط خوبه ک ترشحات و لیز میکنه برا ورود اسپرم بقیه انگار خشک میکنن...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دریا جان نوشته که بعصی شربت های ضد سرفه به بارداری کمک میکنن و ترشحات و رقیق میکنن بعضی ها بدتر ادم ...

ای داد بیداد....پس نخورم....یهویی خشک نکنه همه جارو کویر کنه...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
راستش پست اول و نخوندم دیدم شربت فکر کردم خدایی نکرده سرما خوردی😁😁😁 من هرچی تو نت گشتم گایافنزین ...

گایافنازین یه شربت تک نیست یه ترکیبیه که تو شربتای سرفه هست انگار

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اعظم جون من تاحالا مدیکور استفاده نکردم ببخشیدا ارتفاع ادرار همون ۱سانت خوبه؟مکس نوشته۱سانتمدیکور نن ...

شبنم چی شد جواب؟ موفق شدی ؟؟😁😁  البته الان زوده که دو رنگ بشه..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای داد بیداد....پس نخورم....یهویی خشک نکنه همه جارو کویر کنه...

اگه گایافنزین داره بخور..چون دکترت داده شاید خوب باشه ..من تا حالا امتهان نکردم چون خودم نزده میرقصه 😁😁 کویر لوت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1376

عزیزم 

شربت گایافنزین هست و اون خوبه برای قلیایی کردن.

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

نه دریا جان شربتش هم هست ..میتونی ازاد اون و بگیری ک خیالت راحت تر شه..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه گایافنزین داره بخور..چون دکترت داده شاید خوب باشه ..من تا حالا امتهان نکردم چون خودم نزده میرقصه ...

نه نه دکتر نداده ....خودم دارم میگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم  شربت گایافنزین هست و اون خوبه برای قلیایی کردن.

رز جان یعنی یه شربته که اسمش گایافنزینه یا تو ترکیباتش گایافنزین هست....باید کی و چه مقدار بخورم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1387
نه نه دکتر نداده ....خودم دارم میگم

گایافنزین خالی میگرفتی..این ترکیبات داره شاید خشک کنه..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قربونت برم الهی .خوبم شکر خداا وااای عزییزم همش به این فک میکنم فردا  قراره چی بشنوم.هم استرس ...

فدات عزيزم اصلا نگران نباش ايشالله اول تنش سالم باشه بعدشم جنسيت دلخواهت ايشالله كه ني ني پسره ولي اگه دختر هم بود ياد كسايي كن كه بچه  دار نميشن اصلا و در حسرت بچه ان و بگو خداروشكر كه خدا منو لايق مادر شدن دونست دختر بركت خونست ♥️

♥️

خواهرای گل من یکشنبه که رفتم سونو و از اونورم رفتم مطب که برام سرمو امپولایی که گزاشتم تو تاپیکو نوشت و دیروزم سرمو امپولارو زدم....

فقط یه سوال اینکه همون روز تو مطب یه امپول بهم زد و خیلیم امپولش درد کرد که گفت این امپول موادش جوریه کهدرد میکنه ولی من متاسفانه نپرسیدم چه امپولی بود...‌‌به نظرتون اون چه امپولی بوده یعنی🤔🤔🤔🤔🤔🤔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دریا جان نوشته که بعصی شربت های ضد سرفه به بارداری کمک میکنن و ترشحات و رقیق میکنن بعضی ها بدتر ادم ...

اومدم 😜

دنیامثل مادرت نیست که ظهرسرش داد بکشی و شب واسه شام صدات کنه دنیا ولت میکنه تا از گشنگی بمیری!!!
من 4تا فلوکونازول تو خونه دارم گذاشتم روزای نزدیک اقدام بخورم قبلا دکترم برا پوست داده بود بهم. نشاس ...

ممنونم گلم ،ان شاالله این ماه خبر خوش داشته باشی

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1339