1421
1389
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1767838 بازدید | 225381 پست

بچه ها اثر فلوکونازول تا چقدر تو بدن میمونه....منظورم قلیای کردنش...باید همون شب اقدام بخوری...من امروز پونزده سیکلمه و امشب اقدام دارم تا سه روز...و از دوازده قاعدگی شبی یکی فلوکونازول ۱۰۰ خوردم که دیشب تموم شد حالا اثر قلیای کردنش تا امشبو سه شب دیگه هست تو بدن یا نه

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا....من در کلبه ی فقیرانه ی خود چیزی رادارم که تو در عرش کبریایی خود نداری....                              من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.................              
مامان مهرسا خدایی چی شد که نرفتی لاپارسکوپی؟دقیقا دکترت چرا مخالف بود؟گرچه هزینش خیلی بالاس ولی بجز ...

صبا جان رفتم برام بنویسه..گفت لاپاراسکوپی چرا...اون یه عمل جراحیه..عوارص خودش داره اولا که باید بیهوش بشی که ی عالمه عوارض داره بعد شکم و با گاز پر میکنن که برا قلب و ریه خوب نیست..عکس خیلی راحت و تره ..عوارض کمتر. ننوشت گفت گفت نیازی نیست...

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاملا درکت میکنم. عین من بدبخت ۸کیلو بازحمت کم کردم و ورزش مداوم الان همش باید بخورم فقطم ۱۰روز می ...

من فکر کردم خودم فقط چاق شدم😂😂منم ۸ کیلو کم کردم تو ۱ ماه رکورد زدم ۳کیلو نیم اضاف کردم..

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

بچه ها اثر فلوکونازول تا چقدر تو بدن میمونه....منظورم قلیای کردنش...باید همون شب اقدام بخوری...من ام ...

بچه ها لطفا پست منو اگه خوندین راهنماییم کنین ممنون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا....من در کلبه ی فقیرانه ی خود چیزی رادارم که تو در عرش کبریایی خود نداری....                              من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.................              
بچه ها اثر فلوکونازول تا چقدر تو بدن میمونه....منظورم قلیای کردنش...باید همون شب اقدام بخوری...من ام ...

نگران نباش فلوکونازول تا ۱ هفته تو بدن اثر داره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1390
نگران نباش فلوکونازول تا ۱ هفته تو بدن اثر داره 

واقعا....وای دستت درد نکنه....ممنون خانمی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای جان پس بعد همسا مامان دوم شمایید یعنی هفته ی دیگ نی نیت بغلته ان شاء الله 😍😍💞 الهی آمین  ...

افسانه جان ی سوالی داشتم...شما قبل بارداری دو تا دختر تون رژیم هم داشتین؟؟یا بارداری سوم فقط رژیم داشتین؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان مهرسا خدایی چی شد که نرفتی لاپارسکوپی؟دقیقا دکترت چرا مخالف بود؟گرچه هزینش خیلی بالاس ولی بجز ...

صبا بخدا نپرسیدم هنوز برا هزینه ش ...فقط داد زد که عمل لازم نیست تا عکست مشکل نداره..عمل جراحی عوارض داره..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فندق جان من هم توکل بارداری ۱۰ کیلو اضافه کردم دخترم باوزن ۳۹۰۰بدنیا اومد تو۴۰ هفته . اتفاقا بعد سز ...

ممنون عزیزم امیدوارم برای منم اینجور باشه گلم دعام کن 🙏🙏

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
1376
ای جان پس بعد همسا مامان دوم شمایید یعنی هفته ی دیگ نی نیت بغلته ان شاء الله 😍😍💞 الهی آمین  ...

توکل بخدا افسانه جان خیلی محتاج دعاتونم عزیزم دعا کن پسرما سلامت بغل بگیرم گلم 

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
سلام عزیزم جریان لیست چیه؟

عزیزم ختم امروز به نیت شما بود الهی گل پسرت راسلامت به وقتش بغل بگیری گلم 🙏🙏

دکترت گفته سه شب نزدیکی داشتهذباشی ؟ ،،اخه دکتر من خیلی حساس بود و همه نتیجه میگرفتن میگفت فقط یه شب اقدام کن ،،دیگه این بار آخری  گفت دو شب پشت هم اقدام کن دید شده یک سال اقدامم دیگه به زور گفت دو شب اقدام کن 

دوست داشتن،،،، ،همون لبخندیه که موقع دیدنش،میشینه رو لبت 💋❤️
بچه ها لطفا پست منو اگه خوندین راهنماییم کنین ممنون

توت فرنگی عالیه ،،،من وقتی میخوردم نیم ساعت بعدش ترشح های کش داری داشتم قشنگ حس میکردم چقد تأثیر داره توت فرنگی 

دوست داشتن،،،، ،همون لبخندیه که موقع دیدنش،میشینه رو لبت 💋❤️

سلام صبح عیدتون مبارک بچه ها 

روژان.  طیبه و نرگس جان این سه روز ختم به نیت شما خونده شد 

ان شاءالله آقا امام زمان دل هر سه تا تون رو با یه گل پسر سالم و صالح شاد کنه عزیزان 

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان صلوات بر محمد و آل محمد صلوات 
1427
دکترت گفته سه شب نزدیکی داشتهذباشی ؟ ،،اخه دکتر من خیلی حساس بود و همه نتیجه میگرفتن میگفت فقط یه شب ...

آره عزیزم دکترم گفته

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اره عزیزم بعد اقدام دیگه نخور 

تا قبل از اقدام اول باید بخوری

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
اره عزیزم بعد اقدام دیگه نخور  تا قبل از اقدام اول باید بخوری

دستت درد نکنه مهسا جانم ممنون خانم گلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره فکر کنم بسته بود چون بار سوم با حجم بیشتری وارد کرد و گفت که مایع به شکم رسیده...دکتر هم گفته بو ...

اعظم جون من تاحالا مدیکور استفاده نکردم ببخشیدا ارتفاع ادرار همون ۱سانت خوبه؟مکس نوشته۱سانتمدیکور ننوشته

1331