1421
1389
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1803527 بازدید | 231887 پست

خانما برا رشد فولیکول ورزش خوبه. تو پریودی ورزش بد؟ من نمیدونم برارشدفولی چکارکنم میترسم اینماهم مث ماه قبل بگه زیاد فرقی نکرده. این جمله رو دکتر که گفت دنیاروسرم خراب شد تو دوماهی که پشت هم رفتم سونو

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزان.من خدا بخواد برای اواسط،شهریور میخوام اقدام کنم یه مدتم رژیم دوتا دکتر دیت و پا شکسته اج ...

من 4تا فلوکونازول تو خونه دارم گذاشتم روزای نزدیک اقدام بخورم قبلا دکترم برا پوست داده بود بهم. نشاسته نخوردم بچه ها میگن برا لانه گزینی خوبه. لتروزول هم فولیهام ریز بود ماه پیش و اینماه دکترم نوشته برام 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

سلام عزیزم...‌میگم من دیرکز تو سونی فولیکول یه دونه فولیکول سایزش از همه بیشتر بود بعدش دکتر برام آم ...

راستش من ماه پیش یه عالمه فولی ریز داشتم تاپیک زدم تو همین سایت که ممکنه چندقلو بشه اکثرا گفتن نه معمولا یکیش رشد میکنه و تخمک ازش جدامیشه. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها من دو روز دیگه ان شااله سونو دارم .تو رو خدا واسه سلامتیه کوچولوم و خواسته ی دلم دعا کنید

بسم الله الرحمن الرحیم

اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَلاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ

مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَلاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ

مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالأَرْضَ وَلاَ یَؤُودُهُ حِفْظُهُمَا وَهُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ

ان شاءالله چهار شنبه با خبر سلامتی گل پسرت میای و مارو خوشحال میکنی

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
1436
ماهورم سلام  عزیزم پریود شدنت نشونه ی این هست که شکر خدا کیست نشده چون اگر کیست بود تاخیر در پ ...

بنظرتون تو اون سایز ازاد شدن پس؟ نرم سونو؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
عزیزم حتما صدقه بذار کنار. بهتره تعبیرنکنی. بخاطر فکر و خیال های بارداریه نگران نباش

دقیقن😂😂😂😂😂

فقط 33 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن درمن و دل رابتکان....این هم نفسی چ حس و حالی دارد.......درپیکرمن دوقلب داردضربان💓💓
ان شاااله خیره فاطمه جون .صدقه بزار کنار حتماا .بهشم فک نکن

حتمن نرگس جونم حتمن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن درمن و دل رابتکان....این هم نفسی چ حس و حالی دارد.......درپیکرمن دوقلب داردضربان💓💓
سلام خانمای گل منم این ماه قرص کلومیفن و متفورمین خوردم و اقدام کردم الانم روز۲۸سیکلمه دوره هام۳۰روز ...

ایشاله بارداری عزیزم امیدو توکلت به خداباشه. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دایی م کبدش چند سالب بود کمکار شدخ بود ولی الان نزدیک دوماه بود که به شدت بیماریش اوج گرفت و از پا ا ...

خداشفاش بده عزیزم

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432
سلام مامان ستایش جون شکر بد نیستم .امروز ۳۰ سیکلم و ۱۹ روز از یدونه هاش سی جی که زدم میگذره دیروز بی ...

چندروزه معمولا سیکل هاتون؟ 30روز خیلی ها. صبر کن چندروز دیگه ایشاله پری نشدی بی بی بزن. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دوست جونااااا

ی دوستی  داشتیم اسمش طیبه بود،،،دوتا دختر داشت و سومی رو باردار بود ،،،جنسیت نی نیش مشخص شد؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
سلام خانوما میبخشید لکه بینی خیلی خیلی کمرنگ وسط سیکل دلیلش چی میتونه باشه؟

لانه گزینه باید باشه 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
1418
دوست جونااااا ی دوستی  داشتیم اسمش طیبه بود،،،دوتا دختر داشت و سومی رو باردار بود ،،،جنسیت نی ...

نه هنوز

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
دوست جونااااا ی دوستی  داشتیم اسمش طیبه بود،،،دوتا دختر داشت و سومی رو باردار بود ،،،جنسیت نی ...

سلام گلم نه هنو نرفته واس ان تی...انشالله ک خوش خبربیاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چندروزه معمولا سیکل هاتون؟ 30روز خیلی ها. صبر کن چندروز دیگه ایشاله پری نشدی بی بی بزن. 

اکثرا ۳۲ روزه ام. آخه آمپول زده بودم گفتن بعد ۱۴ تا ۱۶ روز از تزریق آمپول باید پری بیاد که من امروز ۱۹ روز میگذره

اکثرا ۳۲ روزه ام. آخه آمپول زده بودم گفتن بعد ۱۴ تا ۱۶ روز از تزریق آمپول باید پری بیاد که من امروز ...

نسرین جوونم انشالله ک بارداری فداتشم🙏

1
5
10
15
20
25
30
35
40

@baran7166    

عزیزم سلام کم.پیدایی؟انشالله ک سرت ب خوشی گرم باش🙏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1442