1421
1363
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1764739 بازدید | 224856 پست
دستت درد نکنه عزیزم..بخدا همین محلی ها بهتر جواب میده ...از ترس دکترم نبود عکس نمیگرفتم میگه تا عکس ...

سلام مامان مهرسای عزیز

مگه قرار نبود عکس رنگی ندی لاپاراسکوپی کنی؟!

خدا کمکت کنه عزیزم.

من اینجا به جای تو لرز کردم از ترس.

تنهاکاری که میتونم بکنم اینه برات دعاکنم.

توکل بخدا ایشالا کاملا سالم بشی

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
انشاءالله بارداری عزیزدلم خوب تا ۳۰ دوروز مونده هنوز امید هست میگن بتای پسر دیر بالا میره راستی من ...

ان شاءالله .این ماه فرق دارم امیدوارم باردار باشم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
فقط یکیش بالغه بقیه زیر یازده

دریا جون بقیه زیر ۱۱ هست احتمال اینکه رشد کنن وآزاد بشن خیلی خیلی کمه.خیالت راحت یه دونه گل پسر میشینه تو دلت 

اما به قول گلدونه جون کاری برای خدا نشد نداره

باهمون یه دونه تخمک هم میشه دوقلو باردار شد😊

انشاءالله بهترین ها برات رقم بخوره خواهرم 

با اقدام اولت گل پسرت بشینه تودلت

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خدا جونم شکرت بابت کل زندگیم بابت اینکه هرزمان ازت کمک خواستم تنهام نزاشتی وبرام معجزه کردی بارها وبارها....هزاران مرتبه شکرت خداجونم🙏❤الان هم یه خواسته ای ازت دارم کلی دوستهای چشم انتظار دارم که منتظر یه معجزه از طرف توهستن خیلی هم خسته ودرمونده شدن رز..مامان ستایش..مامان هدیه.باران.ماهور.محیا.نازگلی.جیگرشوشو.هلن.تلا.شیدا.امیدوار.امیرعلی۹۹.مهربووون.روووووز.ادریناتی.دلکم.سنیوریتا.پانیذ.۱۱۹ .زر زری.همسرمممممم.مامان آیهان جون.maryamooo.Gunash.marzi71وبقیه بچه ها ی منتظر تاپیک بانو....خدایا توروقسمت میدم به ناامیدی حضرت ابوالفضل العباس این ماه ناامیدشون نکن.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.....میشه هرکس امضام رو خوند یه صلوات برای حاجت روایی دوستام بفرسته تا اسمشون یکی یکی از امضام بیان بیرون .ممنونم انشاءالله خودتون حاجت روابشید‌.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤   خدایا صدهزار مرتبه شکرت باکمک تو ودعای دوستان دریا ویوکابدو mahmudiوآیداوhastidar وفاطمه ومامان مهرسا وفاطمه (شجره ی طوبی).صبا .از لیست انتظار خارج شدن هورا 😍😍😍 به امید خارج شدن همه ی منتظر ها از لیست انتظار  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏

مامانا سلام

لباس شویی اینترنتی قسطی خریدم ماهی 600 تومن ، عالیه!!!
برید ببینید

سلام عزیزان.من خدا بخواد برای اواسط،شهریور میخوام اقدام کنم یه مدتم رژیم دوتا دکتر دیت و پا شکسته اجرا کردم چند تا مورد بود میخواستم ازت ن بپرسم ببینم تجربه ای دارید.

شنیدم نشاسته برای روزای اقدام بخوریم خوبه؟

قرص فلوکنازول و لتروزل هم برای قلیایی کردن رحم خوبه؟

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شاءالله .این ماه فرق دارم امیدوارم باردار باشم

انشاءالله عزیزم ما همه برات دعامیکنیم انشاءالله مستجاب میشه این ماه دعاهامون

خدا جونم شکرت بابت کل زندگیم بابت اینکه هرزمان ازت کمک خواستم تنهام نزاشتی وبرام معجزه کردی بارها وبارها....هزاران مرتبه شکرت خداجونم🙏❤الان هم یه خواسته ای ازت دارم کلی دوستهای چشم انتظار دارم که منتظر یه معجزه از طرف توهستن خیلی هم خسته ودرمونده شدن رز..مامان ستایش..مامان هدیه.باران.ماهور.محیا.نازگلی.جیگرشوشو.هلن.تلا.شیدا.امیدوار.امیرعلی۹۹.مهربووون.روووووز.ادریناتی.دلکم.سنیوریتا.پانیذ.۱۱۹ .زر زری.همسرمممممم.مامان آیهان جون.maryamooo.Gunash.marzi71وبقیه بچه ها ی منتظر تاپیک بانو....خدایا توروقسمت میدم به ناامیدی حضرت ابوالفضل العباس این ماه ناامیدشون نکن.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.....میشه هرکس امضام رو خوند یه صلوات برای حاجت روایی دوستام بفرسته تا اسمشون یکی یکی از امضام بیان بیرون .ممنونم انشاءالله خودتون حاجت روابشید‌.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤   خدایا صدهزار مرتبه شکرت باکمک تو ودعای دوستان دریا ویوکابدو mahmudiوآیداوhastidar وفاطمه ومامان مهرسا وفاطمه (شجره ی طوبی).صبا .از لیست انتظار خارج شدن هورا 😍😍😍 به امید خارج شدن همه ی منتظر ها از لیست انتظار  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏
1390
انشاءالله عزیزم ما همه برات دعامیکنیم انشاءالله مستجاب میشه این ماه دعاهامون

ان شاءالله

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
دریا جون بقیه زیر ۱۱ هست احتمال اینکه رشد کنن وآزاد بشن خیلی خیلی کمه.خیالت راحت یه دونه گل پسر میشی ...

قربونت برم که تو شدی سنگ صبور بچه ها تو تاپیک....سامیار من اصلا دوست ندارم دوقلو بشه‌...خدارو شکر که احتمالش خیییییییلی پایینه...‌اصلا شاید من این ماه باردارم نشم....ولی کلا میگم بخاطر تحریک تخمک گزاری....چون خودت میدونی من دخترم یکسالشه....به هیچ عنوان شرایط دوتا نوزاد دیگه رو ندارم..‌‌..قربونت برم که واسه همه خیر میخوای...‌الهی به حق این شبو روزای عزیز حاجت روا بشی هرچی که تو دلته.‌‌‌...

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا....من در کلبه ی فقیرانه ی خود چیزی رادارم که تو در عرش کبریایی خود نداری....                              من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.................              
فقط یکیش بالغه بقیه زیر یازده

پس امکان دوقولویی صفره عشقم با خیال راحت برو اقدامت کن

دوقلو اکثرا تو سایزهای نزدیک هم یا هم سایز  هست

مثل ۲۱.۲۲ مثلا

دلم گرفته خیلی😢😢 محمدحسین مامان،ارزوی قلبی مادر من ۲۲ سال پیش خوابت رو دیدم ،کی میایی😭😭 
عزیزدلم واقعا شرایطت خیلی سخته درکت میکنم انشاءالله ایندفعه رفتی سنو دوتا فولی باسایزهای عالی داشته ...

ممنونم سامی مهربونم 

بخداقسم که دلم فقط با دعاهای شما اروم و‌خوش هست

دلم گرفته خیلی😢😢 محمدحسین مامان،ارزوی قلبی مادر من ۲۲ سال پیش خوابت رو دیدم ،کی میایی😭😭 
فاطمه جون خواهرم انرژی مثبت تاپیک دلم ازپست هلن وپست خودت که گفتی شوهرت دیگه همکاری نمیکنه بدجور گرف ...

عزززززززززززززززززززززززززززززززیزدل خودمی اخه سامی جونم

انشالله همیشه شاد، سلامت، خوشحال و کامروا باشی

درکنار عزیزانت❤️❤️❤️❤️❤️❤️

1376
سلام عزیزان.من خدا بخواد برای اواسط،شهریور میخوام اقدام کنم یه مدتم رژیم دوتا دکتر دیت و پا شکسته اج ...

انشالله به سلامتی

لتروزول محرک تخمک گذاری هست

فلوکونازول واسه قلیایی کردن رحم هست ولی پیشنهاد میکنم استفاده نکن و‌هربار اقدامم دوتا خوردم و‌اقدامم نگرفت و فقط یه اسیب جدی به کبدم زدم با این قرص

نشاسته بعد اقدام میخورن که کمک کنه به لانه گزینی

که کار پروژسترون رو تا حدودی انجام میده

چرا فایده نداره اقدام کنی اقدامتو قطع نکن بدنت عادت کنه  خیلی ها بودن بعد از ای یو بی‌نتیجه طب ...

من ماه پیش آمپول اچ ام جی واچ سی جی وقرص کلومیفن ومتفورمین ودگزامتازون استفا ه کردم سایزفولی هام توروز۱۶سیکلم ۲۳بودکه آمپول اچ سی جی زدم واسه آزادشدن وبعدش هم آی یوآی که نشد...الان هنوزم متفورمین رومیخورم وقرص اووبوست..دکترم گفت متفورمینواصلاقطع نکن ولی اووبوست روخودم گرفتم میخورم شنیدم خوبه

سلامممم بچها من پریود شدم ..میدونستم امکانش نیستااا ولی خوب به معجزه امیدوار بودم و حالم بد شد راستش ...

ماهورم سلام 

عزیزم پریود شدنت نشونه ی این هست که شکر خدا کیست نشده چون اگر کیست بود تاخیر در پری داشتی با لکه بینی

الان سعی کن با روسهایی که‌خودت میدونی رحمت تخلیه و پاکسازی کنی

چون کلی دارو استفاده کردی اثرش میمونه برای ماه بعدت

اینبار طبیعی اقدام کن انشالله که دلت شاد میشه این ماه 

تا میتونی چیزهای مقوی بخور تو پری 

خدا به همراهت باشه عشقم همیشه❤️❤️❤️❤️❤️❤️

سلام عزیزدلم الهی قربونت برم اعظم جون که انقدر مهربونی انشاءالله بهترین ها برات رقم بخوره توزندگیت و ...

انشالله ک ب زودی یکی یکی پله های ترقی روطی میکنی...وماهم.منتظر میمونیم ک باخبرای خوش بیای🙏🙏

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن درمن و دل رابتکان....این هم نفسی چ حس و حالی دارد.......درپیکرمن دوقلب داردضربان💓💓
سلام عزیزدلم الهی قربونت برم اعظم جون که انقدر مهربونی انشاءالله بهترین ها برات رقم بخوره توزندگیت و ...

عزیزم ان شاءالله بحق آقا امام زمان عج هر آرزویی داری بهش برسی و اون پیشرفتی که میگی چن برابرش نصیبت بشه و غرق در شادی و سلامتی و موفقیت روز افزون باشی و بعدش با خیال راحت اقدامتو بکنی و گل پسراتو باردار بشی و واسه دخمل نازت دوتا داداش خوشگل و خوش تیپ بیاری و دلش رو شاد کنی 

مطمئنم لایق بهترین هایی و باز مطمئن ترم بهشون میرسی 

خدا همیشه پشت و پناهت دوست خوبم 

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان صلوات بر محمد و آل محمد صلوات 
1387
امروز از صبح مهمان داشتم تعدادشون زیاد بود تا ساعت ۳شب اصلا وقت نکردم بیام تاپیک  چه حس عجیبیه ...

😭😭😭سااامیااار جووون گریم گرفت نمیدونم چراااا😭😭😭😭

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

میگم کسی تعبیرخواب بلده عایا؟پریشب خواب دیدم رومبل خونه داداشم دراز زیرپتو بعد یهو دردی توسینه م احساس کردم لباسمودادم بالا دیدم لباس زیرم اومده بالا و نوک سینه مو دیدم یه عالمه شیر اومده بود وهمه رومبلای داداشم ریخته بود و متوجه شدم نوک سینه سمت راستم کنده شده 😟ن خونی دیذم ن اونحا دردی اخساس میکردم فقط نگران بودم و باخودم میگفتم من چ جوری بچه شو روشیربدم😞و اون لحظه سعی میکردم شیرا رو ازمبلای داداشم بپاکم تاکسی متوجه نشه ک لک شیرافتاده😬😬😬😬😬😬😬

دیشبم خواب دیدم سیل اومده و همه خونه هاآوارشده مخصوصا خونه ای ک من توش زندگی میکردم بعدیهوخودموجایی دیدم انگارزلزله اومده بود رفتم مامانم و خواهرموپیداکردم دیذم دارن ب سروکله خودشون نیزنن ومیخان جنازه منو اززیرآواردربیارن اونا منومیدیدن ولی میگفتن هیچی نگو میخایم تورواززیرآواربیاریم بیرون....یه حس بدی داشتم یه جوری ک ازخواب بیدارشدم واقعا فک کردم مرده م و ب خودم نگاه میکردم من روحم یاجسمم هست😣

کسی میتونه تعبیرکنه

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن درمن و دل رابتکان....این هم نفسی چ حس و حالی دارد.......درپیکرمن دوقلب داردضربان💓💓
میگم کسی تعبیرخواب بلده عایا؟پریشب خواب دیدم رومبل خونه داداشم دراز زیرپتو بعد یهو دردی توسینه م احس ...

ان شاااله خیره فاطمه جون .صدقه بزار کنار حتماا .بهشم فک نکن

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگم کسی تعبیرخواب بلده عایا؟پریشب خواب دیدم رومبل خونه داداشم دراز زیرپتو بعد یهو دردی توسینه م احس ...

عزیزم حتما صدقه بذار کنار. بهتره تعبیرنکنی. بخاطر فکر و خیال های بارداریه نگران نباش

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1424