1345
1363
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1669575 بازدید | 207693 پست
خانم گل شما چکار کردی ?

سلام گلم من پریودشدم امروز5سیکلمه و این ماه تصمیم دارم طبیعی اقدام کنیم توکل بخدا🙏مرسی ک بفکرمی😘😘انشالله خداپشت وپناه توراهیت باش

بارالها هرکی...این متن میخونه وچشم انتظاره😊خودت یک اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش🙏
عزیزمممممممم مرسی که یادت بود میترسم بزنم منفی بشه آخه بجز تیزکشیدن تخمدان هام اونم سمت راستی هیچ ...

هلن جان کی موعدته؟

سلام عزیزم، الحمدلله…  بنظرت خوبه؟ شما بتای اولی و دومیت چقدر بود؟ بنظرت برای حدود 5 روز تاخیر ...

گلدونه واقعا خوشت میاد خودتو اذیت بکنی ها....دختر برو کیفشو ببر.‌..ماشاالله همه چیت عااالیه 

تو انسان باش!نمیخواهد مسلمان باشی!با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمت حرفهایت را...نترس خدا بد نیست! حق کسی را نخور...دلی را نشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداواکن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت......

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

پنج شنبه جوابش کردم گفتن با دستگاه زنده است و نهایت ۲۴ ساعت دیگه زنده است دایی بزرگمم گفت اگه اینجور ...

ان شاءالله کامل خوب میشه و همراه خبر سلامتی اون خبر بارداری خودتم بهمون میدی 

یکی از آرزوهام بارداری تو هست نسرین 

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان صلوات بر محمد و آل محمد صلوات 
گلدونه واقعا خوشت میاد خودتو اذیت بکنی ها....دختر برو کیفشو ببر.‌..ماشاالله همه چیت عااالیه 

ممنون عزیزم

ان شاﺀالله قسمتت

حافظ وصال می طلبد از ره دعا… یارب دعای خسته دلان مستجاب کن…
1350
خب اون یکیو چند پری بزنم اولی رو ۳۱ مرداد داده که میشه هشت پری

دو روز بعد اخرین قرص لتروزول...hmg معمولا از روز ۷ یا ۹ پری شروع به زدن میکنن ..

ان خدایی که به قلبم غم داد                                        خود او باران داد                                                      زندگی با عطش ثانیه ها میگذرد                                  میشود ثانیه را جریان داد ......... من خدا را دارم           ان خدایی که به هنگام غمم میگرید                            و به هنگام خوشی های دلم میخندد...                         همه بارانها....همه جریانها...همه تاب و تب دلم پر از صحبت اوست........(((من خدا را دارم)))
سلام عزیزم، الحمدلله…  بنظرت خوبه؟ شما بتای اولی و دومیت چقدر بود؟ بنظرت برای حدود 5 روز تاخیر ...

من 18روز بعد اقدام اولم بتام 22و نیم و 22روز بعد اقدام اولم یعنی 4روز بعد  276 بود به دکترم ک نشون دادم گفت شاید دوقلو باشه شاید هم یه بارداری طبیعی ولی امکانش هم هست ک بچه خوره باشه آخه تقریبا 5برابر شده بود عزیزم تجربه به من ثابت کرده بتا اصلا حساب کتاب نداره وای توروخدا استرس نداشته باش این بتا ک عالیه و اصلا جای نگرانی نداره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم
امروز۲۹ سیکلمه دقیقا نمیدونم سیکلم چند روزت اما سونو تخمدان رو که بردم پیش دکتر گفت سیزدهم شب یا صب ...

عزیزم سیکلات چند روزس

تو انسان باش!نمیخواهد مسلمان باشی!با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمت حرفهایت را...نترس خدا بد نیست! حق کسی را نخور...دلی را نشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداواکن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت......
1376
خب اون یکیو چند پری بزنم اولی رو ۳۱ مرداد داده که میشه هشت پری

ببخشید متوجه نشدم منطورت دومیه..فکر کردم میگی اولسن امپول کی بزنم🙈 دونی رو یه روز در میون یعنی روز ۱۰ بعد سنو اگه سایزش کم بود بزن ...که مطنعنم سایزش عالی میشه نیازی به دومی نداری

ان خدایی که به قلبم غم داد                                        خود او باران داد                                                      زندگی با عطش ثانیه ها میگذرد                                  میشود ثانیه را جریان داد ......... من خدا را دارم           ان خدایی که به هنگام غمم میگرید                            و به هنگام خوشی های دلم میخندد...                         همه بارانها....همه جریانها...همه تاب و تب دلم پر از صحبت اوست........(((من خدا را دارم)))
سلام گلم من پریودشدم امروز5سیکلمه و این ماه تصمیم دارم طبیعی اقدام کنیم توکل بخدا🙏مرسی ک بفکرمی😘😘 ...

عزیزم   

اشکال نداره انشاا... که طبیعی برات بگیره , چون آی یو آی برا تعیین جنسیت خیلی کم دیدم بگیره , جداسازی که انجام میدن احتمال بارداری رو میاره پایین . 

خودت ناراحت نکن گلم ,به امید خدا  ماه دیگه طبیعی برات بگیره

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم عزیزم قسمت خودت چشم میذارمش

عزیرم مبارکت باشه استرس نداشته باش و بسپر بخدا انشالله روز به روزش بشادی و خوشحالی بگذره گلم  

خدای خوبم به حق قمر بنی هاشم یه پسر صحیح و سالم بهم بده تا دخترم داداشی داشته باشه ..خدایا همه امیدم به خودته ..توکلت علی الله و حسبی الله ..
1378
با شبی یکی سایز فولیم بزرگ شد خیلی  البته کلی هم محرک گیاهی خورده بودم  و دیر رفتم سونو ...

پس شما تخمک بالغ هر ماه داری 

به نظر من همون شبی یکی لتروزول بخوری کافیه یا میتونی لتروزول مصرف نکنی و همون داروهای گیاهی رو ادامه بدی مث سیاهدونه و عسل و در عوض سه تا آمپول هاش ام جی رو بزنی و این ماه شانس تو با هاش ام جی امتحان کن البته باز این نظر من به قول مامان آتنا بعضی وقتا خود آدم دکتر خودش باشه خیلی بهتره من خودم با تجویزای خودم و امپول هاش ام جی باردار شدم در حالیک دکترم هیچ امیدی نداشت و سونو رو بردم گفت برو ماه بعد بیا 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم
پس شما تخمک بالغ هر ماه داری  به نظر من همون شبی یکی لتروزول بخوری کافیه یا میتونی لتروزول مصر ...

خب عشقم با یکی لتروزول یه دونه فولی فقط داشتم دکترم گفت دوتا داشته باشی که امکانش بالا بره

با داروی گیاهی مثل سیاهدونه و عسل فروردین اقدام کردم اما نگرفت فولی به ۲۱ رسید و ازاد شد

دکترم میگه چون سنم بالاست کیفیت تخمک هام پایینه و امکان بارداری میاد پایین

دوستان مهربونم ❤️میگن دعای مومن در حق مومن دیگه اجابت میشه ، من از همه جا امیدم بریده شده جز در رحمت خدا ،ولی شاید اگر چندنفر درحق من دعا کنن خدا به نفس حق یکیشون به من روسیاهم نظر کنه😔 میشه از عمق وجودتون برای براورده شدن حاجت من دعا کنید😔🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
امروز۲۹ سیکلمه دقیقا نمیدونم سیکلم چند روزت اما سونو تخمدان رو که بردم پیش دکتر گفت سیزدهم شب یا صب ...

چن روز ازاقدامت میکذره عزیزم

1364