1373
1341
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1669575 بازدید | 207693 پست
و افسانهههههه ی عزیز ..

پست بالاییت دیدم اسمم نیس اینجوری شدم 😭😭😞

یهو اومدم پایین اسممو دیدم🤗 از این رو به اون رو شدم 

الهی ک به حق بزرگی و عظمت خدا جواب این دل پاک تو با یه گل پسر صالح وخوشکل همین ماه از خدا بگیری 😘😘💚

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم
بچها من بدلم افتاده یه ختم بردارم اول  به نیت دوستان پا به ماهمون ک زایمانشون نزدیکه انشالله یه ...

فداتشم ماهور جان 😙😙 قربون دلت برم 😙 ان شاالله خیلی زود حاجت دلتو بگیری عزیزم

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مواظب بچم باش. بند بند دلم به بند بند وجودش بستست .. جداجونم هدیه قشنگت وسالم و سلامت به دستم برسون.. قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم ... 
سلام دوستان عزیزم من رفتم دکتر الکی ویزیت دادم  بهم گفت یه هفته دیگه صبر کن پریود نشدی پروژست ...

عزیزم من هروقت تاخیر دارم عسل میریزم تو آب‌جوش 

عسل طبیعی فراوون

دوتا لیوان میخورم صبحش پری میاد

دیگه زعفرون غلیظ ک خودتونم میدونین

آب زرشکم قاعده اوره

و..... 

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

دوستان واسه دایی ام دعا کنید لطفا دو روزه تو آی سی یوِ .دایی ام هنوز خیلی جونه دکترا جوابش کردن سطح ...

عزیزم خدا شفاش بده 😳 بلادور باشه ان شاالله 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مواظب بچم باش. بند بند دلم به بند بند وجودش بستست .. جداجونم هدیه قشنگت وسالم و سلامت به دستم برسون.. قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم ... 
پست بالاییت دیدم اسمم نیس اینجوری شدم 😭😭😞 یهو اومدم پایین اسممو دیدم🤗 از این رو به اون رو شدم&n ...

الهیییی بگردم عشقم ...عوضش تو یه پست جدا اسم قشنگتو نوشتم.. 😍😍

خدای خوبم به حق قمر بنی هاشم یه پسر صحیح و سالم بهم بده تا دخترم داداشی داشته باشه ..خدایا همه امیدم به خودته ..توکلت علی الله و حسبی الله ..
1350
دوستاي مهربونم از ديرور اسهال و دلپيچه شديد داشتم تبم رفته بود بالا  تپش قلب شديد داشتم همسرم ...

بلادور باشه بهارجون. نگران نباش آپاندیس نیست. منم چندبار تاحالا بخاطر اسهال و دلپیچه رفتم بیمارستان سرم زدم .برا من گفتن شاید زایمان زود رس باشه خواستن معاینه کنن من نزاشتم . زود خوب میشی عزیزم. از این ب بعد زودی چای لیمو ونبات بخور و یکم عرق نعناع 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدانکنه عزبزم ،مشکل ک تحرک کم اسپرم شوهرم خودمم چنباری کیست داشتم البته دوسال مرتب اقدام نکردم یا دک ...

باران جان 

بنظرم حالا که میگی دست و پا شکسته اقدام کردی و نشده و مرتب زیر نظر یه دکتر نبودی حتما اول همسرت رو هرجور شده تقویت کن(نارگیل ،موز ..اگه طبعش زیاد گرم نیس گرمیجات ) یا دارویی که دکترت بده 

بعد خودت یه دوره ۳ ماه یا ۴ ماهه از قرص های محرک استفاده کن زیر نظر یه دکتر خوب و دلسوز، رحمت اگه فکر میکنی سرده با گرمیجات و مالیدن روغن زیتون اینا گرم کن خصوصا تو پری ... و یچیز دیگه اگه دوست داشتی حجامت انجام بده که خیلی تعریفش رو شنیدم ..فقط به فصلش نگا کن که یوقت بد نباشه.. واسه کیست هم ورزش خیلی موثره و فست فود رو کلا من گذاشتم کنار یکسال 

متفورمین هم میخوردم وزنم اومد پایین بهتر شده چون دکترم میگف چاق شدن یهویی بتعث تنبلی تخمدان میشه ..

من خودم اگه دکتر نمیرفتم و اون دارو هارو مرتب استفاده نمیکردم خدا میدونه الان چه وضعیتی داشتم با اون پری های نامنظم به هر حال دکترا هم وسیله خدا هستن ،میدونم تا خدا نخواد نمیشه اما ما هم باید تلاشمون رو بکنیم من خودم ۵ ماه اقدام کردم نشدم سریع رفتم ۶ ماه زیر نظر دکتر بودم با اینکه مشکل جدی نداشتم اونهمه قرص های محرک خوردم و باردار نشدم اما دوماه که از قطع اونا گذشت ودکترم گفت دیگه طبیعی اقدام کن باردار شدم به لطف خدا خداروشکر با دارو پریودهامم منظم شده بود 

توکل بخدا حتما بزدوی خبر های خوش میدی عزیزم

ولی حتما جدی بگیر دکتر رو بقیش بسپار دست خدا ..💚🍃

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  اَلا بذِکرِ الله تَطمَئِنُ القلوب 
خدانکنه عزبزم ،مشکل ک تحرک کم اسپرم شوهرم خودمم چنباری کیست داشتم البته دوسال مرتب اقدام نکردم یا دک ...

خواهرم من تجربه زیادی ندارم اما همینارو گفتم شاید کمکی بشه 

انشالله به حق اون جگله زیبای امضات جواب میگیری بزودی 😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام بچه ها ترخدا راهنمایی کنید من 17پری شدم تا19از شب 19قرص کلومفین روزی دوتا تا 5روز ک امروز اخریش ...

عزیزم روز ۱۴ که امپول میزنین ۱۲ ساعت بعد و ۳۶ ساعت بعد اقدام داشته باشین  معمولا باید تخمک گذاریتون باشه اگه خواستین مطمعن تر بشین برو سونو بده روز ۱۴ که ازاد شده یا نه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1376
گلدونه جون بازم بهت تبریک میگم عزیزم  میشه عکس بی بیچکت روبفرستی امروز تست کردی  آخه من ...

خانمی بیبی ام خودش واضحه ولی عکسش نه! هرکار میکنم عکسش خوب نمیفته.. شرمنده

حافظ وصال می طلبد از ره دعا… یارب دعای خسته دلان مستجاب کن…
عزیزم من هروقت تاخیر دارم عسل میریزم تو آب‌جوش  عسل طبیعی فراوون دوتا لیوان میخورم صبحش پری م ...

مرسی عشقم

از دیروز کلی زعفرون و عسل و گل گاوزبون خوردم

اب و عسل امتحان نکردم مرسی گلم❤️❤️❤️

دوستان مهربونم ❤️میگن دعای مومن در حق مومن دیگه اجابت میشه ، من از همه جا امیدم بریده شده جز در رحمت خدا ،ولی شاید اگر چندنفر درحق من دعا کنن خدا به نفس حق یکیشون به من روسیاهم نظر کنه😔 میشه از عمق وجودتون برای براورده شدن حاجت من دعا کنید😔🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

باران شرح حال ندادی چه کارا میکنی گلم

کیست خودش از سردی هست

دوستان مهربونم ❤️میگن دعای مومن در حق مومن دیگه اجابت میشه ، من از همه جا امیدم بریده شده جز در رحمت خدا ،ولی شاید اگر چندنفر درحق من دعا کنن خدا به نفس حق یکیشون به من روسیاهم نظر کنه😔 میشه از عمق وجودتون برای براورده شدن حاجت من دعا کنید😔🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
1378
بچها من بدلم افتاده یه ختم بردارم اول  به نیت دوستان پا به ماهمون ک زایمانشون نزدیکه انشالله یه ...

سلام ماهور جان

عزیزم لطفا منم اضافه کن.خیییییلی ممنون.

ان شالله اول همه خودت حاجت روابشی

این پری اخرم رو بعد از۳۵روز شدم سابقه نداشت فکر کردم باردارم که نبودم

عزیزم چون پری هات نامنظمه بنظرم اگه شرایطش محیا بود یه سونو بده روز ۱۴ یا ۱۵ سیکل ینی ۱۰ روز دیگه،  لتروزل هم خوردین مطعنن فولیکول بالغ دارین   اما اگه همین دوره ۳۵ روزه رو در نظر بگیریم  تخمک گذاری حدودا روز ۱۷ سیکل شما اتفاق میافته ممکنه دیرتر هم بشه (بهترین زمان همون اوج ترشحات ولی نه بعد از اتمامش )

شما از ۱۰ روز دیگه تا یک هفته پونده به پری  یه روز یا دور روز در میون اقدام داشته باشین ولی اگه خیلی مهم تخمک گذاری باید سونو دو مرتبه انجام بدین که کی ازاد میشه  ولی ای کاش دوفاستون هم بهتون میداد بازم دکتر بهتر میدونه ..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باران جان  بنظرم حالا که میگی دست و پا شکسته اقدام کردی و نشده و مرتب زیر نظر یه دکتر نبودی حت ...

خداروشکر بخاطر نینی تودلت انشاءالله ب سلامتی بغلش کنی اینماه ک مسافرتم الان نشد برم دکتر و ب امید خدا و محرم حسینی اقدام میکنم اگ باردار شدم ک هیچ نشدم حتما پیگیر کارایی ک گفتی میشم عزیزم ممنون امروز ادرس و شماره ماماسنتی از بچها گرفتم میرم زیر نظر متخصص هم هستم ی دوره لتروزل خوردم ازمایشمم مثبت شد بعد لک بینی پریود شدم 

خدایا بحق علی اصغرامام حسین( ع) دامن همه منتظرارو سبز کن❤ به منم یه نی نی سالم بده خداجونم😔
خواهرم من تجربه زیادی ندارم اما همینارو گفتم شاید کمکی بشه  انشالله به حق اون جگله زیبای امضات ...

ممنون عزیزم از راهنمایت ،الهی امین❤

خدایا بحق علی اصغرامام حسین( ع) دامن همه منتظرارو سبز کن❤ به منم یه نی نی سالم بده خداجونم😔
باران شرح حال ندادی چه کارا میکنی گلم کیست خودش از سردی هست

سلام عزیزم خوبی والا الان ی هفتس اومدم شهرستان فقط تونستم همون چنروز اول پریودی کارایی ک گفتیو انجام بدم نت نداشتم دیروز گرفتم ک تا الان ۱۰۰خورده صفحه رو خوندم الهی ک بحق امام حسین ع محمدت زود بیاد تو دلت ،،امروز ۱۱ سیکلم تخمدونام تیرمیکشه نبض میزنه اقدامم تاحالا نتونستم ب جز یبار انجام بدم تو مسافرت بنظرت میشه انقد زود تخمک ازاد بشه

1364