1345
1341
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1648821 بازدید | 204043 پست
عزیزم میدونم خیلی سخته انشالله امام حسین کمکت میکنه ،،منم اگه قابل باشم همیشه دعات میکنم 

ممنون❤

خدایا بحق علی اصغرامام حسین( ع) دامن همه منتظرارو سبز کن❤ به منم یه نی نی سالم بده خداجونم😔

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
😁😁😁 خدا کنه این آخر ماه انتظارت باشه.و بزودی مامان بشی

انشاءالله ممنون 

خدایا بحق علی اصغرامام حسین( ع) دامن همه منتظرارو سبز کن❤ به منم یه نی نی سالم بده خداجونم😔
میگم قرص مخمر آبجو خوبه؟اشتها اورم هست واسه شوشو

به نطرم این چیزا نخوره بهتره...این قرص ها اکثرا رو اسپرم تاثیر بدی داره...به نطرم نخوره بهتره...راستی تازه نشاسته درست کردم همیشه تو پری میخورم یادت افتادم بگم درست کن بخور خیلی دل و گرم میکنه ..۲ ثاشق نشاسته با ۱لیوان و نصفی اب سرد هم بزن ۲ پر زعفرون زیاد نمیخواد بریزی‌ دم بکش باهاش قاطی کن اخر سر هم با ۱ قاشق عسل شیرینش کن ..برا شوهرتم خوبه مقویه برا پریودی رحم و سفت میکنه

ان خدایی که به قلبم غم داد                                        خود او باران داد                                                      زندگی با عطش ثانیه ها میگذرد                                  میشود ثانیه را جریان داد ......... من خدا را دارم           ان خدایی که به هنگام غمم میگرید                            و به هنگام خوشی های دلم میخندد...                         همه بارانها....همه جریانها...همه تاب و تب دلم پر از صحبت اوست........(((من خدا را دارم)))

ان خدایی که به قلبم غم داد                                        خود او باران داد                                                      زندگی با عطش ثانیه ها میگذرد                                  میشود ثانیه را جریان داد ......... من خدا را دارم           ان خدایی که به هنگام غمم میگرید                            و به هنگام خوشی های دلم میخندد...                         همه بارانها....همه جریانها...همه تاب و تب دلم پر از صحبت اوست........(((من خدا را دارم)))
حتمن فدات شم ..انشالله بحق امام زمان ک جواب ازمایشت مثبته فردا .

ان شاﺀالله ممنونم

ان شاﺀالله همین روزا خبر بارداریتو بهمون بدی خانمی

حافظ وصال می طلبد از ره دعا… یارب دعای خسته دلان مستجاب کن…
سلام عزیزای دلم خوبید ببخشید من حال روحیم خوب نبود گفتم اینجا باعث ناراحتی میشم گلدونه عزیزم خد ...

سلام خانمی

ممنون از دعاهات… از همه چیز ممنونم

ان شاﺀالله خدا بهترینها رو برات در نظر بگیره و خیییلی زود حاجت روا بشی

عزیزم تبریک میگم مبارکت باشه من الان پیامتو دیدم خیلی خوشحال شدم برات🥰

سلامت باشی عزیزم

ان شاﺀالله ان شاﺀالله ان شاﺀالله خیییییلی زود خبر بارداریتو بهمون میدی.. توکلت به خدا باشه

سلامت باشی عزیزم ان شاﺀالله ان شاﺀالله  ان شاﺀالله خیییییلی زود خبر بارداریتو بهمون میدی.. ت ...

امیدم ب خدا ممنون ❤

1288
امیدم ب خدا ممنون ❤

فدای دلت بشم  ۲ سال تو انتظاری 

مشکل چیه همسرت اسپرمش ضعیفه یا خودت خدا نکرده تنبلی تخمدانی چیزی داری ؟

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  اَلا بذِکرِ الله تَطمَئِنُ القلوب 
فدای دلت بشم  ۲ سال تو انتظاری  مشکل چیه همسرت اسپرمش ضعیفه یا خودت خدا نکرده تنبلی تخمدا ...

خدانکنه عزبزم ،مشکل ک تحرک کم اسپرم شوهرم خودمم چنباری کیست داشتم البته دوسال مرتب اقدام نکردم یا دکتر درست نرفتم ازبس هرماه امیدوارم ک خدا خودش طبیعی میده اینماهم خواستم برم دکتر ک اومدم مسافرت باز نشد انگار نمیشه هیچ جوری

1364