1428
1411
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1781280 بازدید | 227904 پست
بلا بدور چشم حتما 🍃💚

عزیزدلم اسمتون رو نوشتم انشالله بسلامتی و دل خوش بارداریتون رو به میگذرونین و به خوشی نی نی تون رو بغل میکنید.

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
دوستاي مهربونم از ديرور اسهال و دلپيچه شديد داشتم تبم رفته بود بالا  تپش قلب شديد داشتم همسرم ...

وای بهار جان بمیرم برات به امید خدا که چیزی نیست عزیزم

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا....من در کلبه ی فقیرانه ی خود چیزی رادارم که تو در عرش کبریایی خود نداری....                              من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.................              

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

عشقم چطوری زنگ زدی به دکترت ؟؟دیگه لک ندیدی ک ؟؟

خداروشکر ا دیشب دیگه خوبم واسه همین نزنگیدم 

باید هرجور شده پورلوتون خارجی پیدا کنم ایرانی فک نکنم بتونه اثر کنه 

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان صلوات بر محمد و آل محمد صلوات 
وای بهار جان بمیرم برات به امید خدا که چیزی نیست عزیزم

عزیزم رفتین دکتر کی اقدام دارین  دارو چی دکتر بهتون داده ؟؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
1401
خداروشکر ا دیشب دیگه خوبم واسه همین نزنگیدم  باید هرجور شده پورلوتون خارجی پیدا کنم ایرانی فک ...

خداروشکر انشالله پیدا میکنی 

عزیزدلم اسمتون رو نوشتم انشالله بسلامتی و دل خوش بارداریتون رو به میگذرونین و به خوشی نی نی تون رو ب ...

خیلی ممنون عزیزم 

الهی بزدوی زود به خواسته دلت برسی تیکر خوشگلت رو ببینیم 🍃💚

انشالله بتونم جبران کنم واسه نی نی خودتون

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا مواظب پسرم👶 باش❤
1394
بچها من بدلم افتاده یه ختم بردارم اول  به نیت دوستان پا به ماهمون ک زایمانشون نزدیکه انشالله یه ...

سلام عزیزم

میشه بی زحمت اسم منم بنویسی؟

به دعاهاتون ایمان دارم

خدا خیرت بده

حافظ وصال می طلبد از ره دعا… یارب دعای خسته دلان مستجاب کن…
عزیزم رفتین دکتر کی اقدام دارین  دارو چی دکتر بهتون داده ؟؟

عزیزم یکشنبه سونوی فولیکول دارم بعد بهم میگه چه ساعتو روزی اقدام کنم قرص دگزاداده ۴ تا دونه از شش قاعدگی فلوکونازول سه تا دونه از ۱۲ قاعدگی  کپسول ویگور کسین مخصوص اقایان دوتا باهم قبله شام کپسول لیبیدوفم مخصوص بانوان و ویتامین ای مشترک کپسول آنا هلث مشترک کپسول زینک سولفات مشترک سه روز به تاریخ سونو گفته تخلیه داشته باشیم و دیگه نزدیکینداشته باشیم تا شب اقدام....از پاکی هر روز با جوش شیرین تزریقی شستشو

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا....من در کلبه ی فقیرانه ی خود چیزی رادارم که تو در عرش کبریایی خود نداری....                              من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.................              
1418
سلام عزیزم میشه بی زحمت اسم منم بنویسی؟ به دعاهاتون ایمان دارم خدا خیرت بده

حتمن فدات شم ..انشالله بحق امام زمان ک جواب ازمایشت مثبته فردا .

سلام عزیزای دلم خوبید ببخشید من حال روحیم خوب نبود گفتم اینجا باعث ناراحتی میشم گلدونه عزیزم خد ...

سلام عزیزدلم خداروشکر که اومدی تاپیک نبودت خیلی احساس میشد انشاءالله خدا خودش بهترین هاروبرات رقم بزنه خواهرم❤🙏

خدا جونم شکرت بابت کل زندگیم بابت اینکه هرزمان ازت کمک خواستم تنهام نزاشتی وبرام معجزه کردی بارها وبارها....هزاران مرتبه شکرت خداجونم🙏❤الان هم یه خواسته ای ازت دارم کلی دوستهای چشم انتظار دارم که منتظر یه معجزه از طرف توهستن خیلی هم خسته ودرمونده شدن رز..مامان ستایش..مامان هدیه.باران.ماهور.محیا.نازگلی.جیگرشوشو.هلن.تلا.شیدا.امیدوار.امیرعلی۹۹.مهربووون.تبسم.روووووز.ادریناتی.دلکم.سنیوریتا.پانیذ.۱۱۹ .زر زری.همسرمممممم.مامان آیهان جون.maryamooo.Gunash.marzi71وبقیه بچه ها ی منتظر تاپیک بانو....خدایا توروقسمت میدم به ناامیدی حضرت ابوالفضل العباس این ماه ناامیدشون نکن.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.....میشه هرکس امضام رو خوند یه صلوات برای حاجت روایی دوستام بفرسته تا اسمشون یکی یکی از امضام بیان بیرون .ممنونم انشاءالله خودتون حاجت روابشید‌.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤   خدایا صدهزار مرتبه شکرت باکمک تو ودعای دوستان دریا ویوکابدو mahmudiوآیداوhastidar وفاطمه ومامان مهرسا وفاطمه (شجره ی طوبی).صبا .از لیست انتظار خارج شدن هورا 😍😍😍 به امید خارج شدن همه ی منتظر ها از لیست انتظار  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏
میخوام فردا بعدازظهر برم آزمایش.. یکم بتا بالاتر بره خیالم راحت بشه ان شاﺀالله

گلدونه جون بازم بهت تبریک میگم عزیزم 

میشه عکس بی بیچکت روبفرستی امروز تست کردی 

آخه من خیلی بی بی مثبت دوست دارم 

اونم وقتی میدونم چقدر سختی کشیدی قبلا وچندوقته منتظری الان خیلی بهم میچسبه دیدن بی بی چک مثبتت خواهرم😊😍

خدا جونم شکرت بابت کل زندگیم بابت اینکه هرزمان ازت کمک خواستم تنهام نزاشتی وبرام معجزه کردی بارها وبارها....هزاران مرتبه شکرت خداجونم🙏❤الان هم یه خواسته ای ازت دارم کلی دوستهای چشم انتظار دارم که منتظر یه معجزه از طرف توهستن خیلی هم خسته ودرمونده شدن رز..مامان ستایش..مامان هدیه.باران.ماهور.محیا.نازگلی.جیگرشوشو.هلن.تلا.شیدا.امیدوار.امیرعلی۹۹.مهربووون.تبسم.روووووز.ادریناتی.دلکم.سنیوریتا.پانیذ.۱۱۹ .زر زری.همسرمممممم.مامان آیهان جون.maryamooo.Gunash.marzi71وبقیه بچه ها ی منتظر تاپیک بانو....خدایا توروقسمت میدم به ناامیدی حضرت ابوالفضل العباس این ماه ناامیدشون نکن.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.....میشه هرکس امضام رو خوند یه صلوات برای حاجت روایی دوستام بفرسته تا اسمشون یکی یکی از امضام بیان بیرون .ممنونم انشاءالله خودتون حاجت روابشید‌.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤   خدایا صدهزار مرتبه شکرت باکمک تو ودعای دوستان دریا ویوکابدو mahmudiوآیداوhastidar وفاطمه ومامان مهرسا وفاطمه (شجره ی طوبی).صبا .از لیست انتظار خارج شدن هورا 😍😍😍 به امید خارج شدن همه ی منتظر ها از لیست انتظار  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏
عزیزم تبریک میگم مبارکت باشه من الان پیامتو دیدم خیلی خوشحال شدم برات🥰

باران جان یکی دیگه از قدیمی های تاپیک از لیست انتظار خارج شد  انشاءالله  خیلی خیلی زود خودت بیا ی وبرامون عکس بی بی چک مثبت بادوتا خط پررنگ وآزمایش مثبتت روبزاری وخوشحالمون کنی اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

1339