1507
1411
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1942660 بازدید | 252275 پست
فکر کردم نوشیدنیه خاصیه شرمنده خخخخخخخ

خودمم اولش نتونستم بخونمش چی نوشتم😂😂

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای  سلامتی نی نیم یه صلوات می فرستین؟الهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم
میگم اولدوز جان ما اینجا همه دارو خونه ها رو گشتیم ولی خارجی نبود میگم اگه اونجا داره میتونی واسم بگ ...

آره عزیزم چرا که نه اتفاقا خودم میخواستم اینو پیشنهاد بدم چندتا میخوای امروز بپرسم ببینم هست پیدا کردم خبرت کنم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

دوباره سونو واژینال؟؟؟

احتمالا ..اخه روز سوم فقط برا چکاب و دارومحرک ...حالا انشالله نیازی به دارو چیزی نیست چون منظمی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1484
دوستان منم پسر میخوام دعا کنید خدا بده بهم گریه😢😢😢

انشالله..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره عزیزم چرا که نه اتفاقا خودم میخواستم اینو پیشنهاد بدم چندتا میخوای امروز بپرسم ببینم هست پیدا کر ...

فدات شم عزیزم 

ببخش که باعث زحمت میشم

ببین ۶ تا میتونی پیدا کنی ؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران مرتبه شکرت بخاطر نعمت هایی که بهم دادی خودت مراقبشون باش منم با جون و دل مواظبشونم 

بچها من بدلم افتاده یه ختم بردارم اول  به نیت دوستان پا به ماهمون ک زایمانشون نزدیکه انشالله یه زایمان راحت و خوبی داشته باشند و بسلامتی و تن سالم نی نی هاشونو بغل کنند وبعدم  همه بچهای باردار و منتظرمون  ..اول پابه ماهامون  😍😍.لیانا ..الدوز فری جیلی فندوقکم و یسنا و بعدم بهار هاشمی و اعظم و اروین و حنانه و زینب جان و اتنا و دیگه بعدم تمامی بچهای منتظر تاپیکمون همه همه منتظرا... بگین خودتون از پس فردا روز جمعه شروع میکنم انشالله ....انشالله خدا حاجت همه رو بده بحق امام زمان 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
بچها من بدلم افتاده یه ختم بردارم اول  به نیت دوستان پا به ماهمون ک زایمانشون نزدیکه انشالله یه ...

ماهور جان اسم منم تو ختم بنویس 

ممنون

خدای بزرگ کمکم کن به بزرگترین آرزوی زندگیم برسم یه پسر سالم وصالح وعاقبت به خیر ازت میخوام فقط هم از خودت میخوام دلشادم کن امیر محمدم رو بهم بده
1334

و افسانهههههه ی عزیز ..

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
بچها من بدلم افتاده یه ختم بردارم اول  به نیت دوستان پا به ماهمون ک زایمانشون نزدیکه انشالله یه ...

خدا خودش حاجتتو بده به حق این روزای عزیز

ان شاءالله سال دیگه اینموقع گل پسرات توی بغلت باشن و وقت واسه سرخاروندن نداشته باشی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران مرتبه شکرت بخاطر نعمت هایی که بهم دادی خودت مراقبشون باش منم با جون و دل مواظبشونم 

عالی عزیزم حاجت رواشی .

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

قبول باشه ماهور جانم الهی به حق مولا علی حاجت روا بشی...من یکشنبه دوشنبه اقدام دارم اسم منم اضافه کن سخت محتاج دعاتم گلی....

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا....من در کلبه ی فقیرانه ی خود چیزی رادارم که تو در عرش کبریایی خود نداری....                              من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.................              

بچه ها من حالم خيلي بده التماس دعا دارم از همتون دارم ميرم بيمارستان

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نازنین پسرم! یار و یارم! وقتی که تو دنیا آمدی، انگار همین که تو را دارم، بهترین هدیۀ دنیا را دارم، دیگر در بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم در بین گلها به دنبال زیباترین گل نیستم. تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها
1474

قربونت بشم ماهور جونم  انشالله خدا حاجت دلتو بده بزودي🤲

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نازنین پسرم! یار و یارم! وقتی که تو دنیا آمدی، انگار همین که تو را دارم، بهترین هدیۀ دنیا را دارم، دیگر در بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم در بین گلها به دنبال زیباترین گل نیستم. تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها
آره عزیزم چرا که نه اتفاقا خودم میخواستم اینو پیشنهاد بدم چندتا میخوای امروز بپرسم ببینم هست پیدا کر ...

الدوز عزیزم ختم امروز به نیت شما بود الهی به حق این روز عزیز هر چی از خدا میخوای بهت بده🙏🙏

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖

فدات ماهور جان الهی به زودی دامنت سبز بشه با یه گل پسر💓💓💓

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
ديشب همين كارو كارو كردم  به معدم كه ميرسه شديد دلپيچه از معدم مياد به روده هام نميدونم اين چه ...

منم چندباری اینجور شدم . دلپیچه هم زیاد میگیرم. چای لیمو و نبات خیلی خوبه . یکم عرق نعناع هم دلپیچه رو از بین میبره

خدا جونم مواظب بچم باش. بند بند دلم به بند بند وجودش بستست .. خداجونم هدیه قشنگت وسالم و سلامت به دستم برسون.. قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم ... 
1508