1600
1480
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2084784 بازدید | 272123 پست
بچه اولته؟ اقدام کردی نشده ک حالا امپول داده؟

بله بچه اولمه .اول سری که بهم آمپول میده من دوسال از اقدامم میگذره .اول تا رفتم ی سونو انجام داد،آزمایش ذخیره تخمدان نوشت و یه هیستروسکوپی که انجام دادم بعد هیسترو واسم کلومفین نوشت شبی یدونه با شبی دوتا لترزول که دیروز دوازدهم پریودم بود دوتا فولی ۱۷ و ۱۹ داشتم که دوتا hcg  نوشت 

خانما کسی برای حاجتش چله زیارت عاشورامیخوادبه نیابت بخونم

۱۰۰تومنم میگیرم خیرببینین خیلی محتاج کمکم

اجرکم عندالله

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ختم چله انجام میدم هرچی که بگین خیلی نیازمند کمکم التماس دعا

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

منک تخم هیج نخوردم.بنظرت بخورم؟؟

من که نخوردم تاحالادمکرده اشو. فقط تو داروهایی که دکتر طب سنتی بهم داده هم تخم هویج داره هم رازیانه

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1546

دوستان من از اول سال پری هام به ترتیب۳۴،۲۷،۳۲،۳۵روزه بوده بنظرتون تخمک گذاریم کیه؟این ماه دارم لتروزول میخورم میخوام اقدام کنم،من یه دختر دارم،به نظرتون کیا اقدام کنم،از دیشب لتروزول خوردم

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران هزار بار شکرت❤❤توکلت علی الله
1432
بهار جون شما سن جنینتون در سونوگرافی با تاریخ پریودیتون یکی بود.

نگران نباش عزیزم کاملا طبیعیه حدودا یک هفته تا دو  هفته اختلاف وجود داره 

برای من و اکثر بچه های تایپیک اینجوری بود 

معمولا سونوهای بالاتر دیگه باهم تطبیق دارن سه ماه و چهارماه و...

نگران نباش عزیزم کاملا طبیعیه حدودا یک هفته تا دو  هفته اختلاف وجود داره  برای من و اکثر ...

ممنونم دوست عزیز برای شما اختلاف بیشتر بود یا کمتر.

از یه جایی به بعد حالت نه خوبه نه بد...                                از خودت میپرسی میتونی ادامه بدی؟!                                 جواب میدی نه...                                      ‌‌‌‌                                       و ادامه میدی!!
1563
برای من یک هفته و نیم کمتر بود مثلا بایستی 7هفته و دو سه روزم بود ولی 5 هفته و چهار پنج روزم بود

انشالله که نی نی تون صحیح و سالم بغل کنید برای من هم دعا کنید.

از یه جایی به بعد حالت نه خوبه نه بد...                                از خودت میپرسی میتونی ادامه بدی؟!                                 جواب میدی نه...                                      ‌‌‌‌                                       و ادامه میدی!!
بچه ها چرا جواب منو نمیدید

سوالت چیه عزیزم

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای خوبو مهربونم...تورو به بزرگیت قسم نینیمو سالمو سلامت بزار تو بغلم🙏🙏🙏🙏             
بچه ها چرا جواب منو نمیدید

منمـ دورهام بیش از ۳۳ روزه این سری یعنی خوب وبه موقع پریود شدم روز سی ودو دوره م بود .ماه پیش روز ۲۲ پریودم بود فولی ۱۸ داشتم بدون دارو تعجب کردم ک روز۲۲‌ دوره مه ومن تازه تخمگزاریمه چون دوره هام طولانیه

1547