1818
1823
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2550967 بازدید | 330836 پست
درخواست دادم گلم قبول میکنید لطفا

قبول کردم .پیام دادم 

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
مطمنی باردار نیستی ؟ شاید لقاح دیر انجام شده

نه مطمینم چون بی بی بعد یه ساعت هاله میندازه الان روز ۳۰ پری هستم ۱۶ روز از اقدامم گذشته اگر بود نشون میداد عشقم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
https://darumed.com/product/profertil-cap/   اینجا قرص داشت عزیزم

براپانیذ جون ..من فردادستم میرسه رزجونم

گل های زیبای من...دخترانم👶👭....روزی بانویی🙅خواهید شد خیلی  شبیه من.. ومن چقد ب  شماافتخارخواهم کرد...جان مادر یادتان بماندبرای بانو شدنتان جوانیم راداده ام..ثمره جوانیم ازشماانتظاری ندارم جزاینک باشین و باشین و باشین🙏🌹

پزشک آنلاین متخصص کرونا

توی سایت دکتر ساینا از بهترین پزشکان متخصص آنلاین مشاوره پزشکی دریافت کنید

1825
اصفهان خانم کیانی شمارش بدم تلفنی هم راهنمایی میکنه ولی دارو نمیده...تا حالا ۳ نفر از اشنا هام ک رفت ...

عزیزم ادرس و شمارش میگی من اصفهانم ممنون

🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷
مرسييي 😍😍😍  نميدونم پروفرتيل بگيرم يا همين فرتيل ايد؟  ميدوني كدوم بهتره

فرتیل اید بهتره...یع سایتی هم هست رز عزیزگذاشته اونجاهم سربزن

گل های زیبای من...دخترانم👶👭....روزی بانویی🙅خواهید شد خیلی  شبیه من.. ومن چقد ب  شماافتخارخواهم کرد...جان مادر یادتان بماندبرای بانو شدنتان جوانیم راداده ام..ثمره جوانیم ازشماانتظاری ندارم جزاینک باشین و باشین و باشین🙏🌹
1841
راضی هستی از موحدی؟؟ 

خوبه.من دو بار رفتم پیشش.بقیه خانما میگفتن خ دقیقه.خواهرای دوستمم پیش همین رفتن.۱سال حامله نمیشدن بعدم بچه هاشون پایین بودن ولی بخوبی بدنیا آوردشون

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙
1826
خانما عفونت ادراریو چجوری درمان کردین؟عفونت واژن نه ادراری😘

عزیم با قرصو کپسولو خوردن زییییاد مایعات

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
عزیم با قرصو کپسولو خوردن زییییاد مایعات

آها من یدوره تحت درمان بودم فایده نداشت تونمونمم خون هم هست آب هم زیادمیخورم دکتر برام سونو کلیه نوشت که ببینه اوضاع ازچه قراره

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😻👶😻رهام
1839