1464
1411
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1939365 بازدید | 251798 پست
مطمنی باردار نیستی ؟ شاید لقاح دیر انجام شده

نه مطمینم چون بی بی بعد یه ساعت هاله میندازه الان روز ۳۰ پری هستم ۱۶ روز از اقدامم گذشته اگر بود نشون میداد عشقم

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ازت ممنونم که در اوج ناامیدی و دل شکستگی درحقم معجزه کردی،، خدایا ازت ممنونم که کار منو به کلینیک ناباروری نکشوندی،، خدایا همینطور که دل منو شاد کردی دل دوستای منتظر منم شاد کن براشون معجزه کن،،،خدایا میدونی که محمدحسین ارزوی ۲۲ ساله ی من هست ، میدونی که وجود یه محمد میتونه دل شکسته و داغ دیده مادرم شاد کنه،، اما من انقدر روزهای تلخی کشیدم از انتظار و‌ناامیدی که هرچی تو برام صلاح بدونی راضیم ،، فقط بچه م سالم بزار بغلم ،، خدایا دوستت دارم❤️
https://darumed.com/product/profertil-cap/   اینجا قرص داشت عزیزم

براپانیذ جون ..من فردادستم میرسه رزجونم

خداجون دلم گرفته.......ناي فريادي ندارم              شكسته قامت صبرم........باز هواي گريه دارم           خسته ام از اين زمونه........ديگه روزو شب ندارم                  حالا من هر روز هفته...........به لبم دعايي دارم               كه خدا من توي دنيا...........يه روزم دووم نيارم!...

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1484
اصفهان خانم کیانی شمارش بدم تلفنی هم راهنمایی میکنه ولی دارو نمیده...تا حالا ۳ نفر از اشنا هام ک رفت ...

عزیزم ادرس و شمارش میگی من اصفهانم ممنون

🌹اللهم عجل لولیک الفرج🌹
مرسييي 😍😍😍  نميدونم پروفرتيل بگيرم يا همين فرتيل ايد؟  ميدوني كدوم بهتره

فرتیل اید بهتره...یع سایتی هم هست رز عزیزگذاشته اونجاهم سربزن

خداجون دلم گرفته.......ناي فريادي ندارم              شكسته قامت صبرم........باز هواي گريه دارم           خسته ام از اين زمونه........ديگه روزو شب ندارم                  حالا من هر روز هفته...........به لبم دعايي دارم               كه خدا من توي دنيا...........يه روزم دووم نيارم!...
1334
1476
خانما عفونت ادراریو چجوری درمان کردین؟عفونت واژن نه ادراری😘

عزیم با قرصو کپسولو خوردن زییییاد مایعات

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا....من در کلبه ی فقیرانه ی خود چیزی رادارم که تو در عرش کبریایی خود نداری....                              من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.................              
عزیم با قرصو کپسولو خوردن زییییاد مایعات

آها من یدوره تحت درمان بودم فایده نداشت تونمونمم خون هم هست آب هم زیادمیخورم دکتر برام سونو کلیه نوشت که ببینه اوضاع ازچه قراره

منتظر نی نی ام مننن            
1508