1507
1482
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1939365 بازدید | 251798 پست
سلام دوستان خوبین من الان از سونو اومدم هیچ فولیکی نداشتم  مایع آزاد دیده نشد هندومترم ۸ بود ...

لوتعال یعنی فاز بعد فولیکولار(تخمک ذاری ) احتمالا ۲ ۳ روز پیش ازاد شده

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای  سلامتی نی نیم یه صلوات می فرستین؟الهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم
همون دیگه اسهال خیلی بده اب بدنت و کم میکنه حتما دکتر برو سرم بزن...ویروس که تو بدنته ..دارو میده سر ...

حتما ميرم 

دعا كن برام توروخدا اين دورانم بزودي و بسلامتي تموم كنم استرس تمام وجودمو گرفته

يكم سردرد ميگيرم ميگم هر بلايي سر خودم بياد ولي بچم چيزيش نشه😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نازنین پسرم! یار و یارم! وقتی که تو دنیا آمدی، انگار همین که تو را دارم، بهترین هدیۀ دنیا را دارم، دیگر در بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم در بین گلها به دنبال زیباترین گل نیستم. تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها
نه گلم الانم تست بزني صد در صد نشون ميده ايشالا كه بارداري  اگه باردار بودي و اون لحظه فه ...

انشالله عزیزم

یه پسره گوگولیو تپلی خدابهت بده😍😍😍😍😍سالم و سلامت❤

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚خدایا شکرت❤                                                   💚خدایا شکرت❤                                                   💚خدایا شکرت❤

اگه میخوایین بدونین فیبروز ابرو خوبه یا نه 

حتما این مطلب بخونید

وایییی خبر نداری من سر خود کلومیفنم خوردم به هیچ کس نگفتم شلی دو تا لتروزول و یدونه کلومیفن ...ضخامت ...

دوراز جون عشقم فدای سرت

اینا تجربه س 

اگر قسمت باشه با همبن دسته گل اب دادن ها هم میشه بچه دار شد اگر خدا خواهد

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ازت ممنونم که در اوج ناامیدی و دل شکستگی درحقم معجزه کردی،، خدایا ازت ممنونم که کار منو به کلینیک ناباروری نکشوندی،، خدایا همینطور که دل منو شاد کردی دل دوستای منتظر منم شاد کن براشون معجزه کن،،،خدایا میدونی که محمدحسین ارزوی ۲۲ ساله ی من هست ، میدونی که وجود یه محمد میتونه دل شکسته و داغ دیده مادرم شاد کنه،، اما من انقدر روزهای تلخی کشیدم از انتظار و‌ناامیدی که هرچی تو برام صلاح بدونی راضیم ،، فقط بچه م سالم بزار بغلم ،، خدایا دوستت دارم❤️

بچه ها من یه سوال دیگم دارم

اینکه لرز داشته باشیم نشونه ی بارداریه؟

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚خدایا شکرت❤                                                   💚خدایا شکرت❤                                                   💚خدایا شکرت❤
1473
الهییی فدات شم این لطف رو در حقم میکنی ؟؟واقعا ممنونم انشالله هر از خدا میخای بهت بده نمیتونم بیام&n ...

خدا نکنه عزیزم .کاری نداره واس من که دارم میرم چشم حتما .درخواست دوستی بده که شمارمو بدم بهت 

باشه عشقم مرسی از دعات و دلگرمیت❤

انشالله بارداری عزیزم حتما عکس بی بی و بزار ما هم ببینیم لذت ببریم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله که دفع میشه ...استرس نداشته باش تودش تاخیر میاره...

چشم عزیزم ❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ازت ممنونم که در اوج ناامیدی و دل شکستگی درحقم معجزه کردی،، خدایا ازت ممنونم که کار منو به کلینیک ناباروری نکشوندی،، خدایا همینطور که دل منو شاد کردی دل دوستای منتظر منم شاد کن براشون معجزه کن،،،خدایا میدونی که محمدحسین ارزوی ۲۲ ساله ی من هست ، میدونی که وجود یه محمد میتونه دل شکسته و داغ دیده مادرم شاد کنه،، اما من انقدر روزهای تلخی کشیدم از انتظار و‌ناامیدی که هرچی تو برام صلاح بدونی راضیم ،، فقط بچه م سالم بزار بغلم ،، خدایا دوستت دارم❤️
پس روز اول حساب میشه شکر خدا این نشونه سلامت رحمت هست الحمدالله انشالله اخرین پری باشه تا نه ماه ب ...

مرسی قربونت برم😘😘انشالله ک توهم ب زودی ب خواسته ت برسی

خداجون دلم گرفته.......ناي فريادي ندارم              شكسته قامت صبرم........باز هواي گريه دارم           خسته ام از اين زمونه........ديگه روزو شب ندارم                  حالا من هر روز هفته...........به لبم دعايي دارم               كه خدا من توي دنيا...........يه روزم دووم نيارم!...
نه عشقم دلپیچه تو واسه روده هات اون کوچولو جاش امنه  نبات دلپیچه رو خوب میکنه کشکم سریع شکمت س ...

قربونت بشم مرسي از دلگرميت عزيز دلم😘😘😘

چشم حتما حتما ميخورم

واي خداروشكر كه شماهارو دارم الهي فداتون بشم❤️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نازنین پسرم! یار و یارم! وقتی که تو دنیا آمدی، انگار همین که تو را دارم، بهترین هدیۀ دنیا را دارم، دیگر در بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم در بین گلها به دنبال زیباترین گل نیستم. تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها
8
خيلي ممنون😘

داروخونه ی سمعیی میدان امامت پایین تر از خیابون عبدالعظیمی

گف تونقشه بزن دقیق میاد فقط گف یه قوطی دیگ.داشت

خداجون دلم گرفته.......ناي فريادي ندارم              شكسته قامت صبرم........باز هواي گريه دارم           خسته ام از اين زمونه........ديگه روزو شب ندارم                  حالا من هر روز هفته...........به لبم دعايي دارم               كه خدا من توي دنيا...........يه روزم دووم نيارم!...
حتما ميرم  دعا كن برام توروخدا اين دورانم بزودي و بسلامتي تموم كنم استرس تمام وجودمو گرفته يك ...

نه چیزیش نمیشه اون...خدا نکنه عزیزم اب زیاد بخور .سریع با امپول و سرم خوب خوب میشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه چیزیش نمیشه اون...خدا نکنه عزیزم اب زیاد بخور .سریع با امپول و سرم خوب خوب میشی

مرسي عزيزم انشالله به خواسته دلت برسي 🤲

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوستان خوبین من الان از سونو اومدم هیچ فولیکی نداشتم  مایع آزاد دیده نشد هندومترم ۸ بود ...

پ آزاد شده عزیزم.....کاش زودترمیرفتی

قربونت بشم مرسي از دلگرميت عزيز دلم😘😘😘 چشم حتما حتما ميخورم واي خداروشكر كه شماهارو دارم الهي ف ...

خدانکنه عشقم انشالله سلامت باشید خودت و شازده کوچولوت

ما هم خوشحالیم شماهارو داریم عزیزم❤️❤️❤️❤️❤️

یه اسفندم واسه خودت و پسرت دود کن شاید تو چشم کسی شیرین اومدی❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1396
مرسی قربونت برم😘😘انشالله ک توهم ب زودی ب خواسته ت برسی

خدانکنه عشقم زنده باشی و سلامت

انشالله❤️❤️❤️❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدانکنه عشقم زنده باشی و سلامت انشالله❤️❤️❤️❤️

راستی وات روچک.کن بی زحمت

خدا نکنه عزیزم .کاری نداره واس من که دارم میرم چشم حتما .درخواست دوستی بده که شمارمو بدم بهت 

درخواست دادم گلم قبول میکنید لطفا

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
اینکه منتظرتون گذاشتم واسه همون حلالیت خواستم هیچی درحال خوردن زعفرون و گل گاوزبون و کلی شکوندن کمر ...

مطمنی باردار نیستی ؟ شاید لقاح دیر انجام شده

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
1508