1345
1363
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1670395 بازدید | 207832 پست
سلام دوستان خوبین من الان از سونو اومدم هیچ فولیکی نداشتم  مایع آزاد دیده نشد هندومترم ۸ بود ...

لوتعال یعنی فاز بعد فولیکولار(تخمک ذاری ) احتمالا ۲ ۳ روز پیش ازاد شده

ان خدایی که به قلبم غم داد                                        خود او باران داد                                                      زندگی با عطش ثانیه ها میگذرد                                  میشود ثانیه را جریان داد ......... من خدا را دارم           ان خدایی که به هنگام غمم میگرید                            و به هنگام خوشی های دلم میخندد...                         همه بارانها....همه جریانها...همه تاب و تب دلم پر از صحبت اوست........(((من خدا را دارم)))
همون دیگه اسهال خیلی بده اب بدنت و کم میکنه حتما دکتر برو سرم بزن...ویروس که تو بدنته ..دارو میده سر ...

حتما ميرم 

دعا كن برام توروخدا اين دورانم بزودي و بسلامتي تموم كنم استرس تمام وجودمو گرفته

يكم سردرد ميگيرم ميگم هر بلايي سر خودم بياد ولي بچم چيزيش نشه😭

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلخوشي يعني؛ در انتظار پسرم❤️مرد كوچيكه زندگيم👼🏻
نه گلم الانم تست بزني صد در صد نشون ميده ايشالا كه بارداري  اگه باردار بودي و اون لحظه فه ...

انشالله عزیزم

یه پسره گوگولیو تپلی خدابهت بده😍😍😍😍😍سالم و سلامت❤

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚خدایا شکرت❤                                                   💚خدایا شکرت❤                                                   💚خدایا شکرت❤

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

وایییی خبر نداری من سر خود کلومیفنم خوردم به هیچ کس نگفتم شلی دو تا لتروزول و یدونه کلومیفن ...ضخامت ...

دوراز جون عشقم فدای سرت

اینا تجربه س 

اگر قسمت باشه با همبن دسته گل اب دادن ها هم میشه بچه دار شد اگر خدا خواهد

دوستان مهربونم ❤️میگن دعای مومن در حق مومن دیگه اجابت میشه ، من از همه جا امیدم بریده شده جز در رحمت خدا ،ولی شاید اگر چندنفر درحق من دعا کنن خدا به نفس حق یکیشون به من روسیاهم نظر کنه😔 میشه از عمق وجودتون برای براورده شدن حاجت من دعا کنید😔🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

بچه ها من یه سوال دیگم دارم

اینکه لرز داشته باشیم نشونه ی بارداریه؟

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚خدایا شکرت❤                                                   💚خدایا شکرت❤                                                   💚خدایا شکرت❤
1379
الهییی فدات شم این لطف رو در حقم میکنی ؟؟واقعا ممنونم انشالله هر از خدا میخای بهت بده نمیتونم بیام&n ...

خدا نکنه عزیزم .کاری نداره واس من که دارم میرم چشم حتما .درخواست دوستی بده که شمارمو بدم بهت 

باشه عشقم مرسی از دعات و دلگرمیت❤

انشالله بارداری عزیزم حتما عکس بی بی و بزار ما هم ببینیم لذت ببریم

ان خدایی که به قلبم غم داد                                        خود او باران داد                                                      زندگی با عطش ثانیه ها میگذرد                                  میشود ثانیه را جریان داد ......... من خدا را دارم           ان خدایی که به هنگام غمم میگرید                            و به هنگام خوشی های دلم میخندد...                         همه بارانها....همه جریانها...همه تاب و تب دلم پر از صحبت اوست........(((من خدا را دارم)))
انشالله که دفع میشه ...استرس نداشته باش تودش تاخیر میاره...

چشم عزیزم ❤️

دوستان مهربونم ❤️میگن دعای مومن در حق مومن دیگه اجابت میشه ، من از همه جا امیدم بریده شده جز در رحمت خدا ،ولی شاید اگر چندنفر درحق من دعا کنن خدا به نفس حق یکیشون به من روسیاهم نظر کنه😔 میشه از عمق وجودتون برای براورده شدن حاجت من دعا کنید😔🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
پس روز اول حساب میشه شکر خدا این نشونه سلامت رحمت هست الحمدالله انشالله اخرین پری باشه تا نه ماه ب ...

مرسی قربونت برم😘😘انشالله ک توهم ب زودی ب خواسته ت برسی

بارالها هرکی...این متن میخونه وچشم انتظاره😊خودت یک اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش🙏
نه عشقم دلپیچه تو واسه روده هات اون کوچولو جاش امنه  نبات دلپیچه رو خوب میکنه کشکم سریع شکمت س ...

قربونت بشم مرسي از دلگرميت عزيز دلم😘😘😘

چشم حتما حتما ميخورم

واي خداروشكر كه شماهارو دارم الهي فداتون بشم❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1376
خيلي ممنون😘

داروخونه ی سمعیی میدان امامت پایین تر از خیابون عبدالعظیمی

گف تونقشه بزن دقیق میاد فقط گف یه قوطی دیگ.داشت

حتما ميرم  دعا كن برام توروخدا اين دورانم بزودي و بسلامتي تموم كنم استرس تمام وجودمو گرفته يك ...

نه چیزیش نمیشه اون...خدا نکنه عزیزم اب زیاد بخور .سریع با امپول و سرم خوب خوب میشی

نه چیزیش نمیشه اون...خدا نکنه عزیزم اب زیاد بخور .سریع با امپول و سرم خوب خوب میشی

مرسي عزيزم انشالله به خواسته دلت برسي 🤲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوستان خوبین من الان از سونو اومدم هیچ فولیکی نداشتم  مایع آزاد دیده نشد هندومترم ۸ بود ...

پ آزاد شده عزیزم.....کاش زودترمیرفتی

قربونت بشم مرسي از دلگرميت عزيز دلم😘😘😘 چشم حتما حتما ميخورم واي خداروشكر كه شماهارو دارم الهي ف ...

خدانکنه عشقم انشالله سلامت باشید خودت و شازده کوچولوت

ما هم خوشحالیم شماهارو داریم عزیزم❤️❤️❤️❤️❤️

یه اسفندم واسه خودت و پسرت دود کن شاید تو چشم کسی شیرین اومدی❤️

1226
مرسی قربونت برم😘😘انشالله ک توهم ب زودی ب خواسته ت برسی

خدانکنه عشقم زنده باشی و سلامت

انشالله❤️❤️❤️❤️

خدا نکنه عزیزم .کاری نداره واس من که دارم میرم چشم حتما .درخواست دوستی بده که شمارمو بدم بهت 

درخواست دادم گلم قبول میکنید لطفا

خدای خوبم به حق قمر بنی هاشم یه پسر صحیح و سالم بهم بده تا دخترم داداشی داشته باشه ..خدایا همه امیدم به خودته ..توکلت علی الله و حسبی الله ..
اینکه منتظرتون گذاشتم واسه همون حلالیت خواستم هیچی درحال خوردن زعفرون و گل گاوزبون و کلی شکوندن کمر ...

مطمنی باردار نیستی ؟ شاید لقاح دیر انجام شده

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
1364