1345
1363
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1669576 بازدید | 207693 پست
[QUOTE=101000049]آره متاسفانه عزیزم😟[/QUOTE ميدونم حس بديه... چيزي نميتونم بگم...  فقط اميدت ...

مرسی عشقم یه دنیاممنون..طبیعی گلم دیگ ازهرجی آی یوآی بدم میاد

بارالها هرکی...این متن میخونه وچشم انتظاره😊خودت یک اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش🙏
فرتيل از كجا گرفتي؟  واسه شوهر من داره تموم ميشه

دوستم ازتهران گرفته.....گفتم واس منم بگیره...داروکده هنوزداره

واییییی این همه گرمییی...من ک گفتم گرمی ها رو همه تو ی روز بهش نده هر روز ی چیزی بده بخوره...ابلیمو ...

بجون خودم آبلیمو طبیعی میدادم بهش.دون فلفلا زیادی بود

حالا بنظرت با این همه دسته گلی ک آب دادم اقدام بکنم یا ن؟

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

اره معلومه ...ولی عجب صبری داشتی ۴ روز تاخیر بی بی نزدی👏👏👏

صبر ندارم اصلا گلم

من‌الان با خیاله اینکه باردار باشم دارم کیف میکنم

میترسم بی بی بزنم.........

بعد اینکه چند نفر بهم گفتن بذار یه هفته بگذره

منم موندم چیکار کنم

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚خدایا شکرت❤                                                   💚خدایا شکرت❤                                                   💚خدایا شکرت❤
1350
پ حتمن بخور تاشانست بره بالا والامن ک اعتقادمو ازدست دادم بخاطرآی یوآی میگم اطمینانی نیست....فقط حتم ...

عزیزم ان شاالله برا خودت هم اینماه طبیعی اقدام کنی یه اقدام عشقولی خوشگل شیک و مجلسی پسرت میاد تو دلت💖...اصن ای یو ای چیه تخمک یه ور منتظر افتاده اسپرم ویلان و سیلان تو اون ظرفهای وامونده😂

به خدا اعتماد کن ؛خدا راه هایی دارد که تو را حیران خواهد کرد.....و من اکنون آرام هستم وتمام خواسته ها و آرزوهایم را به خدا می سپارم خدایااااااااشکرت😍😍😍
😅😅😅😅

عزیزم مطبش شلوغ میشه ؟؟تند تند میرت داخل یا  طول میکشه ؟اگه بخوام چه ساعتی باید اونجا باشم ک نوبت بگبرم ؟

خدای خوبم به حق قمر بنی هاشم یه پسر صحیح و سالم بهم بده تا دخترم داداشی داشته باشه ..خدایا همه امیدم به خودته ..توکلت علی الله و حسبی الله ..
من به داروكده زنگ زدم نداشت از كجاي تهران؟ كدوم داروخانه؟ ميشه بپرسي به منم بگي عزيزم

چشم الان ازوات بهش پیام میدم آدرسشو برات میمرسم خبرت میدم

1376
عزیزم ان شاالله برا خودت هم اینماه طبیعی اقدام کنی یه اقدام عشقولی خوشگل شیک و مجلسی پسرت میاد تو دل ...

👌👌👌👌👌ایول خوب حرفی زدی

عزیزم مطبش شلوغ میشه ؟؟تند تند میرت داخل یا  طول میکشه ؟اگه بخوام چه ساعتی باید اونجا باشم ک نو ...

نه خیلی شلوغ نیس از ساعت ۳ منشیش هس دکتر ساعت چهار میاد شما برو نوبت بگیر به احتمال نود درصد واسه مهرماه بهت نوبت میده .چون من ک نوبت گرفتم یکماه بعدش داد 

عزیزم مطبش شلوغ میشه ؟؟تند تند میرت داخل یا  طول میکشه ؟اگه بخوام چه ساعتی باید اونجا باشم ک نو ...

ماهور جان کی موعدته؟ چرا دنبال دکتر میگردی

به خدا اعتماد کن ؛خدا راه هایی دارد که تو را حیران خواهد کرد.....و من اکنون آرام هستم وتمام خواسته ها و آرزوهایم را به خدا می سپارم خدایااااااااشکرت😍😍😍
بجون خودم آبلیمو طبیعی میدادم بهش.دون فلفلا زیادی بود حالا بنظرت با این همه دسته گلی ک آب دادم اقدا ...

اره اقدام کن اسپرم هاش که خیلی خوب بود..نگران نباش  چیزی نمیشه الانم ۱۴ روز وقت داری ..

ان خدایی که به قلبم غم داد                                        خود او باران داد                                                      زندگی با عطش ثانیه ها میگذرد                                  میشود ثانیه را جریان داد ......... من خدا را دارم           ان خدایی که به هنگام غمم میگرید                            و به هنگام خوشی های دلم میخندد...                         همه بارانها....همه جریانها...همه تاب و تب دلم پر از صحبت اوست........(((من خدا را دارم)))

جوری که متوجه شدم واس همه اول آزمایش ذخیره تخمدان وچکاب مینویسه و یه عمل هیسترو .که من دوتاشو انجام دادم 

1226
اولین بار تو عمرم بود  قسمت نبود قطعا حکمتی هست که من بیخبرم چون خوردن لتروزول هم با اختیار ...

انشالله که دفع میشه ...استرس نداشته باش تودش تاخیر میاره...

ان خدایی که به قلبم غم داد                                        خود او باران داد                                                      زندگی با عطش ثانیه ها میگذرد                                  میشود ثانیه را جریان داد ......... من خدا را دارم           ان خدایی که به هنگام غمم میگرید                            و به هنگام خوشی های دلم میخندد...                         همه بارانها....همه جریانها...همه تاب و تب دلم پر از صحبت اوست........(((من خدا را دارم)))

بچه ها شماها تهرانید؟

دکتر شیوا جوادیانو میشناسید؟

تو میدون غیاثی

منطقه ۱۴ یا ۱۵ فک کنم

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚خدایا شکرت❤                                                   💚خدایا شکرت❤                                                   💚خدایا شکرت❤
ديشب همين كارو كارو كردم  به معدم كه ميرسه شديد دلپيچه از معدم مياد به روده هام نميدونم اين چه ...

خدایی نکرده مسموم نشدی؟؟علامت مسمومیت..حتما برو دکتر دارو میده باید حتمااااااا سرم بزنی خدایی نکرده اب بدنت کم نشه برا بچه خطر نداشته باشه

صبر ندارم اصلا گلم من‌الان با خیاله اینکه باردار باشم دارم کیف میکنم میترسم بی بی بزنم......... ب ...

حتما بزار ...اگه سیکلت منطم باشه دو روز هم کافیه بعد عقب افتادن مشخصه...انشالله بارداری...حتما بی بی بزار 

نه خیلی شلوغ نیس از ساعت ۳ منشیش هس دکتر ساعت چهار میاد شما برو نوبت بگیر به احتمال نود درصد واسه مه ...

اخه میگین تعطیله ک تا 12 مهر ..

خدای خوبم به حق قمر بنی هاشم یه پسر صحیح و سالم بهم بده تا دخترم داداشی داشته باشه ..خدایا همه امیدم به خودته ..توکلت علی الله و حسبی الله ..
1364