1507
1411
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1939370 بازدید | 251798 پست
درباره لتروزولم چیزی میدونید؟ من پلیکیستیکم هرماه روزی دوتا دوفاستون و متفورمین میخورم الان ۴ ماه ...

انشالله بارداری گلم

کیست که به این راحتیا نمیشه

من فولی خیلی درشتی داشتم 

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ازت ممنونم که در اوج ناامیدی و دل شکستگی درحقم معجزه کردی،، خدایا ازت ممنونم که کار منو به کلینیک ناباروری نکشوندی،، خدایا همینطور که دل منو شاد کردی دل دوستای منتظر منم شاد کن براشون معجزه کن،،،خدایا میدونی که محمدحسین ارزوی ۲۲ ساله ی من هست ، میدونی که وجود یه محمد میتونه دل شکسته و داغ دیده مادرم شاد کنه،، اما من انقدر روزهای تلخی کشیدم از انتظار و‌ناامیدی که هرچی تو برام صلاح بدونی راضیم ،، فقط بچه م سالم بزار بغلم ،، خدایا دوستت دارم❤️
انشالله بارداری گلم کیست که به این راحتیا نمیشه من فولی خیلی درشتی داشتم 

جدی

وای انشالله خدا دلتو آروم کنه که دلمو آروم کردی

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚خدایا شکرت❤                                                   💚خدایا شکرت❤                                                   💚خدایا شکرت❤

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

فدای توبشم من انشالله ک چیزی نیست

خدانکنه عشقم

فاطمه فقط شوهرت دریاب و لحظه تخمک گذاری

توکل کن تمام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ازت ممنونم که در اوج ناامیدی و دل شکستگی درحقم معجزه کردی،، خدایا ازت ممنونم که کار منو به کلینیک ناباروری نکشوندی،، خدایا همینطور که دل منو شاد کردی دل دوستای منتظر منم شاد کن براشون معجزه کن،،،خدایا میدونی که محمدحسین ارزوی ۲۲ ساله ی من هست ، میدونی که وجود یه محمد میتونه دل شکسته و داغ دیده مادرم شاد کنه،، اما من انقدر روزهای تلخی کشیدم از انتظار و‌ناامیدی که هرچی تو برام صلاح بدونی راضیم ،، فقط بچه م سالم بزار بغلم ،، خدایا دوستت دارم❤️
روز ۱۱سیکل .ن ندادم  تنبلی تخمدان دارم

تا روز ۱۶ احتمال داره ازاد بشه...شما از روز ۱۴ ی شب در میون اقدام کن....چون دارو زیاد خوردی فولیکول زیاد نداشتی .حتما از هورمونی بده انشالله خیره

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای  سلامتی نی نیم یه صلوات می فرستین؟الهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم
1473

من الان بی بی بزنم معلوم میشه؟۴ روزه عقب انداختم

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚خدایا شکرت❤                                                   💚خدایا شکرت❤                                                   💚خدایا شکرت❤
خدانکنه عشقم فاطمه فقط شوهرت دریاب و لحظه تخمک گذاری توکل کن تمام

الان ک رفته سرویس ولی دیگ نمیذارم بره تا بعداقدام فردامروفرتیل دستم میرسه ب امیدخدا

خداجون دلم گرفته.......ناي فريادي ندارم              شكسته قامت صبرم........باز هواي گريه دارم           خسته ام از اين زمونه........ديگه روزو شب ندارم                  حالا من هر روز هفته...........به لبم دعايي دارم               كه خدا من توي دنيا...........يه روزم دووم نيارم!...
نمیدونم چرا دکتر برا من به دارو اعتقاد نداره در حالیکه میدونه یه دونه تخمک دارم....میخام اینماه خودم ...

خواهش میکنم این کار نکن وقتی دکتر اعتقاد نداره یعنی شما نرگال همه چیز تون دارو ها گاهی بدجور بدن و بهم میریزه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نطرم خودت طبیعی فولیکول داری طبیعی اقدام کن ...فولیکول طببیعی هر چقدر سایزش کوچیک باشه  کیفی ...

اولین بار تو عمرم بود 

قسمت نبود

قطعا حکمتی هست که من بیخبرم

چون خوردن لتروزول هم با اختیار خدا بود 

درس گرفتم

و دیگه پیش پیش نقشه نمیکشم

فقط دعا کنید دوستان خوبم

کیستم دفع بشه و‌به دارو نکشه و وقفه در اقدام 

چون هرماه که بگذره پولیپ من بزرگتر میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عه پريود شدي فاطمه جون...😕  ايشالا ماه بعد اصلا نا اميد نشو  نه همون ديروز روز اولت ميش ...

آره متاسفانه عزیزم😟

خداجون دلم گرفته.......ناي فريادي ندارم              شكسته قامت صبرم........باز هواي گريه دارم           خسته ام از اين زمونه........ديگه روزو شب ندارم                  حالا من هر روز هفته...........به لبم دعايي دارم               كه خدا من توي دنيا...........يه روزم دووم نيارم!...
1432
فولی درشت میکنه

نميدونستم، بخدا انقدر چيز ميز خوردم اين چند وقت حالم بده ديگه 

شوهرم بيچاره ٤ ماهه هر شب يه ليوان معجون خيلي قوي ميخوره ديگه اونم زده شده جفتمون خسته شديم 

ايشالا هممون اين ماه نتيجه بگيريم از اين انتظار خلاص بشيم و خدا بهمون ني ني سالم با جنسيت دلخواه بده🙏

نمیدونم چرا دکتر برا من به دارو اعتقاد نداره در حالیکه میدونه یه دونه تخمک دارم....میخام اینماه خودم ...

آره عزیزم آزادمیدن ....تومیخای آی یوآی کنی؟

من الان بی بی بزنم معلوم میشه؟۴ روزه عقب انداختم

اره معلومه ...ولی عجب صبری داشتی ۴ روز تاخیر بی بی نزدی👏👏👏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عشقم  انشالله این ماه با اولین اقدامت پسرت خدا بهت میبخشع لک بود یا خون اگر لک بود نه ...

ن ازهمون اول پری میاد لکه بینی ندارم عزیزم

آره عزیزم آزادمیدن ....تومیخای آی یوآی کنی؟

اره برا اولین اخرین بار 

به خدا اعتماد کن ؛خدا راه هایی دارد که تو را حیران خواهد کرد.....و من اکنون آرام هستم وتمام خواسته ها و آرزوهایم را به خدا می سپارم خدایااااااااشکرت😍😍😍
1474

[QUOTE=101000049]آره متاسفانه عزیزم😟[/QUOTE

ميدونم حس بديه... چيزي نميتونم بگم... 

فقط اميدت به خدا باشه ايشالا به زودي باردار ميشي الان دارم شير ميدمو واست دعا كردم دوست خوبم ايشالا هممون حاجت بگيريم 

دفعه بعد هم بازم اي يو اي ميكني يا طبيعي؟

بهار جان زنگ بزن دکترت  کشک هم خوبه اگر بتونی بخوری نبات داغم بخوری دلپیچه ت اروم میکنه

خوبي فاطمه عزيزم؟الان پستتو خوندم خيلس ناراحت شدم براي آزمايشت 

عزيزم انشالله ماه ديگه به لطف و اميد خدا پسر نازت ميشينه تو دلت 🤲

عشقم چاي نبات هم خوردم كمي بهترم فقط ضرر نداره اين حالم برا بچم؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نازنین پسرم! یار و یارم! وقتی که تو دنیا آمدی، انگار همین که تو را دارم، بهترین هدیۀ دنیا را دارم، دیگر در بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم در بین گلها به دنبال زیباترین گل نیستم. تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها
اره برا اولین اخرین بار 

پ حتمن بخور تاشانست بره بالا والامن ک اعتقادمو ازدست دادم بخاطرآی یوآی میگم اطمینانی نیست....فقط حتمن آمپول دوتاهمزمان بزنی برامنم دوتامیداد ..انشالله ک نتیجه بکیری

اش دوغ درست کن بخور ...برنج و بپز با دوغ ترش سریع خوبت میکنه غذا باید بخوری موز تنها فایده نداره.

ديشب همين كارو كارو كردم 

به معدم كه ميرسه شديد دلپيچه از معدم مياد به روده هام نميدونم اين چه بلايي بود سرم اومد😞

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نازنین پسرم! یار و یارم! وقتی که تو دنیا آمدی، انگار همین که تو را دارم، بهترین هدیۀ دنیا را دارم، دیگر در بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم در بین گلها به دنبال زیباترین گل نیستم. تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها
1508