1608
1609
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2099359 بازدید | 274200 پست

سلام خانم گلا منم یه عدد اقدامی هستم✋بچه ها این ماه ۴تا آمپول هاش ام جی زدم و ۵شب هم قرص کلومیفن خوردم فردا باید برم سونو هدا کنه فولیکول مناسب داشته باشم برای آی یو ای

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین
الهی قربونت برم من .......انشالله ک خیرببینی❤❤

ممنون خواهرم از دعاهای قشنگت انشاءالله بهترین ها برات اتفاق بیوفته ❤🙏😊

شبت بخیر نازنین مواظب خودت باش دیگه فکروخیال وناراحتی رو ازخودت دور کن بزار تخمک خوب وتپلی بار بیاد برای این ماه توکل به خدا انشاءالله این ماه گل پسری میاد ومیشینه تودلت من که مطمئنم حسم خیلی قویه بهت این ماه پناه برخدا ❤🙏

خدا جونم شکرت بابت کل زندگیم بابت اینکه هرزمان ازت کمک خواستم تنهام نزاشتی وبرام معجزه کردی بارها وبارها....هزاران مرتبه شکرت خداجونم🙏❤الان هم یه خواسته ای ازت دارم کلی دوستهای چشم انتظار دارم که منتظر یه معجزه از طرف توهستن خیلی هم خسته ودرمونده شدن رز.فاطمه سبزواری.مامان ستایش..مامان هدیه.باران.ماهور.محیا.نازگلی.جیگرشوشو.هلن.شیدا.امیرعلی۹۹.مهربووون.تبسم.روووووز.ادریناتی.دلکم.سنیوریتا.پانیذ.۱۱۹ .زر زری.همسرمممممم.مامان آیهان جون.maryamooo.marzi71 .هلن۲۰۲۰ .و بقیه بچه ها ی منتظر تاپیک بانو....خدایا توروقسمت میدم به ناامیدی حضرت ابوالفضل العباس این ماه ناامیدشون نکن.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.....میشه هرکس امضام رو خوند یه صلوات برای حاجت روایی دوستام بفرسته تا اسمشون یکی یکی از امضام بیان بیرون .ممنونم انشاءالله خودتون حاجت روابشید‌.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤   خدایا صدهزار مرتبه شکرت باکمک تو ودعای دوستان دریا ویوکابدو mahmudiوآیداو ومامان مهرسا وفاطمه (شجره ی طوبی).صبا .امیدوار .آوا ۷۷۷۵ . daryaa61 از لیست انتظار خارج شدن هورا 😍😍😍 به امید خارج شدن همه ی منتظر ها از لیست انتظار  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏
دیروز روز اولت به حساب میاد وچهارشنبه روز دوم

مرسی عزیزدلم.....والاسردرگم بودم .....فقط یه چیزدیگ من دوماهه دوروز زودتر پری میشم ..همیشه روز12میرم سونو و فولیام بالغه دوره هام 28 روزه س ولی الان دوماه26روزشده...بازم12سیکلم برم سونو.....نمیخام پیش دکترم برم یه جورایی ازدکتررفتن بدم میاد

هرچ دلم خواست ن آن میشود                             هرچ خداخواست همان میشود

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

ممنون خواهرم از دعاهای قشنگت انشاءالله بهترین ها برات اتفاق بیوفته ❤🙏😊 شبت بخیر نازنین مواظب خودت ...

شب بخیر گلم😘😘😘😘❤❤❤❤❤❤

هرچ دلم خواست ن آن میشود                             هرچ خداخواست همان میشود
سلام گلدونه عزیز.امروز یه سر به سایت زدم .هرچی صفحات رو خوندم بیشتر پستهای شما بود  .....همینجو ...

سلام عزیزم

ممنونم از لطفت.. 

دعاکن واقعی باشه و بسلامت بگذره

...إِنَّ رَبِّي لَسَمِيعُ الدُّعاءِ (آیه39، سوره ابراهیم)
1613
به به چ وقتی ام اومدم تاپیک گلدونه جون مبارک توهم باشه عزیزم....انشاله تنت سالم و نی نیت بسلامتی بیا ...

سلام بانو جان.. خوووووبی؟بچه هات خوبن؟

واقعأ به موقع بود اومدنت   

بانو دعا کن واقعی باشه و سالم و سلامت و به موقع بیاد بغلم.. 

خودت چه خبر؟ به سومی فکر نمیکنی؟

...إِنَّ رَبِّي لَسَمِيعُ الدُّعاءِ (آیه39، سوره ابراهیم)
خدانکنه....انشالله بابیبی مثبت شما غم ازرودلم برداشت بشه

ان شاءالله توکل بر خدا

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
سلام دوستان برام انشقاق بخونین کیسه ابم پاره شد دارم میرم بیمارستان خیلی التماس دعا دارم دعا کنید بر ...

عزیزم ان شاءالله به سلامت گل دخترتو بغل کنی و زایمان راحتی داشته باشی خدا بزرگه شما هم واسه مامنتظرا دعا کن الان برات میخونم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
سلام بانو جان.. خوووووبی؟بچه هات خوبن؟ واقعأ به موقع بود اومدنت     بانو دعا کن واقعی ب ...

امروز بی بی چک نزدی ؟؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
8

سلام بچه ها صبحتون بخیر

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای خوبو مهربونم...تورو به بزرگیت قسم نینیمو سالمو سلامت بزار تو بغلم🙏🙏🙏🙏             
سلام دوستان برام انشقاق بخونین کیسه ابم پاره شد دارم میرم بیمارستان خیلی التماس دعا دارم دعا کنید بر ...

عریزم بیا از خودت خبر بده بهمون 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
سلام بچه ها صبحتون بخیر

سلام عزیزممم صبح شمام بخیر خوبی 

سلام  بانو جان خوبی؟  من هنوز اندر خم یک کوچم عزیزم . دخترای گلتو ببوس   

فقط 55 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
خدا کنه تا برم اداره خوب بشم وگرنه از یکشنبه اداره دارم و دیگه نمیتونم به این زودی مرخصی بگیرم 

مرخصی زایمان ک الان نمیشه بگیری

ان شاءالله خوب میشی.خدا پسرتو حفظ کنه

کاش زود بگذره بدنیا بیاد

1403
سلام عزیزممم صبح شمام بخیر خوبی 

زنده باشی ماهور جانم....

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای خوبو مهربونم...تورو به بزرگیت قسم نینیمو سالمو سلامت بزار تو بغلم🙏🙏🙏🙏             

گلدونه خوابه نمیدونم چرا نمیاد ؟

شاید رفته آز

انشالله بحق امام علی قسمت خودت به همین زودی عزیزم 

1578