1676
1605
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2226428 بازدید | 292899 پست
خیلی تبریک میگم عزیزم خداروشکر 😍🍃 انشالله قسمت منتظرای دیگه تاپیکمون بزودی 

ممنون عزیزم

ان شاﺀالله

ان شاﺀالله بسلامت و به موقع فارغ بشی

...إِنَّ رَبِّي لَسَمِيعُ الدُّعاءِ (آیه39، سوره ابراهیم)
منم این چند ماهه همش فمولایف مصرف میکنم ولی نمیدونم ایرانیه یا خارجی . خیلی خوبه برام علایمم رو کمتر ...

والا من که لک بینی نداشتم از فردای روزی که زدم لک میبینم 

خدا خودش بخیر بگذرونه 

خدایا هزاران مرتبه شکرت بخاطر نعمت هایی که بهم دادی خودت مراقبشون باش منم با جون و دل مواظبشونم 

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

خ استراحت کن.ی وقت مشکلی پیش نیاد.

خدا کنه تا برم اداره خوب بشم وگرنه از یکشنبه اداره دارم و دیگه نمیتونم به این زودی مرخصی بگیرم 

خدایا هزاران مرتبه شکرت بخاطر نعمت هایی که بهم دادی خودت مراقبشون باش منم با جون و دل مواظبشونم 
😭😭😭😭😭😭

عزیزم خیلی متأسفم.. خیییلی سخته، هم رژیم گرفتید، هم هزینه کردید، زحمت کشیدید.. ولی نشد که بشه! 

ان شاﺀالله به زودی باردار میشی نگران نباش.. 

الان یکم حال روحیت نامناسبه.. ولی سر فرصت بهش فکر کن و با همسرت صحبت کن که طبیعی اقدام کنی و حتما حتما بزن به بیخیالی..

از زمان اقدام تا موعدت حسااابی خودت رو درگیر کن که نفهمی زمان چطور گذشت.. ان شاﺀالله بهترینها برات اتفاق بیفته.. 

1677
به دکترت بگو

میگم اولدوز جان ما اینجا همه دارو خونه ها رو گشتیم ولی خارجی نبود میگم اگه اونجا داره میتونی واسم بگیری پست کنی ؟

میدونم زحمته ولی شرمنده مجبورم فک کنم بدن من فمولایف رو قبول نکرده چون سر دخترم پورلوتون میزدم اتفاقا لک بینی که داشتم قطع کرد ولی این اینجوری عوارض داد 

فاطمه جان باور کن اینقد ک برا شما و شجره ناراحت شدم خودم اهمیت نداشت چون فکر کردم حتما باردار میشی و ...

مگه شجره طوبی هم پریود شد ؟

من چون تجربشو داشتم دوستنداشتم این بار آی یو آی کنی الکیه بخدا اونم تعیین جنسیت که خیلی درصدش میاد پ ...

روژان جان شما سن جنین با سونو گرافی با سن بارداری یکی بود.

از یه جایی به بعد حالت نه خوبه نه بد...                                از خودت میپرسی میتونی ادامه بدی؟!                                 جواب میدی نه...                                      ‌‌‌‌                                       و ادامه میدی!!
فدات شم عزیزم  ان شاءالله زود با یه گل پسر سالم و صالح دلت شاد بشه عزیزم . از دیشب لک بینی دا ...

عزیزدلم 

اصلا توی این هفته ها لکه بینی مهم نیست ،نگران نباش

انشاءالله به سلامتی بغل میگیریش و لذت و شیرینش رو میبری 😍😍😍😍

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
8
خانمی تیکرت براساس پریودیه؟آخرین پریودت کی بوده؟

عزیزم الان تیکرمو با سونو یکی کردم.

اگه با پریودیم حساب کنم ۹ هفته هستم اما امروز رفتم سونو گفت ۶ هفته و ۵ روزته .خیلی نگرانم.

از یه جایی به بعد حالت نه خوبه نه بد...                                از خودت میپرسی میتونی ادامه بدی؟!                                 جواب میدی نه...                                      ‌‌‌‌                                       و ادامه میدی!!
عزیزم الان تیکرمو با سونو یکی کردم. اگه با پریودیم حساب کنم ۹ هفته هستم اما امروز رفتم سونو گفت ۶ ه ...

تاریخ آخرین پریودت رو میگی؟

😭😭😭😭

عزیزم خیلی خیلی ناراحت شدم 

من از پارسال اول مهر رژیم سخت کرفتم ،در حدی که ی قاشق ماست هم نمیخوردم،خیلی رعایت میکردم،ولی الان همه چیز میخورم و سپردم به خدا،شما هم به خدا توکل کن و بسپر به خودش،اگر توی سرنوشتت باشه بهت قطعا میده عشقم

شاید با iui نمیشی که به صورت طبیعی ی بارداری طبیعی رو تجربه کنی.❤️❤️❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
تاریخ آخرین پریودت رو میگی؟

۱۸ خرداد بود گلم

ممکنه تخمک گذاری دیرتر اتفاق افتاده باشه یا لقاح دیر صورت گرفته باشه..  نظر دکترت چی بود؟

اره دکترمم همین و گفت.

اخه قلبش گفت نامشخصه.

ممکنه تخمک گذاری دیرتر اتفاق افتاده باشه یا لقاح دیر صورت گرفته باشه..  نظر دکترت چی بود؟

گلدونه جون به نظرت سونو سن جنین رو باتوجه به لقاح میگیره یا با لانه گزینی؟

1645