1421
1389
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1772544 بازدید | 226194 پست

سلام خانوما ممنون میشم منم راهنمایی کنید.من ۱۵ماه پیش ی سقط داشتم بخاطرنقص جنینم تو ۱۸هفته.الان یساله دوست دارم بارداربشم ولی نمیشه.شوهرم ازمایش اسپرم داد خوب بود.خودمم پاپ اسپیر دادم خوب بود.ماه قبل دكتر لتروزول داد بهم ۱۱پرییودی رفتم سونو فولیکول چندتا داشتم اما خوبم یدونه ۲۱بود ک باردار نشدم.الان این ماهم لتروزول خوردم دعا کنید  این ماه بشه وبارداربشم.چیکارکنم بنظرتون زودتر نتیجه بگیرم.

ميشه واسه مادر شدنم لطف کنید صلوات بفرستين و دعام کنین خدا بهم بچه هاي سالم وصالح بده ممنونتون ميشم محتاج دعاهاتون هستم ! 🙇🙇🙇🙇🙏🙏

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1401
تو سونوهات هم نوشته بودن این کلمه ی دولیکوسفالی روخصوصا سونوی آخر؟ من چون از اون ور هم گفته بودن آب ...

راستش یادم نمیاد سنم هم کم بود دقت نمیکردم..ولی اب دور جنین یادمه من زیاد بود جوری ک هفتها اخر مهرسا زیاد وزن نگرفت..البته دکترم میگفت احتمالا جفتم خونرسانی خوبی نداشته..سنم کم بود اطلاعی هم نداشتم کلا نه خواب نه نشستن اصلا رعایت نمیکردم

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۲۱ باید حامله میشدی🤔🤔🤔

اره نشدم😭😭😢😭البته دکتر میخاست امپول بده براازادسازی چون پهلو درد داشتم گفت خودش داره ازادمیشه و امپول نداد

ميشه واسه مادر شدنم لطف کنید صلوات بفرستين و دعام کنین خدا بهم بچه هاي سالم وصالح بده ممنونتون ميشم محتاج دعاهاتون هستم ! 🙇🙇🙇🙇🙏🙏
ممنون عزیزم خدا خیرت بده ک جواب دادی ان شاء الله ک قسمت خودت یه جفت گل پسر صالح و خوشکل 🤲🤲

خواهش میکنم عزیزم اصلا یک درصد هم نگران نباش مطمئن باش بچت ماشالا نمک کاملا سالم و نرماله خوب همون دیروز میگفتی قربونت برم چرا دیگه اینقدر خودتو اذیت کردی ....بخدا من به یه دونه راضیم یه جفت زیاده 😉😉😉😉😊ای خدا دل بقیه دو دختریا از جمله شجره جون فاطمه جون امیدوار جون دریا جون و حنانه جونم مثل افسانه جونمون شاد شاد کن ما رو هم حاجت روا کن

1394
خیلی ممنون عزیزم که راهنمایی میکنی من همچنان خونریزی دارم اونم شدید ۱۳روزهه،رفتم به دکترم گفتم فقط ...

از هورمونی بده اصلللا طبیعی نیست.یا کمخونی یا عفونت یا تیرویید .یا اینکه تنطیم هورمون هات بهم ریخته ..به نطرم فردا ی از تیرویید بگو دکتر بنویسه...من خودم خونریزی هام سنگین بود حوری ک فرتینم شد۱۰ الانم با سرعت لاکپشتی داره بالا میره....دکترا فقط مفنامیک و پروژسترون دادن ..بعدش با چکاب فهمیدم تیروییدم ۷ ..خیلی کم کاره

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهار جان ختم امروز به نیت شما هم خونده شد الهی به حق فاطمه زهرا بسلامتی فارق بشی و به هر ارزویی داری ...

واااااای عزیزم😍😍😢  خیلی خوشحالم کردی . خداخیرت بده ان شاالله  .ممنون از دعاهای قشنگت 😙😙

ان شاالله شماهم ب سلامت فارق بشی و با دل خوش بچتو بغل بگیری 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مواظب بچم باش. بند بند دلم به بند بند وجودش بستست .. خداجونم هدیه قشنگت وسالم و سلامت به دستم برسون.. قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم ... 
1396
ازطب سنتی کمک بگیر عزیزم زودتر جواب میگیری

مرسی عزیزم.ممنون ک گفتی حتما انجام میدم

افسانه جون چرا خودتو نگران میکنی !! مطمئن باش بچت سالمه عزیزم. خیلیا فرم سرشون بعداز تولد عوض شده . ...

سالم باشه سرش هر جور هم ک باشه با جون ودل قبولش میکنم به قول شوهرم یا به ما میره یا به شما و غیر این ک نمیخواد جوری دیگه ایی باشه.. برام دعا کن عزیزم دیگ باید روزا رو بشمرم برای بغل کردنش ان شاء الله ک توام صحیح و سالم و به وقتش گل پسرتو بغل بگیریش

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم
از هورمونی بده اصلللا طبیعی نیست.یا کمخونی یا عفونت یا تیرویید .یا اینکه تنطیم هورمون هات بهم ریخته ...

اخه من ازمایش تیرویید دادم خوب بود نداشتم فقط یکم عفونت اداری داشتم که اونم یه بسته دارو شو مصرف نکردم 

نی نی من تو انومالی چند روز جلوتر بود. به نظرت ممکنه تاریخ زایمانم بیاد جلوتر ؟؟؟؟ من که کلا سزارین ...

بر اساس وضعیت ماه آخر تاریخ بهت میدن. آره بخاطر رحمت . توهم که سز اختیارته .ان شاالله که خوب باشه واست

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مواظب بچم باش. بند بند دلم به بند بند وجودش بستست .. خداجونم هدیه قشنگت وسالم و سلامت به دستم برسون.. قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم ... 
1424