1464
1411
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1882985 بازدید | 243413 پست
همون موقع نشون دکتر بدی که خیلی بهتره , چون اگه فولیکول بالغ داشته باشی خودت که دقیق نمیدونی کی اقدا ...

میگم ک دکترم صبحا نیس بعدازظهره منم صبح میخوام برم سونو‌ طوریه ساعت۵ برم ببینه؟

من بعد دوماه اقدام باردار نشدم باید چکار کنم؟؟جاریم کوچکتر از منه داره بچش به دنیا میاد خیلی نگرانم ...

زیرنظرمتخصص زنان باش. با ازمایش و سونو علتش پیدابشه

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من از ساعت ۱۰ کمر درد دارم مثل درد پریود و زیر شکمم درد پریودی دارم احساس دفع میکنم و با اینکه یبوست بودم یههو روان دفع کردم کمی نگرانم ممکنه اینا علایم زایمان باشه؟؟؟

و بچه رو کاملا در پایین ترین قسمت شکمم حس میکنم و همچنان ضربات محکم میزنه

خواهشا اگه آنلاینین جواب بدین نگرانم چیکار کنم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

عزیزم خود سونوگراف هم بپرسی بهت میگه وضعیتتو 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از ساعت ۱۰ کمر درد دارم مثل درد پریود و زیر شکمم درد پریودی دارم احساس دفع میکنم و با اینکه یبوست ...

عزیز دلم من تجربه ای ندارم فقط بگم استرس نداشته باش و اگه میتونی تا زایشگاه بیمارستان یا دمتر برو. چندماهته گلم؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1473
قربونت برم ممنون که جواب دادی عزیزدلم 😘😘😘😘🙏🙏🙏

فدات عزیزم خواهش میکنم گلم😘😘😘😘

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های عزیز میشه یه صلوات واسه سالم وسلامت به دنیا اومدن گل پسرم بفرستین 🥰😘👩‍👧‍👦
عزیز دلم من تجربه ای ندارم فقط بگم استرس نداشته باش و اگه میتونی تا زایشگاه بیمارستان یا دمتر برو. چ ...

تازه افتادم ماه ۹ 

هفته ۳۶ هستم

معنیش قشنگه ولی بهتر نیس ی اسم معمولی تر واسش انتخاب کنی.مثلا بعدا میره مدرسه اسمش واسه همه عجیبه ال ...

ما آذری هستیم این اسم عادیه

شایدم نظرم عوض شد

8
عشقم  نظر دگترت برا جنسیت چی بود معمولا؟

معمولا بهم میگفت دقیق کی اقدام کنم , میگفت که مثلا امشب و فردا شبش , یا اینک فولیم اگه فقط چپ بود میگفت کلا اون ماه روبیخیال بشم , چون فولی چپ و راست براش مهم بود , هر چند به نظرم ربطی نداشت . 

یا اگه مایع آزاد دیده میشد میگفت فقط یک بار همون شب اقدام کنم .

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
من از ساعت ۱۰ کمر درد دارم مثل درد پریود و زیر شکمم درد پریودی دارم احساس دفع میکنم و با اینکه یبوست ...

به نظرم این علایمی که میگی علایم زایمان هست , ولی اگه دیدی خیلی ادامه داره و ول نمیکنه مخصوصا دردهای پریودی , به نظرم یه سر برو بیمارستان 

والا نمیدونم چی بگم , حالا که دکترت نیست میتونی با مشورت بچه ها اینجا , اقدام هاتو بری 

تبریک میگم عزیزم خدا رو شکر که سالمه ان شاءالله گل پسرتو صحیح و سالم و سر وقت بغل بگیری .خدا حفظش کن ...

ممنون دوست خوبم،مرسی از دعای خوبت انشالله این روزها هم به خوبی تموم بشه همش استرس دارم

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش
به نظرم این علایمی که میگی علایم زایمان هست , ولی اگه دیدی خیلی ادامه داره و ول نمیکنه مخصوصا دردهای ...

منم حس میکنم علایم زایمانه چون درد کمرم بیشتر میشه ولی اون که انقباضات بگیره و ول کنه نیست از وقتی شروع شده خفیف بوده و داره شدتش بیشتر میشه نه که قطع بشه دوباره بگیره

1476
قربونت خاله جونش شكر خدا اينم خوبه حتما خيلي آرومه گل پسرت  مال من پدرمو در آورده همچين ضربه ه ...

خوش به حالت من خیلی آرزو دارم تکون بخوره و متوجه شدم الان 21هفته هستم اما اصلا حس نمیکنم خیلی نگرانش میمونم

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش
فدات گلم  راستش مامانم خودش هم مریضه زیاد نمیتونه کاری بکنه ولی خب بنده خدا داره به جون خودش غ ...

بنده های خدا مامانامون مبتلا شدن با ما 😔 مامان منم خیلی ب خودش فشار میاره. شرمنده شم 😖 خدا بهشون سلامتی بده ان شاالله

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مواظب بچم باش. بند بند دلم به بند بند وجودش بستست .. خداجونم هدیه قشنگت وسالم و سلامت به دستم برسون.. قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم ... 
1331