1600
1480
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2075279 بازدید | 270842 پست
اها ممنون گلم حالا هروقت شد هی اقدام میکنم بیخیال سونو اینماه شدم

اره یک شب در میون اگه جنسیت مهم نباشه اقدام کن زودتر هم جواب میگیری انشالله

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
@red92    

ماهدانای عزیز سلام تبریک میگم نی نیت دنیا اومده البته خیلی وقته ولی من تاحالا سر نزده بودم .سلامت باشه وقدمش پربرکت

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

برات بالاتر پست گذاشتم خخخ من هنوز منتظرم

ای فدای دل تو بشم....انشاله بزودی انتطارت تموم میشه

و افسانهههههه ی عزیز ..

ماهور عزیز سلام.امضاتو خوندم انگار هنوز تو اقدامی.انشاله ب زودی ب ارزوی قشنگت برسی

1546
سلام بچه ها خوبين؟كمك من حالم بده شديد دلپيچه دارم خيلي ببخشيد اسهال هم هستم شديد شديد  چيكار ...

سلام بهار جان.خوبی .رفتی دکتر .درچ حالی

@shano_dlakam   سلام شانو جان بیا ببینم درچ حالی.تو خصوصی هم پیام گذاشتم قبلا جواب ندادی ....

حالت چطوره عزیزم

1432

اعظم گلی وحنانه بیایید از خودتون بگید مهربونا

بچه ها تک تک میان تو ذهنم😊😆

1563
روشنا.پرستو .دلواپس .عطا

سلام بانو جان ،حالتون چطوره ؟دخملا خوبن انشاالله؟

شانو دلکم به تازگی اومد و به گروه سر زد ،حال روحی مساعدی نداره متاسفانه ولی به امید خدا دوسه ماه دیگه میخواد اقدام کنه ،عطا و پرستو قبلا به گروه سر میزدن ولی الان حسابی درگیر بچه هاشون هستن و نمیان تاپیک ،روشنا  و دلواپس هم که کلا نمیان ،شکوه یبار چند وقت پیش اومد و با بچه ها احوالپرسی کرد ،حنانه فعلا جنسیت نینیش معلوم نیست چند روز دیگه قراره انومالی بره،خودمم که همچنان در خدمتم ☺

خدایا خستم از انتظار 😭😔😔
عزیز جان فاطمه ی گل... انشاله بزودی زود دوباره مادربشی😍😍😍 فدای تو بشم من...هرکی بیاد این تاپیک ...

مرسی بانوجون...منم مثل خودت دوتاگل دختردارم ک بادنیا عوضشون نمیکنم...یه تارموشونم ب دنیانمیدم....مرسی عزیزم....انشالله همیش سالم و سلامت درکنارخونواده تون باشین🙏

خداجون دلم گرفته.......ناي فريادي ندارم              شكسته قامت صبرم........باز هواي گريه دارم           خسته ام از اين زمونه........ديگه روزو شب ندارم                  حالا من هر روز هفته...........به لبم دعايي دارم               كه خدا من توي دنيا...........يه روزم دووم نيارم!...
سلام مامان هدیه عزیز...چطوری  درچ حالی.... ممنون شکر خدا خوبیم... چقد قدیمیارو میبینم خوشحال ...

قربانت همچنان منم منتظرم .آره آخه بیشتر خاطره داریم باهم 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
نسرین جون برا بیماریهای کبد شیراز خیلی دکترای خوبی دارن حرف اول و تو کشور میزنه پیگیر باشید ببریدش ا ...

میدونیم عزیزم ولی دکترا میگن فعلا همین جا بمونه تکون نخوره بهتره فشار خونش خیلی پایینه از ۵ بالاتر نمیاد 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
ماهدانای عزیز سلام تبریک میگم نی نیت دنیا اومده البته خیلی وقته ولی من تاحالا سر نزده بودم .سلامت با ...

سلام عزیزم.خیلی ممنونم.لطف داری

خدا گل دختراتو برات نگه داره .

ان شاالله ک مایه افتخارت بشن .😍😍😍

1547