1507
1411
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1939366 بازدید | 251798 پست
آها من یدوره تحت درمان بودم فایده نداشت تونمونمم خون هم هست آب هم زیادمیخورم دکتر برام سونو کلیه نوش ...

انشاالله که چیزی نیست زود خوب میشی...

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا....من در کلبه ی فقیرانه ی خود چیزی رادارم که تو در عرش کبریایی خود نداری....                              من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.................              

شما هم نگران سلامتی جنین و دوران بارداری خود هستید؟

بایدها و نبایدهای بارداری، تناسب اندام، تقویم بارداری و تعیین روز زایمان در نرم افزارهای ویژه بارداری

برای مشاهده نرم افزارها و دانلود رایگان کلیک کنید

لوتعال یعنی فاز بعد فولیکولار(تخمک ذاری ) احتمالا ۲ ۳ روز پیش ازاد شده

میگم الان تو پری چی بخورم غذا ک خ خوب باشه.ب شوشو جون چی بدم ک هم مقوی باشه هم نترکه😐

میگما دکتر گفت روز ۳پری بیا فردا میشه ۳ولی دکتر نیس مطب تعطیله شنبه میشه روز ۵.چیکار کنم.دیروزو امروزم نبود

خوبه.من دو بار رفتم پیشش.بقیه خانما میگفتن خ دقیقه.خواهرای دوستمم پیش همین رفتن.۱سال حامله نمیشدن بع ...

منم همکارام رفته بودن نتیجه گرفتن ولی شنیدم خیلی شلوغه مطبش و زیاد وقت نمیزاره واس بیمارش 

1473
نه مطمینم چون بی بی بعد یه ساعت هاله میندازه الان روز ۳۰ پری هستم ۱۶ روز از اقدامم گذشته اگر بود نشو ...

امیدوارم بهترینها برات پیش بیاد

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
منم همکارام رفته بودن نتیجه گرفتن ولی شنیدم خیلی شلوغه مطبش و زیاد وقت نمیزاره واس بیمارش 

شلوغیش ک خ شلوغه.اره خ وقت نمیزاره.

ببین حرفامو ک بهش میگم جواب میده بعد دارو مینویسه ولی دستیاراش توضیح میدن.داخل اتاقش۳تا دستیاره.۲نفر ۲نفر میرن داخل یکی صندلی سمت چپ میشینه یکی اون طرف.ولی یکی ک کارش تموم شد با اون یکی صحبت میکنه

1485
شلوغیش ک خ شلوغه.اره خ وقت نمیزاره. ببین حرفامو ک بهش میگم جواب میده بعد دارو مینویسه ولی دستیاراش ...

دکتر خوبیه من همکارم اصرار کرد برم ولی قسمت شد،برم پیش طاهریان .انشالله زود نتیجه میگیری 

خانومایی که تو رژیم پسردارشدنید وزنتون بالا رفته؟ من یجا خوندم که باید افزایش وزن داشت واسه پسرزایی، ولی هرچی میخورم وزنم بالا نمیره، قبلا اینجور نبودما با پر خوری وزنم بالا میرفت الان نمیدونم چم شده   

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اسباب کشی به خونه آرزوهام  خدایا مرسی
خانمایی که تو رژیمین صبحانه چی میخورین؟ از بس عسل خوردم شدم زنبوری واس خودم. 

حلوا شکری ارده

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا....من در کلبه ی فقیرانه ی خود چیزی رادارم که تو در عرش کبریایی خود نداری....                              من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.................              
دکتر خوبیه من همکارم اصرار کرد برم ولی قسمت شد،برم پیش طاهریان .انشالله زود نتیجه میگیری 

از طاهریان راضی هستی؟

میگن دارو میده واسه همین بیشتر بچه ها پسر میشن

منم خواستم برما امان از این شوشو

1476
خانومایی که تو رژیم پسردارشدنید وزنتون بالا رفته؟ من یجا خوندم که باید افزایش وزن داشت واسه پسرزایی، ...

نه من لاغرم شدم. فک کنم بخاطر دمکرده ریشه و تخم کاسنی باشه

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از طاهریان راضی هستی؟ میگن دارو میده واسه همین بیشتر بچه ها پسر میشن منم خواستم برما امان از این ش ...

بله تا الان راضیم دوماهه دارم میرم پیشش .مشکل من کار همسرمه که موقع تخمک گزاری نیستش .دیروز دوتا اچ سی جی زدم 

نه من لاغرم شدم. فک کنم بخاطر دمکرده ریشه و تخم کاسنی باشه

خونواده همسرت میدونن رژیم میگیری؟ من نگفتم خیلی اذیت میشم اونجا

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اسباب کشی به خونه آرزوهام  خدایا مرسی
1508