1421
1389
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1765755 بازدید | 225011 پست
ان شاااله عزیزم.امیدوارم با خبرای خوب بیای پیشمون. میگم مریم جون به نظرت شکمت بزرگ شده؟

ممنون عزیزم.اره کمی شکمم بزرگ شده

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دقیق نمیدونم یه عده میگن کمی بومیدن بعدمیریزن توعسل وروزی یه قاشق همسرت بخوره بازم برای مصرفش تونت س ...

والاازونجاک خریدیم گفت بریزتوعسل بده بخوره ازبودادن چیزی نگف ....مرسی بازم سرچ میکنم.....یه دنیاممندن مریم جون❤❤❤

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن درمن و دل رابتکان....این هم نفسی چ حس و حالی دارد.......درپیکرمن دوقلب داردضربان💓💓

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

من در حال چای دارچین خوردن با خرما...بچه هام طبق معمول دارن بازی میکنن...باباشونم رفته روتخت تو اتاق ...

خیلیم عااالی...نوش جووونت ..منم همین الان آویشن دم کردم خوردم ..دیشب خرنوب خریدیم براش دم کردم سردششده نصفشودیشب خوردنصفشوناشتا....فقط دریا جان مغزشوبایددم کنم براش یاکامل بندازم.....عطاری گف دوسه تا روخردکنم بعددم کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن درمن و دل رابتکان....این هم نفسی چ حس و حالی دارد.......درپیکرمن دوقلب داردضربان💓💓
والاازونجاک خریدیم گفت بریزتوعسل بده بخوره ازبودادن چیزی نگف ....مرسی بازم سرچ میکنم.....یه دنیاممند ...

منم دقیق نمیدونم ازجای دیگه تحقیق کن حتماعزیزم

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1401
خیلی دعام کن. امروز یکی دوبار بد جوری تخمدانام تیر میکشید میترسم پری بیاد

انشالله ک پری نیادوهممونوخوشحال کنی🙏🙏🙏🙏🙏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
@red92    اعظم جان عزیزم ان شاءالله گل پسرتو به سلامت بغل میگیری .فقط مارو از خودت بیخبر ...

فدات شم نسرین جون 

والا حال و روزم تعریفی نداره 

همچنان سرم‌میزنن و دیگه رگی پیدا نمیشه 

زیر دلم تازگیا زیاد تیر میکشه 

سرگیجه و بیحالی هم که دائما دارم فقط امیدوارم آخر اینهمه سختی و عذاب خوب باشه 

محتاج دعام شدیدا 

ان شاءالله این ماه گل پسرت توی دلت نشسته و خوشحالمون میکنی 

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان صلوات بر محمد و آل محمد صلوات 
منم دقیق نمیدونم ازجای دیگه تحقیق کن حتماعزیزم

مرسی مریم جان.....خداروشکربهترشدی؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1376
دریا جونم گفته گوشت زیاد بخوره ماهی و میگو نوشابه میوه های قرمز نخوره و برنج روزی یه پرس کلا رژیمش س ...

ممنون خانم گلم آره رژیم دکتر مختاریان میگن رژیمش واقعا عالیه اصلا مثل بقیه نیست که بگه هیچی نخورین از گرسنگی بمیرین...‌به امید خدا که نتیجه میبینی عزیزم....

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا....من در کلبه ی فقیرانه ی خود چیزی رادارم که تو در عرش کبریایی خود نداری....                              من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.................              
فدات شم نسرین جون  والا حال و روزم تعریفی نداره  همچنان سرم‌میزنن و دیگه رگی پیدا نمیشه& ...

سلام اعظم جان دیگه علاجی نی بایدبسازی....تازگی سونونرفتی؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره عزیزم واسه خودم فقط فولیک اسید داد هنوز از اقدام چیزی نگفته فقط گفته سه ماه باید رژیم داشته باشی ...

مهربون جان چه ازمایش خونی؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا....من در کلبه ی فقیرانه ی خود چیزی رادارم که تو در عرش کبریایی خود نداری....                              من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.................              
خیلیم عااالی...نوش جووونت ..منم همین الان آویشن دم کردم خوردم ..دیشب خرنوب خریدیم براش دم کردم سردشش ...

عزیزم دارو گیاهی خرنوب به ما که داد با خیلی چیزای دیگه گفتش کلا آسیابش کنم حالا شاید روشای دیگه هم داشته باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1427
فدات شم نسرین جون  والا حال و روزم تعریفی نداره  همچنان سرم‌میزنن و دیگه رگی پیدا نمیشه& ...

اعظم جان مطمئن باش آخرش همش دلخوشیو خنده و شادیه شک نکن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم دارو گیاهی خرنوب به ما که داد با خیلی چیزای دیگه گفتش کلا آسیابش کنم حالا شاید روشای دیگه هم د ...

عه......من گفت براش دم کنم بامغز و پوستش .....شب یه لیوان قبل خواب صبحم یه لیوان ناشتا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عه......من گفت براش دم کنم بامغز و پوستش .....شب یه لیوان قبل خواب صبحم یه لیوان ناشتا

آره خب دم کردنیم هست همون روشی که گفته تو انجام بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره خب دم کردنیم هست همون روشی که گفته تو انجام بده

نگفتیم براچی میخایم فقط اینوگفت ...توکل بخداهمین راهوادامه میدم...نمدونم تاکی بایدبخوره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره واقعا یکی نیس به خودم بگه ،، نمیدونم چرا تهوع ندارم ،،هخخخخ نی نی دوس دارم ابراز وجود کنه   ...

منم نداشتم

با اینکه تو بارداری اولم همش فشارم پایین بود و تهوع شدید داشتم ولی تو این هیچ اثری از تهوع نبود و سر مر گنده بودم و بعد اینکه تو هفته ۸ دچار لک بینی شدم که ده روز طول کشید چون از جهت روحی بهم ریختم عصر ها کمی حالت تهوع اومد سراغم و تنگی نفس

در ضمن بچه هام هر دو شون دخترن ولی ویارها و علایمم زمین تا آسمان متفاوت

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود