1147
1273
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1391851 بازدید | 165885 پست
سلام فندق جان همون فندق98 هستید درسته؟  وای من یادم رفت به دکترم بگم البته خب بچه ها اینجا میگ ...

سلام عزیزم بله خودمم نمیدونم والا دکتر گفت شاید بازم بچرخه حالا یه سونو دیگه دارم چند هفته دیگه میرم انشالله ببینم خدا چی میخواد 

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️گر نگهدار من ان است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد♥️خدایا مراقب فندق من باش سالم و سلامت بزارش بغلم انشالله😍😍
بچه ها میخام یکم درددل کنم باهاتون،خیلی خسته ام خیلی درمونده شدم،روزی که تصمیم به حاملگی گرفتم فکرشم ...

عزیزم توکل کن بخدا انشالله خودش کمکت کنه 

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️گر نگهدار من ان است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد♥️خدایا مراقب فندق من باش سالم و سلامت بزارش بغلم انشالله😍😍
نه عزیز دلم ۸ اردیبهشت اخرین تاریخم بوده و الان ۵۰ روز رد شده (۷هفته) بازم الله اعلم یه دلیل میتونه ...

عزیزم دکتر ها معمولا سن جنینو از اولین روز آخرین قاعدگی حساب میکنن ولی در اصل سن جنین از روز ۱۵ سیکل آخرین قاعدگی حساب میشه ،به همین دلیله که همیشه سن بارداری که دکتر میگه با سن سونو دوهفته تفاوت داره ،شما میانه ی سیکل قاعدگیت باردار شدی یعنی حدودا روز ۲۴ اردیبهشت که از اون روز حساب کنی تا الان دقیقا پنج هفته تمام میشه وطبق سونو هم جنین شما پنج هفته و دوروز سن داره ،میدونم که بخاطر سقط قبلی نگرانی و استرس زیادی داری ولی باور کن اینبار همه چیز اوکی هست و دوهفته ی دیگه صدای قلب نینیت و می شنوی ،اگر نمی تونی تا دوهفته صبر کنی یه آزمایش تیتر بتا بده

اعتقاداتت را برای خودت نگه دار اما انسانیتت را به دنیا نمایش بده  

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

چشم عزیزم،ولی گلوکوفاژ رو‌ دو ماهه میخورم.از دیروز صبح لکه بینی دارم و ی ذره پریود شدم ،از دیرو ...

اهان ،پس همین ماه برو دکتر تا دارو مصرف کنی و زودتر خوب بشی و به اقدامیها بپیوندی😘

اعتقاداتت را برای خودت نگه دار اما انسانیتت را به دنیا نمایش بده  
کلا حرکاتش کم بود ؟ هر روز تکون نمیخورد ؟  نی نی منم تکون نمیخوره ! الان 20هفته م😳 همش استرس د ...

تکون میخوره نگران نباش عزیزم‌، پسر منم هفته ۲۲ اینا بود ک تکون خورد

و اگر برای تو خیری بخواهد،فضل او را هیچ بازدارنده ای نخواهد بود.(یونس آیه ۱۰۷)
1258
منم نظر کردم اسمش محمد بزارم .ان شالله که خدا معجزه اش و به من وخانواده ام و بچه های این تاپیک و همچ ...

انشاءالله که پسره عزیزدلم وبه آرزوی قلبی خودت میرسی ونظرت رو بجامیاری😊🙏😘😍❤

قبلا که خواننده خاموش بودم امضای یکی از کاربرارو خیلی دوست داشتم (آدم وقتی باردارمیشه دوتا قلب تو بدنش میتپه ) من بعداینکه مادرشدم معنی این کلمه رو دقیق فهمیدم ولمسش کردم . الان من هم دوتا قلب دارم یکی توبدنم میتپه ویکی بیرون از بدنم میتپه.(دخترم همه زندگیم)