1265
1267
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1388992 بازدید | 165612 پست
عزیزم نمیدونم کی میای تاپیک میترسم بیای من نباشم  اگه تحرک پیشرونده اسپرم شوهرت کمه یعنی گرید ...

اروين جون همسرم تعدادشون ١٩٠ميليون هست با ٢٥ درصد تحرك ب، تحرك آ نداره متاسفانه، يعني الان اقدام كنم يكي هم پس فردا اونوقت براي پس فرداييه ضعيف ميشه؟

...
سلام عزیز دلم  نمیدونم چی بگم ،کلافه ام دیگه،از مهرماه که تصمیم گرفتم همه چیز خوب بود ،هرماه ف ...

بنظرم یک ماه هیچ دارو و ماده غذایی محرک نخور و بعد میانه ی سیکلت سونو بده تا اندازه فولی بدون دارو ببینیم درچه حاله

اعتقاداتت را برای خودت نگه دار اما انسانیتت را به دنیا نمایش بده  

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

مامان ستايش جون سلام ميگم من ديروز شنبه هشت سيكل بودم رفتم سونو فولي ١٧ بود حالا گفت سه شنبه امپول ب ...

تا سه شنبه خیلی دیر میشه ،حتما امشب آمپول بزن و از فردا  عروب به بعد اقدام کن 

اعتقاداتت را برای خودت نگه دار اما انسانیتت را به دنیا نمایش بده  
مریم جان نسبت به قبل اونایی که کم بودن بهتر شدم ولی بازم حجمش کمه انگار بعدش من نمیدونم چه جوریاس خو ...

ان شاءالله که همه چی اوکی میشه پسرعمه من ۱۳ سالی بچه دارنشدن باکلی دوادکتر.یهونذرکرداسم بچش بزاره محمدحسین دوتاپسرپشت هم دنیاآوردن.بزرگی خدافراترازهمه چیه عزیزم توکل کن

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1279
بچه ها تروخدا هرکی بلده بخونه....تغییری کرده یا نه😭😭😭😭😭😭😭😭😭

عزیزم حجم اسپرم شوهرت تغییر نکرده ولی حرکت پیشرونده اسپرمش خیلی خوب شده از ۴۰ با ۶۰ رسیده که خیلی خوبه 

یه مقدار هم شوهرت عفونت داره 

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اروين جون همسرم تعدادشون ١٩٠ميليون هست با ٢٥ درصد تحرك ب، تحرك آ نداره متاسفانه، يعني الان اقدام كنم ...

تحرک اسپرم شوهرت کمه نه قبل از امپولت اقدام نکن بعد از امپول اقدامات را شروع کن 

برای تحرک اسپرم به شوهرت قرص ال کارنتین دکتر نداد؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوقلو بود که تو سونوی قلب معلوم میشد عشقم .یه نی نی بود یه کیست😆حالا اینکه  شاید معجزه بشه &nb ...

ميدونم عزيزم شوخي كردم 😀

ايشالله اول سالم باشه بعدشم جنست جور بشه🌺

كيست هم اصلا جاي نگراني نيست خيلي ها تو دوران بارداري دارن و مشكلي پيش نمياره

♥️
اره اینکه پریودم یک روز و نیم بود و همه این علایم رو دارم 

عزیزم اگه خون پریودیت قهوه ای بوده و در حد لکه بینی احتمال داره که لک لانه گزینی باشه فردا دوباره بی بی چک بزن 

ولی اگه خونش قرمز بود و پریودی به طور کامل اتفاق افتاده یعنی پد بهداشتی استفاده میکردبن به دلیل خوردن گرمی زیاد پریودتون کم شده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بنظرم یک ماه هیچ دارو و ماده غذایی محرک نخور و بعد میانه ی سیکلت سونو بده تا اندازه فولی بدون دارو ب ...

یعنی این ماه به نظرتون قرص جلوگیری نخورم برای کیستم؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
1274
تا سه شنبه خیلی دیر میشه ،حتما امشب آمپول بزن و از فردا  عروب به بعد اقدام کن

مامان ستايش جون صبح امپولو بزنم چه طوره؟؟؟

ميگم الان يه اقدام پس فردا يه اقدام خوبه با توجه به شرايط اس همسرم؟؟؟  الان دو هفته س تخليه اتفاق نيوفتاده ميترسم اگه نگه دارم واس همون فردا اس ها كهنه باشه

...
سلام بچه ها خوبید؟ من الان از سونو جنسیت میام گفت به احتمال زیاد نی نی پسر  انشالله قسمت همتو ...

مبارکه عزیزم . ان شالله ب سلامت و بادل خوش بیاد بغلت 😍❤ خداروشکر ❤

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مواظب بچم باش. بند بند دلم به بند بند وجودش بستست .. جداجونم هدیه قشنگت وسالم و سلامت به دستم برسون.. قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم ...