1421
1389
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1798105 بازدید | 230993 پست
بچه ها فقط دعام کنین  متاسفانه پیش همسر و دخترم نمیتونم چیزی بگم فقط میرم پشت سر گریه میکنم&nb ...

اعظم چيشده؟چرا گريه ميكني؟

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلخوشي يعني؛ در انتظار پسرم❤️مرد كوچيكه زندگيم👼🏻
😐😐😐😐 استغفرلله مگه ما خداييم كه بگيم چي ميشه توكل به خدا فقطططط❤️

توکل به خدا.......

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا....من در کلبه ی فقیرانه ی خود چیزی رادارم که تو در عرش کبریایی خود نداری....                              من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.................              

همه با هم برای پیشگیری از سرطان پستان

بچه ها فقط دعام کنین  متاسفانه پیش همسر و دخترم نمیتونم چیزی بگم فقط میرم پشت سر گریه میکنم&nb ...

خانمی چی شده خدا نکنه گریه کنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا....من در کلبه ی فقیرانه ی خود چیزی رادارم که تو در عرش کبریایی خود نداری....                              من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.................              
سلام بچه ها طاعات و عباداتتون قبول  من نت ندارم فقط یه لحظه با نت گوشی اومدم که بگم بچمو دعا ک ...

اعظم الهي بميرم براي دلت عزيز دلم تورو خدا با خودت اينكارو نكن تا ميتوني مايعات بخور شب و روز تورو خدت استرس برات ضرر داره گلم 

انشالله ني نيو صحيح و سالم بغلش ميگيري دورت بگردم من❤️

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلخوشي يعني؛ در انتظار پسرم❤️مرد كوچيكه زندگيم👼🏻
1436
سلام بچه ها طاعات و عباداتتون قبول  من نت ندارم فقط یه لحظه با نت گوشی اومدم که بگم بچمو دعا ک ...

الهی بگردم....ناراحت نباش عزیز دلم بچت عمرش به دنیا باشه یه قطره آبم دورش نباشه میمونه برات شک نکن....هرچی خدا بخواد همون میشه....راضی باش به رضای خدا...الهی به حق این شبای عزیز دلت شاد میشه عزیزم...خدا کمکت کنه....

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها ‌‌شما کاربر faghatkhodaرو یادتونه؟ از خودش خبر نداد بعد سونو قلب؟  @مامانهدیه &nbs ...

منم یادمه خیلی وقت پیش باردار شدن !! خیلی وقته ازش خبری نیست ! مگه میشه دوتا اسم یه شکل  !! 

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مواظب بچم باش. بند بند دلم به بند بند وجودش بستست .. خداجونم هدیه قشنگت وسالم و سلامت به دستم برسون.. قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم ... 
سلام عزیزم کلی گشتم تا یکی از پستاتو تو پیدا کردم تیکرت صورتی شد 😄خدا برات ببخشه بچه ی اول دختر باش ...

واااای افسانه جون چطور پیداش کردی !!😂😂 چه پشتکاری 👌👏😀

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مواظب بچم باش. بند بند دلم به بند بند وجودش بستست .. خداجونم هدیه قشنگت وسالم و سلامت به دستم برسون.. قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم ... 

الهی عزیزم هیچ اتفاقی نیفته خودتا نباز 😔😔😔😔😔😔

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1444
بچها جواب من منفی شد ۲ بود جواب

ای وای 😔😔😔😔😔

عزیزم بدنت این ماه تا یه جای خیلی خوبی پیش رفته مطمئن باش ماه دیگه صد درصد بارداری 

یه آزمایشگاه رفته بودی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

امیدتو از دست نده اعظم جون . دکترا همیشه اینجورن ...! ان شاالله که نی نیت صحیح و سلامت دنیا میاد . یه دکتر دیگه هم برو 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم من واست تو اینترنت خوندم درمانش فقط خوردن مایعات و آبمیوه به خصوص ماءالشعیر حداقل ۸ لیوان و تا ۱۵ لیوان روزانه باید آب بخوری 

استراحت مطلق یعنی هیچ حرکتی نکنی 

و سرم درمانی یعنی روزانه یه سرم بهت میزنن که مایعات به اندازه کافی به بدنت برسه 

اگه هم در اثر خوردن آب زیاد حالت تهوع بگیری قطره ضدحالت تهوع بهت میدن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رز جان حالت بهتره؟ خيلي ناراحت شدم برات😞  

ممنونم لیانای مهربونم 

دیگه کاری نمیتونم بکنم ،جز غصه😢😢😢،دم‌کرده ی اویشن میخورم تا ببینم بهتر میشم 

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

تورو خدا خودتو ناراحت نکن . درست میشه ان شاالله ، آب و مایعات زیاد بخور . هندونه و چیزای شیرین زیاد بخور . دلستر بخور .ان شاالله به حق این روزای پرعظمت درست میشه.  فقط غصه نخور عزیزم 😙

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1391
ممنونم لیانای مهربونم  دیگه کاری نمیتونم بکنم ،جز غصه😢😢😢،دم‌کرده ی اویشن میخورم تا ببینم به ...

بميرم😥 خودت گفتي تا الان اينجوري نشده بودي پس خيلي خوبه ديگه نه؟ رحمت ديگه آماده شده، به حق همين شباي عزيز انشالله خدا پسرتو به زودي ميزاره تو دلت

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
يا امام رضا...بطلب❤️

@daria12   ‍ 

دریایی عزیزم من یساله ک تصمیم گرفتم اقدام کنم و حالا رژیممو شروع کردم برا پسر .خیلیییییییی تلاش و همه کاری کردم بیچاره شوهرم بستنی هم نمیخورد ...دیشب به شوهرم گفتم میدونی خدا بهم چی میگه ...میگه خوب ماهور همه چیزو ردیف کردی و دکتر رفتی ک پسر دار بشی کاری بود ک نکردی باشی ..خوب باردار شدی ؟؟ ....شد؟؟؟کافی بود  از روز اول بیای در خونه ی خودم و از خودم بخای  ...الان و این روزا کمتر دنبال تعین روز تخمک گذاری د رژیمم  و فقط از خدا میخام .....فدات بشم همه چیزو در کنار تلاشت بسپار بخدا ..

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
@daria12   ‍  دریایی عزیزم من یساله ک تصمیم گرفتم اقدام کنم و حالا رژیممو شروع کردم بر ...

عزیزم حرفات خیلی منقلبم کرد😔😔😔😔راست میگی بی انصافیه که نقش خدارو نادیده بگیریم...درست میگی ماهور جان خدا بخواد بده بی هیچ میده نخوادم بده یه جنین پسر دوماهه رو بزارن تو دلت دنیا بیاد میبینی دختره....بنده ی خدا عجوله ماهور ...ولی خدا صبرش زیاده....خدا وکیلی راستم میگی ماهور خدا الان داره از اون بالا بهمون میخنده میگه بنده ی منو ببین به جای این که از من بخواد داره چه کارایی میکنه....😔😔😔😔😔😔😔😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم حرفات خیلی منقلبم کرد😔😔😔😔راست میگی بی انصافیه که نقش خدارو نادیده بگیریم...درست میگی ماهور ...

باورت نمیشه اخه من دی ماه اولین اقدامم همه چیز عالی وصعیت همسرم ...فولیکول خودم ..از صبحش قرص وتو ت فرنگی و خلاصه همه چیز نگم برات ..برنامه ریزی کرده بودم زایمانم بشه روز تولد شوهرم ک بتونم بهترین هدیه رو بهش بدم خیلی پسر دوست داره 😉 اصلا باردار نشدم ...خدا نخاست ومن مطمینم ک این سزای کسیه ک میره در خونه غیر خدا واز اون میخاد .به مامام خیلی اعتماد داشتم و بهش میگم پسر میشه اونم میگفت اره منم رو ابرا بودم دیگه .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
1339