1265
1273
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1393292 بازدید | 166011 پست
ان شاءالله عزیزم  از استرس از ساعت ۴ بیدارم نتونستم خوب بخوابم  ساعت ۲ وقت سونو دارم&nbs ...

اعظم جون از خدا بهترین هارو برات میخوام🙏🙏نگران نباش ان شاااله امروز کلی خبر خوب واسمون میاری😀

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من نه هماتوم دارم نه چيزي هيچيييي  دكتر گفت جفتت پايين شكمته بخاطر همينه

الهی بهار جان اون از سرماخوردگیت واینم از جفتت چقد بهت استرس میده این وروجک سعی کن یه مدت اصلا پله بالا پایین نری اصلا برات خوب نیست از دستشویی فرنگی هم استفاده کن روبروی کولر مستقیم هیچ وقت نخواب مطمن باش هر چقدر هم که گرمت باشه بخوابی لرزت میگیره و سرما میخوری سرما خوردگی دوران بارداری برای من ک واقعا وحشتناک بود سعی کردم بدون دارو خوب بشم ولی نشد دیگه مجبور شدم برم دکتر دوهفته هم طول کشید بیشتر از اینا باید مراقب خودت باشی ان شاء الله که زود خوب شی

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد والله محمد و عجل فرجهم
سلام بچه ها من امروز ساعت ۱۰ صبح نوبت سونو دارم بعد هم ازمایش  از همتون حسابی التماس دعا دارم ...

من مطمئنم با خبرای خوش میای🤲🤲😍😘به سلامت  خدا پشت و پناهت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

ان شاءالله عزیزم  از استرس از ساعت ۴ بیدارم نتونستم خوب بخوابم  ساعت ۲ وقت سونو دارم&nbs ...

الهی اعظم جون درک میکنم چی میگی منم شبی ک فرداش میخواستم برم ان تي از استرس خوابم نمی‌برد برات سوره‌ ی قدر میخونم ان شاء الله که شما هم به خواسته ی دلت برسی

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام بچه ها .من دارم میرم زایمان.

آب دور بچه کم شده .

خواهش میکنم با دلای پاکتون واسه من و بچم دعا کنید و صلوات بفرستید .

محتاج دعای تک تکتون هستم .

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا کاشف الکرب عن وجه الحسین ....اکشف کربی بحق اخیک الحسین ...
1279
سلام بچه ها .من دارم میرم زایمان. آب دور بچه کم شده . خواهش میکنم با دلای پاکتون واسه من و بچم دعا ...

برو بسلامت الهی ک یه زایمان راحت داشته باشی و سالم  پسرتو بغل بگیری .. دعا یادت نره 

خدای خوبم به حق قمر بنی هاشم یه پسر صحیح و سالم بهم بده تا دخترم داداشی داشته باشه ..خدایا همه امیدم به خودته ..توکلت علی الله و حسبی الله ..

@hsh_arvin   عزیزم انشالله هرچی از خدا میخوای بهت بده خوش خبر برگردی...برات صلوات میفرستم .

خدای خوبم به حق قمر بنی هاشم یه پسر صحیح و سالم بهم بده تا دخترم داداشی داشته باشه ..خدایا همه امیدم به خودته ..توکلت علی الله و حسبی الله ..
شب قدربایدجمعه شب باشه ،آخه امروز 17ماه رمضونه😊

عزیزم شب نوزدهم شب بیستو یکم و شب بیستو سوم شبای قدره 

تو انسان باش!نمیخواهد مسلمان باشی!با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمت حرفهایت را...نترس خدا بد نیست! حق کسی را نخور...دلی را نشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداواکن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت......
سلام بچه ها .من دارم میرم زایمان. آب دور بچه کم شده . خواهش میکنم با دلای پاکتون واسه من و بچم دعا ...

الهی به سلامتی زایمان کنی عزیزم

تو انسان باش!نمیخواهد مسلمان باشی!با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمت حرفهایت را...نترس خدا بد نیست! حق کسی را نخور...دلی را نشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداواکن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت......

سلام بچه ها من از دیشب درد سینه دارم جوری که اصلا نمیشه رو سینه ام بخوابم از صبح  سینه ام داغ احساس میکنم حرارت ازش میزنه بیرون دستم میزنم داغن ۷یا۸ موعدمه ممکنه علائم بارداری باشه🤲😢

فقط 33 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام زمان کمکم کن به خواسته دلم برسم؛ میشه یه صلوات واسه رسیدن به خواستم بفرستیت   
1281

@red92    ان شالله خوشخبر برگردی اعظم جان صلوات میفرستم برات.

سلام بچه ها من از دیشب درد سینه دارم جوری که اصلا نمیشه رو سینه ام بخوابم از صبح  سینه ام داغ ا ...

ان شالله اره عزیزم بی بی برن 😍😍😍

سلام بچه ها من از دیشب درد سینه دارم جوری که اصلا نمیشه رو سینه ام بخوابم از صبح  سینه ام داغ ا ...

ان شالله اره عزیزم بی بی بزن از اقدامت چقدر گذشته؟ 😍😍😍

ان شالله اره عزیزم بی بی برن 😍😍😍

زود نیست برا بی بی آخه یه هفته دارم به پریودم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام زمان کمکم کن به خواسته دلم برسم؛ میشه یه صلوات واسه رسیدن به خواستم بفرستیت   
ان شالله اره عزیزم بی بی بزن از اقدامت چقدر گذشته؟ 😍😍😍

۲۰و۲۲ اقدامم بوده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1264

انشالله که بسلامتی بری و با کوچولوت برگردی برات ایت الکرسی میخونم ❤

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 
بچه ها سر معدم درد میکنه .عرق نعنا خوردم خوب نشدم.چیکار کنم به نظرتون کلافه شدم از دردش😢😢

راینیتیدین بخورین یا عرق نعنا

این سوزش سر معده تا اخر بارداری همراه هست🤦‍♀️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا با تمام وجودت شکرتتتتتت که معجزه کردی براممم..باب الحوائج شش ماهه نی نیم رو مدیون شمام...این هدیه نذر خودتونه...مراقبش باشین اقا...خدایا دل همه منتظرای نی نی رو شاد کن ....الهی امین

سلام انشالله ب سلامتی نینی بقل بگیری❤❤❤وراحت زایمان کنی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا با تمام وجودت شکرتتتتتت که معجزه کردی براممم..باب الحوائج شش ماهه نی نیم رو مدیون شمام...این هدیه نذر خودتونه...مراقبش باشین اقا...خدایا دل همه منتظرای نی نی رو شاد کن ....الهی امین
من نه هماتوم دارم نه چيزي هيچيييي  دكتر گفت جفتت پايين شكمته بخاطر همينه

عزیزم منم جفتم پایین بود طوری که دور از جونت لکه بینی داشتم اما یک ماه خوابیدم تو خونه بدون اینکه بیرون برم یا پله بالا پایین برم خدا راشکر تو انومالی گفت جفتت اومده بالا توام استراحت کن انشالله که میره بالا

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 

ماهدانااا جاان

ان شاااله که به سلامتی زایمان کنی و گل پسرت رو بغل بگیری🙏🙏حالت که بهتر شد ان شاااله از خودت مارو بی خبر نزار😘😘

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1252