1147
1273
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1440004 بازدید | 171414 پست
قربونت برم وااای دلم ضعف رفت که😄😄چشم حتماا😍😍ان شاااله که مشگلی نیست و تا چند وقت دیگه با اولین ...

خدانکنه زنده باشی عزیزدلم 

ای جون دلم انشالله که تا اخر بارداری حالت خوب باشه 😘😘😘

میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید دوستان عزیزم❤️
سلام عزیزم. خداروشکر که حالت خوبه .تا میتونی استراحت کن زود خوب میشی. ان شاالله  ب برکت این ماه ...

ممنونم بهار عزیزم

انشالله که به احترام این شبهای پر فضیلت به سلامتی پسرت رو به اغوش بگیری و دامادش کنی❤️❤️❤️

قربونت برم نسرین جانم  خدارو قسم میدم به احترام ایاتی که نشر میدی برای حاجت دوستان حاجت روا ب ...

الهی قربونت بشم ان شاءالله

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

عزیزم رفتم دکتر واسه امروز نوشت ولی سونویی که میخواستم واسه ۱۸ ام به بعد وقت داشت بالاخره از طریق دا ...

آخ جوووووون😍😍

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مواظب بچم باش. بند بند دلم به بند بند وجودش بستست .. جداجونم هدیه قشنگت وسالم و سلامت به دستم برسون.. قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم ... 

عزیزم خدا رو شکر که هیچ مشکلی نداری گلم ان شاءالله خیلی زود با بیبیچک مثبت سورپرایز بشی .خیلی خوشحال شدم برات 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
1307

@hsh_arvin     @red92     بسْمِ اللّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ ﴿ 1 ﴾

الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ ﴿ 2 ﴾

الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ ﴿ 3 ﴾

مالِکِ یَوْمِ الدِّینِ ﴿ 4 ﴾

إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ ﴿ 5 ﴾

اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِیمَ ﴿ 6 ﴾

صِرَاطَ الَّذِینَ أَنعَمتَ عَلَیهِمْ غَیرِ المَغضُوبِ عَلَیهِمْ وَلاَ الضَّالِّینَ ﴿ 7 ﴾

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ﴿١﴾

اللَّهُ الصَّمَدُ ﴿٢﴾

لَمْ یَلِدْ وَلَمْ یُولَدْ ﴿٣﴾

وَلَمْ یَکُنْ لَهُ کُفُوًا أَحَدٌ ﴿٤)

ان شاءالله هردوتون پنج شنبه خوشحال از سونو برگردین و شادیتون رک با ما تقسیم کنید.ان شاءالله نینی هامون صحیح و سالم و گل پسرن 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🧒🧒🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

عززززززیزدلم نبینم اشکاتو ها فقط یبار حق داری اشک بریزی اونم وقتی پسرت رو‌گذاشتن روی سینه ت و گرمای ...

3ماه زیاده!! ما یک ماه بعدش اقدام کردیم ... دکترمم پروفسور کریم زاده بود . حتی افلاطونیان به بقیه گفت ماه دیگه اقدام کنید .. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مواظب بچم باش. بند بند دلم به بند بند وجودش بستست .. جداجونم هدیه قشنگت وسالم و سلامت به دستم برسون.. قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم ... 
3ماه زیاده!! ما یک ماه بعدش اقدام کردیم ... دکترمم پروفسور کریم زاده بود . حتی افلاطونیان به بقیه گف ...

اخه یه اصطلاحی گفت یادم نیست

که اونم تراشیدیم برات و‌زخمه رحمت

من نادون اصلا یادم نبود که باید بعدش رعایت کنم و گرمی بخورم ، تا بهوش اومدم بهم ابمیوه دادن

تا رسبدم چون روزه م باطل شد بخاطر سرم ، اش رشته خوردم

کلن سردی خوردم

که الان بهارجان بود اشتباه نکنم گفت گرمی بخور

خدا نکنه مهربونم همیشه زنده باشی و به زودی حاجت روا انشالله

توکل بر خدا

1221
عزیزم چون شما مشکلی نداشتی خدا را شکر نه گرفتگی نه چسبندگی من تو این سایت تاپیک خانومی را میخوندم که ...

منم بار اول که عکس رنگی گرفتم مردم و زنده شدم ! یک دردی کشیدم که نگوووو..  داشتم میمردم ،گفتم الانه که رحمم کنده بشه بیوفته زمین !خیلللللییییی بد بود 😖 ولی بار دوم دردش خیلی کمتر بود 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قربونت برم وااای دلم ضعف رفت که😄😄چشم حتماا😍😍ان شاااله که مشگلی نیست و تا چند وقت دیگه با اولین ...

وای عزیزدلم بارداری شما؟

خداروشکر الهی گل پسرت را تپل وسالم بغل کنی

خیلیییی خوشحال شدم

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
من متاسفانه عادتش دادم اگه رو پام باشه روزام خوب میخوابه ولی رو زمین بزارم بیدار میشه شبا هر ۱ ساعت ...

اینجوری که خیلی بده پاهات درد نمیگیره ؟منم رو پا میخوابونم  ولی وقتی خوابش می‌بره میزارمش 

آره شیر میخوره می‌خوابه باز تا یکساعت بعد 

خواب عمیق ندارم 🥺🥺

خدا جونمممم صد هزار مرتبه شکرت 🙏نمی‌گویم دستم بگیر چون عمریست گرفته ای مبادا رهایم کنی🙏
عزیزم کدوم شهرش منم برااون سمتام

آبادان. اسم کاربریت عجیبه!😁 کدوم شهری شما؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حتما بهار جان وقتی رفتم عکس میگیرم میزارم اینجا انشالله که گل پسرت رو به سلامتی بغل بگیری و دامادش ...

مرسی مهربون . ان شاالله خدا از دهنت بشنوه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1264
ممنونم بهار عزیزم انشالله که به احترام این شبهای پر فضیلت به سلامتی پسرت رو به اغوش بگیری و دامادش ...

مرسی عزیزم . فدای دل پاکت 😙 نمیدونی تو دلم چه غوغاییه ...!! هزار جور ترس و امید دارم ، دلم برای شوهرم میسوزه از جون و دلش داره زحمت میکشه واسه ی بغل گرفتن بچش ... ان شاالله خدا به دل مهربون و شکسته ش نگاه کنه 😢😭

راستی من هنوز ب جنسیتش شک دارم 😅ان شاالله آنومالی مشخص میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه یه اصطلاحی گفت یادم نیست که اونم تراشیدیم برات و‌زخمه رحمت من نادون اصلا یادم نبود که بای ...

پس یکم عملت فرق داره بامن ...ان شاالله که خیره و زود میگذرن این 3ماه.  اشکال نداره الان میتونی بخوری . هنوز یه روز هم نگذشته خودتو ناراحت نکن . منم اصلا حواسم به این چیزا نبود چقدرم سردی خوردم 😀  .. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینجوری که خیلی بده پاهات درد نمیگیره ؟منم رو پا میخوابونم  ولی وقتی خوابش می‌بره میزارمش  ...

چرا پاهام دیگه فلجن ولی بهتر از اینه بیدار باشه گریه کنه

رهام منم اینجوریه شیرم نخوره کل تایمی ک خوابه نق میزنه هی باید دستاشو بگیرم تکونش بدن تا بخوابه منم دلم لک زده واسه ۲ ساعت خواب عمیق

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
سلام مامان ستایش نازنین.امیدوارم حال مادر شوهرت روز به روز عاالی تر بشه و خدا بهشون سلامتی ببخشه😍😍 ...

سلام عزیزم ،تبریک صمیمانه ی منو پذیرا باش انشاالله که یه بارداری راحت پیش رو داشته باشی و نینیت  و صحیح و سالم بغل بگیری🌺🏵🌸🌹🌸🏵🌺🌺🌸🌹🌸🌺🏵🌹👦👦👦👦👦👦👦ممنونم بابت دعای قشنگت امیدوارم همیشه همه ی پدرومادرها سالم و سلامت در کنار فرزندانشان باشن و هرگز به بیماری دچار نشن الهی امین

اعتقاداتت را برای خودت نگه دار اما انسانیتت را به دنیا نمایش بده  
1311