1265
1254
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1394552 بازدید | 166123 پست
بهش فکر نکن عشقم هرچه تقدیرت باشه همون پیش میاد دعا میکنیم همه برات که نی نی تو دلت جا کرده باشه ع ...

عزیزمی فاطمه جون

بله حرفاتون کاملا درسته،واقعا وقتی ادم میره مطب پزشکان میدونه که نباید ناشکری کنه،خدا خودش گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را،ما هم فقط ازش خواهش میکنیم و ارزوهامونو بهش میگیم‌،امیدوارم مصلحتش با خواسته هامون یکی باشه و مخصوصا شما رو بی نوبت اجابت کنه.

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

سلام بچه ها ظهرتون بخیر

تو انسان باش!نمیخواهد مسلمان باشی!با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمت حرفهایت را...نترس خدا بد نیست! حق کسی را نخور...دلی را نشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداواکن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت......

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

الهی به حق علی بی بیت مثبت بشه من هم دورهام ۳۰ روزست و باید ۳۱ پریود بشم ولی دیروز بی بی گژاشتم منفی ...

عزیزدلم زود گذاشتی،انشالله برای شما هم مثبت میشه

اگر مثل دوره های قبل بخوام حساب کنم و ۲۶ روزه باشم،موعدم میشه ۳۱ اردیبهشت

عشقم خدارو قسم میدم به حرمت امام حسن مجتبی

دیگه پریود نشی تا نه ماه بعد

انشالله با بی بی مثبت بیایی و یه شیرینی مخصوص بمن میدی☺️☺️☺️

میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید دوستان عزیزم❤️
1258
عزیزمی فاطمه جون بله حرفاتون کاملا درسته،واقعا وقتی ادم میره مطب پزشکان میدونه که نباید ناشکری کنه، ...

رز جان الهی که خبر بارداریتو بیای بهمون بدی عزیزم....الهی خدا خودش بهت نظر کنه...خانمی بچه اولته؟؟؟

تو انسان باش!نمیخواهد مسلمان باشی!با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمت حرفهایت را...نترس خدا بد نیست! حق کسی را نخور...دلی را نشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداواکن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت......
عزیزمی فاطمه جون بله حرفاتون کاملا درسته،واقعا وقتی ادم میره مطب پزشکان میدونه که نباید ناشکری کنه، ...

قربون دل مهربونت انشالله همگی باهم حاجت روا بشیم به قول ماهور مهربون لذتش بیشتر باشه

میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید دوستان عزیزم❤️
عشقم خدارو قسم میدم به حرمت امام حسن مجتبی دیگه پریود نشی تا نه ماه بعد انشالله با بی بی مثبت بیای ...

الهی فدات 

اتفاقا من فردا نذر میوه دارم برای امام حسن مجتبی و اگر خدا حاجتمو بده انشالله از سال بعد غذا هم بهش اضافه میکنم.

رز جان الهی که خبر بارداریتو بیای بهمون بدی عزیزم....الهی خدا خودش بهت نظر کنه...خانمی بچه اولته؟؟؟

گلم ی دختر ده ساله دارم و خودم ۳۵ سالمه.نمیدونم را انقدر فاصلهانداختم ،مرسی دعات دوستم

1281
قربون دل مهربونت انشالله همگی باهم حاجت روا بشیم به قول ماهور مهربون لذتش بیشتر باشه

الهی امین 

فاطمه جون،من خیلی دوست دارم که بچه های تاپیک همه به هرچی میخوان برسن،ولی واقعیت افسانه و شما و دریا و کسایی که دوتا گل دختر دارن بیشتر جلوی نظرم هستن،چون خدا روشکر دخترهاشون طعم خواهر دار شدنو چشیدن،ارزو‌میکنم داداش هم براشون به سلامتی بیاد.

حالا ماهاکه یدونه دختر داریم دومی هم دختر بشه ،انقدر دنیای خواهرانه لذت بخشه که به همه چی میارزه.

گلم ی دختر ده ساله دارم و خودم ۳۵ سالمه.نمیدونم را انقدر فاصلهانداختم ،مرسی دعات دوستم

ای جاااان...خدا دختر گلتو خوشبخت کنه الهی... چقدرمنو تو شبیه همیم رز...منم پارسال که باردار بودم سیو پنج سالم بود...دخترمم هشت سالو نیمش بود...منم خیلی فاصله انداختم الام عین چی پشیمونم....میدونی من اصلا بچه نمیخواستم....میخواستم فقط یکی داشته باشم ...اونوقت الان کوچیکه هنوز یکسالش نشده میخوام یکی دیگه بیارم...‌خلاصه رزی جان آدمو سگ بگیره جو نگیره حکایت منه😉😉😉

الهی به حرمت خانم زهرا حاجت روا بشی به زودی

ای جاااان...خدا دختر گلتو خوشبخت کنه الهی... چقدرمنو تو شبیه همیم رز...منم پارسال که باردار بودم سیو ...

ای جونم 

فاصله ی سنی کم خیلی خوبه،متولد چندی شما؟؟

الهی امین  فاطمه جون،من خیلی دوست دارم که بچه های تاپیک همه به هرچی میخوان برسن،ولی واقعیت افس ...

آره به خدا....وجدانن با اون دل پاکت دعامون کن تو این شبای عزیز....دعای دیگران در حق ادم مستجابه....منم شمارو دعا میکنم...

ای جونم  فاصله ی سنی کم خیلی خوبه،متولد چندی شما؟؟

۶۲...

1226
منم ۶۳ هستم،برای دومی چیزی رو‌ رعایت نکردی عزیزم؟؟

نه فدات..

1241