1265
1254
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1403827 بازدید | 167018 پست
اینم فکر کنم برات به پسر میخوره  پس دیگه اینها همش مثال نقض دارن

بله متاسفانه

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
الهی  برای حال دلت بمیرم میفهممت نشستم برای دلت گریه کردم، خدایا........

عزیزم خوشحالم که درک میکنین و التماس دعا دارم ازتون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب همین کم و کسری هم عزیزم....نميشه گفت که دیگه نداشتي.فقط وفقط خدا ميدونه چیزی که الان آرزوی ما باع ...

ممنون از دعای خوبت

1
5
10
15
20
25
30
35
40

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

اولدوز عزیزم میدونم ته دلت چه غوغوایی هست که اینقدر ناراحتی , خدا مصلحت هر کاری رو خوب میدونه , ممکن ...

به شوهرم گفتم اگه خواست به مامانش بگه اونم گفته قدمش پر برکته اگه یه ناخنش معیوب میشد دنیا زیر و رو میشد الانم رفتن مولودی دو بار بهم زنگ زده که پاشو بیا دلت باز میشه منم گفتم فشارم افتاده تونستم میام الانم نرم عصر میرم خونشون خودش حدس زده که ناراحتم ولی خوب کاریه که شده و هیچکس مقصر نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان سلام خوبين؟من امروز بازم لك ديدم  چيكار كنم؟😢 شياف هم گذاشتم بازم استراحتم  ديشب ...

وای بهار عین من شدی توام. 😯😯😯نگران نباش منم همینطوری بودم تا از جام پا میشدم لک میدیدم خیلی مراقب باش فقط. منم ۱ ماه خونه مامانم بودم فقط واسه خواب میومدم خونه خودم. نزدیکی که نداری؟؟؟ راستی چیزای قاعده آور و سرچ کن اصلا بهشون لب نزن. مثل زعفران اویشن جعفری.....

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1258
ممنونم مهربونم 😍 😍 😍  واقعا تا چشم به هم بزنی تموم ميشه نمیفهمی کی زمان زایمانت رسید

استرس واسه جراحی نداری؟؟؟ من از الان واسه اون موقع استرس دارم. آخه من خیلی به زخم و سوزن و ...  کم تحملم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان سلام خوبين؟من امروز بازم لك ديدم  چيكار كنم؟😢 شياف هم گذاشتم بازم استراحتم  ديشب ...

عزیزم شاید هماتوم داری نگران نباش نی نی بزرگ بشه اونم جذب میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مطمین باش به زودي ميرسه.  گرچه من خودم دوران بارداری رو هم خیلی دوست داشتم. ولی واقعا الان که ...

لطفا واسه من و سلامتی نی نیم دعا کن زمان زایمانت. دعای زنی که تازه زایمان کرده برآورده میشه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم خوشحالم که درک میکنین و التماس دعا دارم ازتون 

حالت بهتره اولدوز جون؟؟؟  گریه نکن زیاد به خدا اون طفلی تو شکمت اذیت میشه هاااا

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خانمی امیدوارم پسر گلتو فردا با آرامش بغل بگیری و همه رو دعا کن مخصوصا منو که آرامشمو بدست بیارم با نی نی توی دلم بتونم ارتباط برقرار کنم دیگه وقتی دنبال اسم میگردم اسم پسر نیاد تو ذهنم و بغضم نگیره

یادم بره همه چیزهایی که دلمو میشکنه

بیچاره نی نیم از دیروز چندان حرکاتی ازش حس نکردم برای اونم دلم میسوزه خدا هر دو فرشته مو برام نگهداره و به منتظرا نی نی دلخواهشون بده

@مامان_اتنا2    

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1281

منم این ماه اقدامم میشه خدا ی نی نی ناز بزاره تو دلممم😍😍😍

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم...بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …..آری حس مادری ام را میگویم😍👼🏻🤰🏻👶🏻
حالت بهتره اولدوز جون؟؟؟  گریه نکن زیاد به خدا اون طفلی تو شکمت اذیت میشه هاااا

حالم که نه دارم از نو خودمو بازسازی میکنم هم به خاطر دخترم هم به خاطر نی نی ولی هنوز بغض تو دلمه و یادش میوفتم ناخود آگاه اشک از چشمام میریزه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالم که نه دارم از نو خودمو بازسازی میکنم هم به خاطر دخترم هم به خاطر نی نی ولی هنوز بغض تو دلمه و ی ...

عزیزدلم میفهمم و هیچی ندارم برای ارامشت بگم😔

میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید دوستان عزیزم❤️
انشالله عزیزم🤲🏻

ممنووونم مهربون😍😘

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم...بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …..آری حس مادری ام را میگویم😍👼🏻🤰🏻👶🏻
1257

مامان اتنای عزیز😘

@مامان_اتنا2    

انشالله به سلامتی گل پسرتو بغل بگیری

التماس دعا

اون‌لحظه که پاک ترین لحظه مادر هست مارو دعا کن حتما❤️

مریناز عزیز دلم  خوبی ؟ دخملی خوبه؟ من بعد مدتها امدم تاپیک هیجان زده شدم بچه ها خیلی هاشون ...

سلام عزیزم مرسیییی تو خوبی 😍 پسر نازت خوبه؟ 

منم خبر زیادی ندارم خیلیا جدید اومدن نمیشناسم😅 محیا هم خبرشو ندارم تازه میخوام پیام بدم بهش

تقدیرم رو زمانی میتونستم راحت بپذیرم که لا اقل هر وقت خوابی دیدم یا حتی به قرآن پناه آوردم برای آرام ...

الدوز  جان ایشالا دخترت صحیح و سالم بیاد بغلت این مورد رو مامان کیانا تجربه کرده و الان حسابی از اون حسا پشیمونه فک کنم باهاش حرف بزنی کمکت کنه😍 @کیانا_88    

بچه ها این که یه عده میگن بچه های شیر به شیر جنسیتشون یکی میشه راسته

پس چه جوری  من تو فامیلو اشناو دوست نگاه میکنم شیر به شیر دارن جنسیتشونم یکی نیست

تو انسان باش!نمیخواهد مسلمان باشی!با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمت حرفهایت را...نترس خدا بد نیست! حق کسی را نخور...دلی را نشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداواکن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت......
بچه ها این که یه عده میگن بچه های شیر به شیر جنسیتشون یکی میشه راسته پس چه جوری  من تو فامیلو ...

من این اواخر مخصوصا وقتی پارک یا دکتر میرم چیزی که زیاد به چشمم خورده بچه های همجنس هست یعنی اولی اگز دختر باشه دومی هم دختره

یا دوتا پسرن یا دوتا دخترن

کم و بیش به چشمم جفت جور خورده

اما تنهاچیزی که کم کم دارم بهش معتقد میشم گذشته از حکمت و خواست خدا سال هست یه سال فرزند ذکور بیشتر یه سال مونث

مثلا سال گذشته اکثرا پسر بودن هرکی باردار بود تو اقوام ما پسر بود و پسر هست

پیارسال فقط تو خانواده داییم چهارتا تو فاصله دوماه دختر متولد شد

البته شاید اشتباه میکنم ولی ماهایی که ارزوی پسر داریم انگار حساسیتمون به همه چی زیاد میشه و دنبال اینطور یا اونطورها هستیم

1252