1989
1955
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2719683 بازدید | 345314 پست
عزيزم حسم به شما اينه كه دو قلو باردار ميشي و پايان اين انتظار طولانيت دو تا گل پسره ٢ تا داداش كوچو ...

خوبه ک انرژی مثبت میفرستی🌹🌹😘

گل های زیبای من...دخترانم👶👭....روزی بانویی🙅خواهید شد خیلی  شبیه من.. ومن چقد ب  شماافتخارخواهم کرد...جان مادر یادتان بماندبرای بانو شدنتان جوانیم راداده ام..ثمره جوانیم ازشماانتظاری ندارم جزاینک باشین و باشین و باشین🙏🌹
الهی😍😍بعصیا بزاقشون زیادمیش   اسمشو نمیش ویارگذاشت ......ویاراعلب براغذاها و خونه و و......پی ...

اهان😅😅😅

همش میگم کاش ویار بگیرم هیچی نخورم وزن کم کنم😅

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فاتحه واسه مامان جوانم🙏🏽خدا جونم مواظب تو دلیم🤰🏻باش به تو میسپارمش😍 بند بند دلم به بند بند وجودش بستست👼🏻خداجونم هدیه قشنگتو صحیح و سالم به دستم برسون🤱🏼 قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم!😍😍😍🤲🏼🙏🏽   خدا جونم ازت خواهش میکنم دامن دوست عزیزم فاطمه هم سبز بشه الهی آمین💚🤲🏼خدا ♥️   سوگند ب نامت ک تو آرام منی...!    🖤دلم تنگ است مامان😔🖤  
خوبه ک انرژی مثبت میفرستی🌹🌹😘

عه بازم میخای باردارشی؟😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فاتحه واسه مامان جوانم🙏🏽خدا جونم مواظب تو دلیم🤰🏻باش به تو میسپارمش😍 بند بند دلم به بند بند وجودش بستست👼🏻خداجونم هدیه قشنگتو صحیح و سالم به دستم برسون🤱🏼 قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم!😍😍😍🤲🏼🙏🏽   خدا جونم ازت خواهش میکنم دامن دوست عزیزم فاطمه هم سبز بشه الهی آمین💚🤲🏼خدا ♥️   سوگند ب نامت ک تو آرام منی...!    🖤دلم تنگ است مامان😔🖤  

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

اهان😅😅😅 همش میگم کاش ویار بگیرم هیچی نخورم وزن کم کنم😅

ن بابا ایینجوری نگو......ویارپدرتودستت میده عزیزم...موقع شیردهی میتونی وزن کم.کنی نگران وزنت نباش

گل های زیبای من...دخترانم👶👭....روزی بانویی🙅خواهید شد خیلی  شبیه من.. ومن چقد ب  شماافتخارخواهم کرد...جان مادر یادتان بماندبرای بانو شدنتان جوانیم راداده ام..ثمره جوانیم ازشماانتظاری ندارم جزاینک باشین و باشین و باشین🙏🌹
عه بازم میخای باردارشی؟😁

دورازجوونت. غلط بکنم ..برانسرین گفته عزیزم......من نازه. پارمیس ازشرسوند راحت شده خداروشکر...ولی خودم هنوزداعووونم ازنظر روحی

1983
ن بابا ایینجوری نگو......ویارپدرتودستت میده عزیزم...موقع شیردهی میتونی وزن کم.کنی نگران وزنت نباش

باشه پس

ببخشید یه سوال دیگه

من اصلااااا خواب ندارم از وقتی فهمیدم باردارم مگه من میتونم بخوابم؟ 

نصف شبا بیدار میشم فک میکنم شوهرم خابیده رو بچمون بیدار میکنم میگم پاشو خابیدی رو بچه میگه دیوونه بگیر بخواب😐😨😨 شبا بیدار میشم یکی دوساعت دیگ میخابم صبحم همیشه تا ۱۰ ۱۱ میخوابیدم الان از ۸ بیدار میشم دیوونه شدم از بی خوابی😭😭😭بخاطر چی هس؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دورازجوونت. غلط بکنم ..برانسرین گفته عزیزم......من نازه. پارمیس ازشرسوند راحت شده خداروشکر...ولی خود ...

اها اخی ایشالا بزودی خوب شی گلم💓

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باشه پس ببخشید یه سوال دیگه من اصلااااا خواب ندارم از وقتی فهمیدم باردارم مگه من میتونم بخوابم؟&nb ...

ازبس فکرت مشغوله عزیزم ..سعی کن فکرتوبازکنی فداتشم....تو ب خاب کافی هم نیازداری

ولی بعضیا خابشون کم میش بعصیا خیلی میخابن

ازبس فکرت مشغوله عزیزم ..سعی کن فکرتوبازکنی فداتشم....تو ب خاب کافی هم نیازداری

چطور اخه😫

دیشب فک میکردم بازو شوهرم بچه هس🤣🤣🤣 بازوشو میکشیدم میخاستم بغلم بگیرم دیدم نیومد بعد یکم لمس کردم دیدم عه بازوشه😂😂😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فدات❤️ واسه تو از اين قلبه ميزارم اين فكر كنم برات قرمز بيوفته😁

سلام عزیز دلم

چه خوب که زود اومدی از خودت خبر دادی... خیلی به فکرت بودم..

خدا رو شکر عزیزم....

انشالله که گل دخترت رو صحیح و سلامت بغلش میگیری..... بعد دکتر فوق تخصص برای همین کلیه که درگیر شده چیزی نگفت؟ که بعد از تولد میشه درمانش کرد.

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
1967
چطور اخه😫 دیشب فک میکردم بازو شوهرم بچه هس🤣🤣🤣 بازوشو میکشیدم میخاستم بغلم بگیرم دیدم نیومد بعد ...

ماشالا ساناز جون همین اول راهی همه علایم بارداری رو با هم داری....هم ویارت شروع شده....هم شکم اووردی .....هم شبا خواب نداری....هم چیزی نمی‌تونی بخوری....تو ماه آخر بارداری برسی چی میشی  

ماشالا ساناز جون همین اول راهی همه علایم بارداری رو با هم داری....هم ویارت شروع شده....هم شکم اووردی ...

غذام خوب شده همچی میخورم

وای باور کن الان یه اوق کنم همه چی بالا میارم خیلی تهوع گرفتم یهو🤢🤢😖😖😖

ماه اخرم برعکس میشم😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم ۲۰ بهمن هم میرم دکتر تشکیل پرونده بدم هم سونو قلب  خ استرس دارم میگم اگه تشکیل نشه چ کنم ...

عزیزم به خودت استرس نده ،حتما نطفه قوی بوده که باردار شدی ،من آدمی میشناسم با واریکوسل شدید و تحرک افتضاح که تعداد اسپرمش هم ناچیز بود و دکترش گفته بود حتیivfهم ممکنه جواب نده ولی طبیعی یه گل پسر باردار شد

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
بنظرت لاغری صورت با اشتهای زیاد و نداشتن تهوع ربطی به جنسیت داره ؟ پسر و دختر 😍

عزیزم به نظرم این طور چیزا بیشتر به مدل بدن اون طرف بستگی داره تا جنسیت

من که سر دخترم اصلأ ویار نداشتم و استخدام خوب بود.

8