1822
1823
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2610890 بازدید | 336534 پست
اخیییی عزیزدلم پس چیزی نمونده انشاءالله میری وبا خبرسالم بودن وگل پسری بودن نی نیت میای تاپیک❤🥰🤲🏻 ...

عزیزم دیر نیس اونوقت؟؟ ۱۳هفته بری بهتره فکر کنم‌.در کل میگن ۱۲هفته و چندروز بهترین زمان انتیه.

همینقدر نزدیک به من،و دور از دسترسی دلبندم ، زودتر بیا جان مادر ، بیقرار لمس بودنت هستیم 🥰👶👨‍👩‍👧
برنج رو كه موقت حذف كردم جاش نون ميخوردم و قرص مكمل مشكلي پيش نمياد

اها پس مکمل هم بوده 

عالی 👏 

ایندفعه دیگه تجربه داری ازقبل  نزار وزنت زیاد بره بالا عشق جان 

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
سلام عزیزم بعضی آزمایش هارو آره بعضی هارونه بفرست من نتونم بچه ها کمکت میکنن

هر کاری میکنم عکسا اپلود نمیشه نمیاد 

اگه گلبول سفید بالا باشه تو بارداری بده یا طبیعیه ؟؟ 

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

هر کاری میکنم عکسا اپلود نمیشه نمیاد  اگه گلبول سفید بالا باشه تو بارداری بده یا طبیعیه ؟؟&nbs ...

والا نمیدونم میترسم چیزی بگم اطلاعات غلط بدم بزن اینترنت سرچ کن

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاءالله درتاریخ ۱۳۹۹/۹/۹به امید وکمک خدای خوبم  به بزرگترین آرزوی زندگیم میرسم 🥰❤🤲🏻)امروز ۱۳۹۹/۵/۲۸...😍🥰❤خدا جونم شکرت بابت کل زندگیم بابت اینکه هرزمان ازت کمک خواستم تنهام نزاشتی وبرام معجزه کردی بارها وبارها....هزاران مرتبه شکرت خداجونم🙏❤الان هم یه خواسته ای ازت دارم کلی دوستهای چشم انتظار دارم که منتظر یه معجزه از طرف توهستن خیلی هم خسته ودرمونده شدن رز.مامان ستایش.نسرین .باران..nargesiiiiy.مهربووون.دلکم.۱۱۹ .تبسم . پانیذ.79sanazy.تلا.یلدا خانم¡¡¡.فرشته ۱۳۷۵.دلوین رادوین.Saraaaay.آرشیدامممممم.و بقیه بچه ها ی منتظر تاپیک بانو....خدایا توروقسمت میدم به ناامیدی حضرت ابوالفضل العباس این ماه ناامیدشون نکن.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.....میشه هرکس امضام رو خوند یه صلوات برای حاجت روایی دوستام بفرسته تا اسمشون یکی یکی از امضام بیان بیرون .ممنونم انشاءالله خودتون حاجت روابشید‌.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤   خدایا صدهزار مرتبه شکرت باکمک تو ودعای دوستان دریا ویوکابدو mahmudiوآیداو ومامان مهرسا وفاطمه (شجره ی طوبی).صبا .امیدوار .آوا ۷۷۷۵ . daryaa61 .جیگرشوشو.همسرمممممم .هلن ۲۰۲۰. روژا۹۴.ماهورeli_n ،لیانا .فاطمه سبزواری. نازگلی.eliiijon89.Marzi7۱.maryamoo.فرانمهر.عشقم .سامیار۱۴۰۲.هلن ۹۹.امیرعلی ۹۹.از لیست انتظار خارج شدن هورا 😍😍😍 به امید خارج شدن همه ی منتظر ها از لیست انتظار  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏
والا نمیدونم میترسم چیزی بگم اطلاعات غلط بدم بزن اینترنت سرچ کن

زدم نوشته از عفونت میتونه باشه 

نمیدونم دارم یا ن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
1825
زدم نوشته از عفونت میتونه باشه  نمیدونم دارم یا ن

خوب پس ببرفردا به دکترت نشون بده ببین چی میگه وچطور راهنماییت میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاءالله درتاریخ ۱۳۹۹/۹/۹به امید وکمک خدای خوبم  به بزرگترین آرزوی زندگیم میرسم 🥰❤🤲🏻)امروز ۱۳۹۹/۵/۲۸...😍🥰❤خدا جونم شکرت بابت کل زندگیم بابت اینکه هرزمان ازت کمک خواستم تنهام نزاشتی وبرام معجزه کردی بارها وبارها....هزاران مرتبه شکرت خداجونم🙏❤الان هم یه خواسته ای ازت دارم کلی دوستهای چشم انتظار دارم که منتظر یه معجزه از طرف توهستن خیلی هم خسته ودرمونده شدن رز.مامان ستایش.نسرین .باران..nargesiiiiy.مهربووون.دلکم.۱۱۹ .تبسم . پانیذ.79sanazy.تلا.یلدا خانم¡¡¡.فرشته ۱۳۷۵.دلوین رادوین.Saraaaay.آرشیدامممممم.و بقیه بچه ها ی منتظر تاپیک بانو....خدایا توروقسمت میدم به ناامیدی حضرت ابوالفضل العباس این ماه ناامیدشون نکن.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.....میشه هرکس امضام رو خوند یه صلوات برای حاجت روایی دوستام بفرسته تا اسمشون یکی یکی از امضام بیان بیرون .ممنونم انشاءالله خودتون حاجت روابشید‌.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤   خدایا صدهزار مرتبه شکرت باکمک تو ودعای دوستان دریا ویوکابدو mahmudiوآیداو ومامان مهرسا وفاطمه (شجره ی طوبی).صبا .امیدوار .آوا ۷۷۷۵ . daryaa61 .جیگرشوشو.همسرمممممم .هلن ۲۰۲۰. روژا۹۴.ماهورeli_n ،لیانا .فاطمه سبزواری. نازگلی.eliiijon89.Marzi7۱.maryamoo.فرانمهر.عشقم .سامیار۱۴۰۲.هلن ۹۹.امیرعلی ۹۹.از لیست انتظار خارج شدن هورا 😍😍😍 به امید خارج شدن همه ی منتظر ها از لیست انتظار  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏
خوب پس ببرفردا به دکترت نشون بده ببین چی میگه وچطور راهنماییت میکنه

اره شنبه حتما میبرمش 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخیییی عزیزدلم پس چیزی نمونده انشاءالله میری وبا خبرسالم بودن وگل پسری بودن نی نیت میای تاپیک❤🥰🤲🏻 ...

انشاءالله عزیزم🙏.همچنین😍🌹

میگم ۱۳ هفته دیر نیست بری؟به نظرم یه کم زودتر برو یه وقت زمانش نگذره.منم میخواستم ۱ آذر برم ولی میترسم دیر بشه و زمانش و از دست بدم.آخی عزیزم انشاءالله خیلی زود حالت بهتر بشه.

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت🙏🌹
والا من هنوز دکترم‌ مشخص نیست  ولی تیم جراحی ب نظرم خیلی مهمه که خوب بخیه بزنه و ظریف بزنه&nbs ...

دكتر منم كارش تو بخيه خيلي خوبه ،يه خط ظريف ميمونه

انشالله تو هم يه دكتر خوب پيدا ميكني

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام شیما جون خوبی تبریک میگم قدم پسر نازت رو  انشاالله همیشه  سالم و شاد کنار هم با ...

مرسي عزيز دلم 

خوبي ليانا جون ؟ دخترت خوبه ؟ 

تو هم انشالله تا يه ماه ديگه دخترت بغلته😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اها پس مکمل هم بوده  عالی 👏  ایندفعه دیگه تجربه داری ازقبل  نزار وزنت زیاد بره بال ...

والا مثل قبلم غذا ميخورم زيادش نكردم ولي شكمم اومده جلو بزار اين فسقل هم بياد بعد ميسازم خودمو از نو😊

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️
انشاءالله عزیزم🙏.همچنین😍🌹 میگم ۱۳ هفته دیر نیست بری؟به نظرم یه کم زودتر برو یه وقت زمانش نگذره.م ...

ممنونم عشق جون❤😘والا تو برگه ان تی نوشته از ۱۱و۵روز تا ۱۳و۵روز توصیه میشه ....به نظرت با این نوشته امکان داره ۱۳و۴روز برم بگه دیره؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم دیر نیس اونوقت؟؟ ۱۳هفته بری بهتره فکر کنم‌.در کل میگن ۱۲هفته و چندروز بهترین زمان انتیه.

غزال جون یه پست برات گذاشتم نمیدونم چرا نیومد ...میگم داخل برگه سنو قلب نوشته ان تی از ۱۱هفته و۵روز توصیه میشه تا ۱۳هفته و۵روز حالا من ۱۳ و۴ برم به نظرت میگه دیره؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم عشق جون❤😘والا تو برگه ان تی نوشته از ۱۱و۵روز تا ۱۳و۵روز توصیه میشه ....به نظرت با این نوشته ...

آخه میدونی چیه یه وقت میبینی سن جنین بزرگتر از حساب ما میشه.اونوقت نمیشه درست تشخیص داده بشه.به نظرم چندروز زودتر برو که خیالت راحت تر باشه.

راستی سامی من خیلی کمردرد دارم.یه وقتایی هم دلم مثل زمان پری درد میگیری.توام اینطوری هستی؟

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت🙏🌹
1826