1874
1823
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2612474 بازدید | 336719 پست
من فردا به عشق عکس محمد میام نی نی سایت 😙😙😙😍😍😘😘

اعظم يه سري يادمه گفتي تو خانوادتون كرونا گرفته بودن درسته؟ 

مادر و داداش و زنداداش و بچه داداشم كروناشون مثبت شده😞😞😞 ولي خفيقن خدا روشكر و حالشون خوبه حالا منو شوهرم و پدرم فردا ميخوايم تست بديم ماهم علائم نداريم اكي هستيم ولي باز با اين حال خيلي استرس  دارم خيليي فشار عصبي بهم وارد شده... 

خوبه اين ماه اقدام نداشتما انگار حكمتي داشته... 

اين همه مشكلات و گروني و بچه دار نشدم و كوفت و زهرمار بس نبود كرونا لعنتي هم چند روزه روانيمون كرده...

٩٩/٩/٩ بهترييين اتفاق زندگيم ميفته و خداي مهربون پسر كوچولومو بهم ميده🤲🏻🤲🏻🤲🏻

بچه ها پست بالا هركي ديد تروخدا دعا كنيد واسمون خيلي ميترسم دعا كنيد واسه ما منفي باشه بقيه اعضاي خانواده هم زود خوب بشن 

ديوونه شدم از بس فكر و خيال كردم

٩٩/٩/٩ بهترييين اتفاق زندگيم ميفته و خداي مهربون پسر كوچولومو بهم ميده🤲🏻🤲🏻🤲🏻

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

بچه ها پست بالا هركي ديد تروخدا دعا كنيد واسمون خيلي ميترسم دعا كنيد واسه ما منفي باشه بقيه اعض ...

انشاالله چیزی نیس عزیزم و به تستون هم منفی میشه❤🤲

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙
بچه ها پست بالا هركي ديد تروخدا دعا كنيد واسمون خيلي ميترسم دعا كنيد واسه ما منفي باشه بقيه اعض ...

نگران نباش عزیزم.انشاءالله که منفیه.فقط استرس نداشته باش و مراقب باش.

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت🙏🌹
1825
ایشالا همتون میگیرینو ب خواستتون میرسین

انشاءالله عزیزم ممنون 😘😘😘❤❤❤

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاءالله درتاریخ ۱۳۹۹/۹/۹به امید وکمک خدای خوبم  به بزرگترین آرزوی زندگیم میرسم 🥰❤🤲🏻)امروز ۱۳۹۹/۵/۲۸...😍🥰❤خدا جونم شکرت بابت کل زندگیم بابت اینکه هرزمان ازت کمک خواستم تنهام نزاشتی وبرام معجزه کردی بارها وبارها....هزاران مرتبه شکرت خداجونم🙏❤الان هم یه خواسته ای ازت دارم کلی دوستهای چشم انتظار دارم که منتظر یه معجزه از طرف توهستن خیلی هم خسته ودرمونده شدن رز.مامان ستایش.نسرین .باران..nargesiiiiy.مهربووون.دلکم.۱۱۹ .تبسم . پانیذ.79sanazy.تلا.یلدا خانم¡¡¡.فرشته ۱۳۷۵.دلوین رادوین.Saraaaay.آرشیدامممممم.و بقیه بچه ها ی منتظر تاپیک بانو....خدایا توروقسمت میدم به ناامیدی حضرت ابوالفضل العباس این ماه ناامیدشون نکن.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.....میشه هرکس امضام رو خوند یه صلوات برای حاجت روایی دوستام بفرسته تا اسمشون یکی یکی از امضام بیان بیرون .ممنونم انشاءالله خودتون حاجت روابشید‌.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤   خدایا صدهزار مرتبه شکرت باکمک تو ودعای دوستان دریا ویوکابدو mahmudiوآیداو ومامان مهرسا وفاطمه (شجره ی طوبی).صبا .امیدوار .آوا ۷۷۷۵ . daryaa61 .جیگرشوشو.همسرمممممم .هلن ۲۰۲۰. روژا۹۴.ماهورeli_n ،لیانا .فاطمه سبزواری. نازگلی.eliiijon89.Marzi7۱.maryamoo.فرانمهر.عشقم .سامیار۱۴۰۲.هلن ۹۹.امیرعلی ۹۹.از لیست انتظار خارج شدن هورا 😍😍😍 به امید خارج شدن همه ی منتظر ها از لیست انتظار  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏

سلام دوستای خوبم ان شاءالله که حال دل همتون خوب باشه❤

@امیدوار4873     هرچنددیره اماتبریک میگم زمینی شدن محمدصادق جونو.😍

@غزال7710     تبریکموباتمام دیربودنش بپذیروگلساجون ازعوض منم ببوس.😙

@عشقم_دخترم10       تبریک خانومی ان شاءالله خواست دلت باخواست خدایکی باشه.❤🙏

ان شاءالله حال جسمی وروحی باردارامون خوب باشه وبقیه دوستای اقدامی هم تاآخرماه صفرتودلی داشته باشن.

(راستی جاریموکه به یاددارین خداروشکردیروزسلامت زایمان کردونی نی هم دختره)

فقط 39 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤❤😚❤❤خدایاشکرررررررت دخترم سالم وسلامت دنیااومد❤❤😍❤❤.خدایا حرفی ندارم واسه این نعمت قشنگت فقط میگم شکرت❤❤😘❤❤ ودامن همه ی منتظراروسبزکن.❤❤🙏❤❤
سلام دوستای خوبم ان شاءالله که حال دل همتون خوب باشه❤ @امیدوار4873     هرچنددیره ا ...

مرسی اوا جونم منم بهت تبریک میگم تولد دختر گلتو😍

همینقدر نزدیک به من،و دور از دسترسی دلبندم ، زودتر بیا جان مادر ، بیقرار لمس بودنت هستیم 🥰👶👨‍👩‍👧
اعظم من گاسنی نخوردم ترسیدم زایمان زودرس بگیرم.زردی نگیره؟اشکال داره اون هفته بخورم ک خطرو رد کرده ب ...

نزدیک شدی شبنم دیگه چیزی نمونده هااا😊

همینقدر نزدیک به من،و دور از دسترسی دلبندم ، زودتر بیا جان مادر ، بیقرار لمس بودنت هستیم 🥰👶👨‍👩‍👧
نزدیک شدی شبنم دیگه چیزی نمونده هااا😊

غزال جون دخترت مرخص شد??

خودت شیر میدی بهش?

خودت بهتری?

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت 🙏🙏🙏حس شیرین مادر شدن بهترین شیرینی دنیاست 😍😍😍
سلام دوستای خوبم ان شاءالله که حال دل همتون خوب باشه❤ @امیدوار4873     هرچنددیره ا ...

سلام اوا جون خیلی ممنون از تبریکت عزیزم ،،،همچنین به خودت ،قدم نو رسیده مبارک ،اسم دخترتو نمیدونم ،ان شاءالله در پناه خدا صحیح و سلامت باشید 

بله فاطمه جون دکتر برا فردا بستری نوشته میگه چون چهل هفته طبق انتی تموم شده باید بستری بشی تا با آمپ ...

سلام مریم جان بالاخره روز موعود رسید برات ،نمی دونم پیاممو میخونی یا نه ولی اصلا نگران نباش امپول فشار بهت بزنن سریع دردات شروع میشه و چون زایمان سومه سریع تو فاز زایمان قرار میگیری ،تو همون حین کیسه اب رو میزنن که روند زایمان سریع بشه،اصلا نگران نباش

ان شاءالله زایمانت راحت و بی درد باشه و گل پسرتو صحیح و سلامت بغل کنی😍😍😍😍🙏🙏🙏🙏🙏

1826

مرسی آوا جون.انشاءالله🙏😍

خدا دختر نازتو برات حفظ کنه عزیزم.

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت🙏🌹
غزال جون دخترت مرخص شد?? خودت شیر میدی بهش? خودت بهتری?

سلام عزیزم مرسی از احوال پرسیت.اره جانم دیروز مرخص شد شکر خدا.هم شیرخودم هم شیر کمکی بهش میدم.خودمم بهترم فدات❤❤

وای خانما من چکار کنم 

از دیشب ب حد فجیع شکمم باد کرده بود نفخ شدیددددددد

الانم سرکار نمیتونم بشینم دردش فشار به تخمدونام میاره 

حس میکنم روده هام از اون قسمتش داره میزنه بیرون 

خیلی حس بدیه دردش ب کنار 

خربزه نفاخه یعنی ؟

اخه ذیشب چند اسلایس خربزه خوردم 

راستی ویتامین آ تو خربزه ضرر نداره یوقت ؟

@ftm0210    

@امیدوار4873    

@مامان_مهرساخانم‍ 

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم مرسی از احوال پرسیت.اره جانم دیروز مرخص شد شکر خدا.هم شیرخودم هم شیر کمکی بهش میدم.خودمم ...

عزیزم خداروشکر گل دخملت مرخص شد استرس و نگرانیت هم تموم بشه 

عکسش رو بذار ببینیم این دخمل عجول رو عسیسم 

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی اوا جونم منم بهت تبریک میگم تولد دختر گلتو😍

ممنون عزیزم❤😙

فقط 39 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤❤😚❤❤خدایاشکرررررررت دخترم سالم وسلامت دنیااومد❤❤😍❤❤.خدایا حرفی ندارم واسه این نعمت قشنگت فقط میگم شکرت❤❤😘❤❤ ودامن همه ی منتظراروسبزکن.❤❤🙏❤❤
1899